[SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Kategoria przeznaczona na oferty dotyczące albumów muzycznych - CD, winyle, kasety.

Moderator: Moderatorzy

GRB
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:56

[SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: GRB »

Cześć. Poniżej aktualna lista rzeczy, jakie mam na sprzedaż. Z pytaniami o stan/prośbami o zdjęcia/ofertami do negocjacji itd. zapraszam na priv.

Będę uzupełniał listę w tym poście na bieżąco. Oceniam stan płyty i poligrafii, nie oceniam stanu pudełek (połamane/sponiewierane wymieniam na lepsze). Na wysyłce nie przycinam - po kosztach pocztowych.

Na tę chwilę:
The DCP Organization CD 5/6, poligrafia 5/6 - 35 zł
Northside - Dodge City CD 4-/6, poligrafia 5/6 - 130 zł
DJ Yoda - Fabriclive .39 CD 6/6, poligrafia 4+/6 - 20 zł REZERWACJA
Eins Zwo - Gefährliches Halbwissen CD 4/6, poligrafia 4+/6 - 35 zł
Bushwick Bill - Little Big Man CD 4-/6, poligrafia 6/6 - 90 zł
Nicolay & Kay - Time:Line CD 6/6, poligrafia 6/6 - 15 zł SPRZEDANE
The 45 King Presents - The Flavor Unit CD 6/6, poligrafia 5+/6 - 25 zł SPRZEDANE
Dan The Automator Presents - 2K7 CD 6/6, poligrafia 5/6 - 20 zł SPRZEDANE
Jadakiss - The Last Kiss CD 6/6, poligrafia 5/6 (obniżona za otwór w kodzie) - 25 zł SPRZEDANE
Derek B - Bullet From a Gun CD 4+/6, poligrafia 5+/6 - 40 zł REZERWACJA
Ugly Duckling - Bang For The Buck (wydanie japońskie) CD 6/6, poligrafia 3/6 (brak tylnej wkładki, książeczka perfekt) - 10 zł SPRZEDANE
Hen-Gee & Evil-E ‎– Brothers CD 4/6 (napis "W" markerem na CD), poligrafia 4/6 - 10 zł SPRZEDANE
Won-G - Explosion CD 4/5, poligrafia 5/6 - 15 zł REZERWACJA
DJ Kool - Let Me Clear My Throat (to album, nie singiel!) CD 4+/6, poligrafia 5/6 - 10 zł SPRZEDANE
L.A.D. - Ridin' Low (wydanie japońskie z bonus trackiem) CD 3/6, poligrafia 4/6 - 35 zł
Bassistars Orchestra - Numer Jeden CD 6-/6, poligrafia 6/6 - 30 zł
Westside Gunn - Hitler Wears Hermes VII (nówka z autografem, wysyłana bez folii) - 250 zł
Conway - Look What I Became (nówka w folii) - 180 zł
New York Reality Check 101 Mixed by DJ Premier (wydanie USA) CD 4/6 poligrafia 5/6 - 70 zł
Young Lay - Black 'n Dangerous (wydanie USA) CD 3-/6, poligrafia 4/6 - 60 zł
Method Man - Tical 2000: Judgement Day (wydanie EU) CD 6-/6 poligrafia 6/6 - 10 zł
Cella Dwellas - Realms 'N Reality (wydanie EU) CD 6-/6, poligrafia 6-/6 - 90 zł
Fat Joe - Jealous One's Envy (wydanie USA) CD 4-/6, poligrafia 6/6 - 70 zł
Kanye West - Late Registration (wydanie USA) CD i poligrafia 6/6 - 10 zł SPRZEDANE
Funkmaster Flex presents The Mix Tape Volume 1 (wydanie USA) CD 4/6, poligrafia 5/6 - 20 zł SPRZEDANE
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 11:07 przez GRB, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: horrypaz »

Kool G rap na allegro licytacja od 50 a tu dajesz za 80zł
Bushwick Bill podobnie

nie kumam w ogóle zaczynania licytacji od ceny którą chcesz dostać, wrzuć od razu na kup teraz
GRB
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:56

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: GRB »

Dzięki. Potrzebuję jeszcze wskazówek, jaki kolor bokserek mam jutro wybrać. Może też się wypowiesz?
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: 2rzyn »

no trocheracja horry ;)
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: horrypaz »

napisałem bez przypierdolki ale ogólnie to W... jak wrzucasz tutaj wyższe ceny niż na grupki (o ile dobrze pamiętam że to Twój post był) i na allegro
GRB
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:56

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: GRB »

A co, dupa cię boli, że ci tyle towaru na Discogsie zalega? :dunno:

Ceny są przeklejone dokładnie z postów na grupach FB, gdzie nie mogę narzekać na brak zainteresowania, więc sprawdź swoje info, zanim się niesłusznie przyjebiesz.

Poza tym, dałem link do Allegro, żeby ludzie mogli kupić taniej niż w ogłoszeniu na forum, jeśli wolą dokonać transakcji przez sprawdzoną platformę. Nie sądzisz, że jakbym chciał kogoś wydymać, to bym raczej tym Allegro się nie chwalił? Kool G Rap poszedł tam za 50 zł i git. Jakby mi ktoś tutaj na PW złożył od razu taką ofertę po zobaczeniu ceny wywoławczej, to też bym się pewnie zgodził.

Ja rozumiem, że zrobiłeś sobie interesik (albo próbujesz) ze sprzedaży płyt, ale nie trzeba od razu szczekać na potencjalną konkurencję. Tym bardziej, że nią nie jestem, bo jak się ogłoszę z 20 płytami raz na trzy miesiące, to chyba ci nie zabiorę funduszy na jarmuż i hummus, c'nie?
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: horrypaz »

spoko, ja się nie przypierdalam, możesz to gonić i po 100zł i obyś coś tam zarobił.

Tylko tak jak pisałem, masz tam jakąś ustaloną cenę za to, a na grupki i fora hip hopowe (gdzie jednak z doświadczenia wiem że masz więcej zajawkowiczów i większe zainteresowanie) podbijasz z cenami zawyżonymi o prawie 50% w przypadku rzadszych płyt (a na grupkach już linku do allegro nie podałeś)

dupa mnie nie boli bo mniej więcej rok temu na discogs miałem ponad 2500 płyt, teraz mam 1100(a jak widzisz nie jest to jedyne miejsce gdzie sprzedaję), także moim interesikiem się nie przejmuj.

Fajne płyty, powodzenia
GRB
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:56

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: GRB »

Akurat szukałem nowych opcji ogłoszenia się ze swoimi rzeczami na sell i pomyślałem, że wrzucę tutaj. A że miałem te parę sztuk na Allegro (które generalnie stało się bardzo ciężkie dla osoby fizycznej, która chce coś sprzedać, więc niemal nie korzystam - jeśli tak śledzisz, to wiesz), więc wrzuciłem link dla legitymizacji, ot tyle. Zresztą już nieaktualna sprawa, aukcje się pokończyły, link usunąłem.

Co do moich cen, to nie rozumiem. Po pierwsze, są obniżane, jeśli towar nie idzie. Po drugie, zawsze można się dogadać, szczególnie przy większych zakupach. Po trzecie, rzucam co jakiś czas coś na sprzedaż i jakoś nikt mi nie zarzucał dotąd, że przeginam albo że poczuł się oszukany. Wręcz przeciwnie - jest sporo osób, które chętnie korzystają, w tym takie, które zęby zjadły na kolekcjonowaniu CD. Dysponuję zestawieniami, za ile poszły moje płyty i chętnie udowodnię, że w zasadzie w PL ciężko znaleźć taniej to, co sprzedawałem.

W ogóle to brzmię tu jak jakiś wielki sprzedawca, a to po prostu moje duble i trafione okazje z większych zestawów. Bardziej robię to, żeby mniej stracić na całości moich zakupów, niż żeby na kimś Bóg wie ile zarobić...

Pozdro.
GRB
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:56

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: GRB »

Doszły następujące tytuły:

New York Reality Check 101 Mixed by DJ Premier (wydanie USA) CD 4/6 poligrafia 5/6 - 70 zł

Young Lay - Black 'n Dangerous (wydanie USA) CD 3-/6, poligrafia 4/6 - 60 zł

Method Man - Tical 2000: Judgement Day (wydanie EU) CD 6-/6 poligrafia 6/6 - 10 zł

Cella Dwellas - Realms 'N Reality (wydanie EU) CD 6-/6, poligrafia 6-/6 - 90 zł

Fat Joe - Jealous One's Envy (wydanie USA) CD 4-/6, poligrafia 6/6 - 70 zł

Kanye West - Late Registration (wydanie USA) CD i poligrafia 6/6 - 10 zł

Funkmaster Flex presents The Mix Tape Volume 1 (wydanie USA) CD 4/6, poligrafia 5/6 - 20 zł
GRB
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2020, 15:56

Re: [SPRZEDAM] Płyty CD z USA (Bushwick Bill, Geto Boys, Kool G Rap)

Post autor: GRB »

Obrazek
ODPOWIEDZ