Quebonafide

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quebonafide

Post autor: VBSW »

Yo mam gdzieś na kompie, jak wrócę do domu to wrzucę gdzieś.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Quebonafide

Post autor: svnchez »

też mam gdzieś na kompie to mogę ew. poszukać i wrzucić
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

Kiedy myślisz, że wrócił Quebo, a to tylko jebany blend, dziękuje Panie Youtube.
Spoiler
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

A czy jest ktoś taki jak ja kto ma totalnie wyjebane czy ten gość jeszcze coś zarapuje czy nie, bo w obecnej chwili jest masa ciekawszych raperów?
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Quebonafide

Post autor: dou »

Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

Pewnie sam nie jesteś, ale przyznaj, że wszedłeś tutaj, bo myślałeś, że będzie jakieś info o płycie/kawałku. :D
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Quebonafide

Post autor: oldschool »

Ja czytam jak mam czas prawie każdy temat dotyczący rapu, czy to polskiego czy zagranicznego (zaczynając często od tych bardziej znanych, np. szybciej wejdę w ten temat niż Young Adisz), także nie - nie liczyłem na info o kawałku/płycie. Mam totalnie gdzieś, czy on coś jeszcze wyda, nie zauważam zupełnie jego nieobecności na scenie. Tak samo nie czekam na Białasa, dla mnie może sobie dalej prowadzić wytwórnię i nie rapować. Żadna płyta Quebo/Białasa nie znalazłaby się obecnie w moim TOP 50 polskiego rapu, może nawet w TOP 100, uważam, że są mega przeceniane.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Quebonafide

Post autor: daveyo »

Spoko, szanuję opinię, każdy ma swoje własne preferencje. Pozdro!
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

Ja za to czekam na nowego Que.
Sensei życia
hardy
Posty: 276
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:08

Re: Quebonafide

Post autor: hardy »

Jestem ciekaw, ile czasu musiałoby minąć, aby słuchacze o nim zapomnieli, jeśliby nic nie wydawał tak jak teraz? Czy może jednak nie zapomnieliby jak o Sokole czy Pezecie? Chociaż Pezet te reklamy dawał, gdzieś tam był. Ciekawe, czy Que ma już taką markę, że może zniknąć na powiedzmy 5 lat i znowu zrobi diament. Bo widzimy że nie jest to takie proste na tej scenie, aby po hajpie zrobić przerwę, wrócić i utrzymać się na tym samym poziomie. Przykładem Bisz, Zeus i inni.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

oldschool pisze: 15 sty 2020, 17:32 A czy jest ktoś taki jak ja kto ma totalnie wyjebane czy ten gość jeszcze coś zarapuje czy nie, bo w obecnej chwili jest masa ciekawszych raperów?
oldschool pisze: 15 sty 2020, 17:48 Mam totalnie gdzieś, czy on coś jeszcze wyda, nie zauważam zupełnie jego nieobecności na scenie. Tak samo nie czekam na Białasa, dla mnie może sobie dalej prowadzić wytwórnię i nie rapować. Żadna płyta Quebo/Białasa nie znalazłaby się obecnie w moim TOP 50 polskiego rapu, może nawet w TOP 100, uważam, że są mega przeceniane.
o to to

imo quebo jest na najlepszej drodze do zostania polskim lil waynem który nikogo, rok temu bym jeszcze tak nie napisał, po tymku i wystrzeleniu bedoesa, łajta już tak
ale zobaczymy
Awatar użytkownika
Dolarydolary
Posty: 339
Rejestracja: 06 paź 2019, 20:07

Re: Quebonafide

Post autor: Dolarydolary »

pokaż mi tą mase ciekawszych raperów w 2020 roku :D
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Quebonafide

Post autor: Tracz »

To się zdziwisz [mention]przedszkolanek[/mention] bo na Quebo czekają tłumy i jak nie odejdzie w jakimś dziwnym kierunku to kolejny diament w polu widzenia moim skromnym zdaniem. To już coś więcej niż tylko rap. Co nie znaczy że mi się podoba twórczość.
#BOR4LIFE
frontkick

Re: Quebonafide

Post autor: frontkick »

Przecież Quebonafide jest najciekawszym polskim raperem i jak można mówić że on już nikogo, przecież on się nawet nie musi starać na tym etapie żeby wszystko pykło, już sukces Egzotyki to w największej mierze kwestia otoczki a nie samej muzyki, teraz sam jego powrót nakręci większy hype niż akcja z wrzucaniem klipu co tydzień
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Quebonafide

Post autor: Rhubarb »

a ja tam czekam i w sumie mega lubie

z mojej strony to z roku na rok jest coraz mniej ciekawych raperów i wychodzi masa chujowych numerów, których nie mogę słuchać, a Quebo nawet jak nie wyda czegoś mega dojebanego, to dla mnie z reguły jest conajmniej spox

no i do tego nie wiem jak można powiedzieć, że nikogo jak typ w ubiegłym roku zajebał dwa diamenty nie wydając kompletnie niczego, a sama nieobecność jeszcze bardziej nakręca hype, więc jak zaraz wleci projekt to w samym preorderze wleci podwojna platyna
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Quebonafide

Post autor: onizuka »

ja czekam na opakowanie od quebonafide, bardziej niz na samą zawartość
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Quebonafide

Post autor: Mko21 »

Nigdy nie siadła mi mocno ani jedna nuta od Quebo, nawet w czasie hypu na Eklektyke zupełnie mi nie podeszła, w ogóle nie czekam i pewnie nie przesłucham, no ale nie jestem targetem raczej. A wydaje mi się, że Quebo ma mega fejm wśród dzieciaków i następna płyta też zrobi furorę
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Quebonafide

Post autor: KillerCroc »

onizuka pisze: 16 sty 2020, 14:17 ja czekam na opakowanie od quebonafide, bardziej niz na samą zawartość
Podpisuje się pod tym, nie liczę na żadne zaskoczenie muzyczne z jego strony ale sam powrót może być bardzo ciekawie poprowadzony. Pierdolenie że Que nikogo to też niezłe :crazy: Mnie tam jebie co on sobie jeszcze wyda ale przecież gdyby wrzucił od tak preorder płyty bez żadnej zapowiedzi, tracklisty, niczego to gwarantuje, że platyna sama się zrobi a potem już z górki. [mention]daveyo[/mention] trafnie zauważył że w tym temacie gdy ktoś coś zapostuje to ludzie wchodzą żeby sprawdzić co sie dzieję :D Zobaczcie na jego instagramie, codziennie komentują jego zdjęcia dopytując gdzie powrót, pod kawałkami na YT jest to samo.

Jeśli dobrze poprowadzi swój powrót to przecież to wszystko się odbije na przyjęciu materiału, sprzedaży etc. a nie można mu raczej zarzucać że robił złe ruchy marketingowe do tej pory.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Quebonafide

Post autor: przedszkolanek »

frontkick pisze: 16 sty 2020, 12:56 Przecież Quebonafide jest najciekawszym polskim raperem i jak można mówić że on już nikogo
KillerCroc pisze: 16 sty 2020, 15:47 Pierdolenie że Que nikogo to też niezłe
przedszkolanek pisze: 15 sty 2020, 19:46 imo quebo jest na najlepszej drodze do zostania polskim lil waynem który nikogo
a dodam jeszcze, że wydaje mi się, że dzieciaki (czyli większość jego fanbasu) czekają na niego coraz mniej

no i nie, nie jest najciekawszym polskim raperem obecnie
ani kiedykolwiek
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Quebonafide

Post autor: nihil Novi »

To wymieńcie tych ciekawszych. Quebo jest swego rodzaju pioniera jeśli chodzi o polski rap, newschool.
Sensei życia
ODPOWIEDZ