08-09.05.2020 Berlin, Pitchfork Music Festival @ Velodrom - ODWOŁANY

Kategoria poświęcona wydarzeniom odbywającym się poza granicami Polski.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
miku
Posty: 993
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

08-09.05.2020 Berlin, Pitchfork Music Festival @ Velodrom - ODWOŁANY

Post autor: miku »

17.12.2019 o godz. 11.00 ujawnimy line up pierwszej niemieckiej edycji Pitchfork Music Festivalu i ruszymy z przedsprzedażą karnetów!

Obrazek

Już od 2006 roku entuzjaści muzyki z całego świata bawią się podczas festivalu kuratowanego przez Pitchfork w Chicago i Paryżu. Festival odbędzie się w maju 2020 roku po raz pierwszy w Berlinie. Dwudniowy Pitchfork Music Festival Berlin zapewnia ekscytującą mieszankę znanych artystów i newcomerów z przenajróżniejszych gatunków muzycznych i dekad - znak rozpoznawczy każdego line upu Pitchforka.

„Berlin to idealne miejsce do zorganizowania Pitchfork Music Festival" - to opinia Adama Kraftmanna, CEO `Festivals und Events` w Pitchforku. "To nieoficjalna stolica elektronicznej muzyki i pełna progresywnych, otwartych i zaangażowanych muzycznych entuzjastów, z których wielu to czytelnicy Pitchforka. Było to dla nas oczywiste, że musimy sprowadzić tutaj ten festival i nie możemy być bardziej dumni, że udało nam się przy współpracy z MCT Agentur stworzyć coś nowego, a przy tym tak organicznego dla tego miasta."

Już od dawna Pitchfork udowodnił swoją pozycję na całym świecie jako kurator unikalnych muzycznych eventów dla ludzi, którzy lubią odkrywać nową muzykę i chcą przeżyć wspaniałe występy na żywo przy intymnej scenerii. Poprzez booking nowoczesnego i pełnego niespodzianek line upu, Pitchfork chce stworzyć dialog pomiędzy występującymi artystami i artystkami a publiką.

Karnety na Pitchfork Music Festival Berlin będą spersonalizowane. Oznacza to, że każdy bilet będzie przypisany do osoby, której imię i nazwisko jest wydrukowane na karnecie. Ta osoba jest jego właścicielem i tylko ona może wejśc na teren wydarzenia. Jedna osoba może kupić maksymalnie 6 biletów. Personalizacja biletów i limit biletów został wprowadzony po to, aby być fair w stosunku do wszystkich uczestników i aby utrudnić rynek zbytu w drugim obiegu, gdzie karnety są często oferowane w horrendalnych cenach. Dzięki temu specjalnemu i przemyślanemu rozwiązaniu więcej fanów otrzyma szansę na kupno biletów w uczciwych cenach.

Bilety kupisz na stronie: https://p4kberlin.tickets.de
Więcej informacji: https://www.pitchforkmusicfestival.de
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ