Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8040
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: baqlashan »

No bieganie po tym Open worldzie było na szynach, a przynajmniej w wersji demo, strasznie nieprzyjemne
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Remualdo
Posty: 454
Rejestracja: 17 maja 2024, 7:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Remualdo »

Gameplay na szynach to masz w FF XIII, proszę nie wprowadzać kolegów w błąd.
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8040
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: baqlashan »

Ok sory być może pierdole głupoty
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Remualdo
Posty: 454
Rejestracja: 17 maja 2024, 7:45

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Remualdo »

Spoko byku, jak ktoś szuka prawdziwego open world w jprg to gierki od Monolith seria Xeno, XCX.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9256
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Jeszcze jest seria "Tales of" od Bandai Namco. Grałem trochę w Tales of Arise, spoczko jest.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

Clay pisze: 11 cze 2026, 8:29 Do dziś nie zagrałem w Fable 2 przez ten skurwiały ekskluziw na x360 :bag: to samo z Lost Odyssey, pozostał emulator


Fable 1 wspominam mega pozytywnie, mimo że nie dało się umrzeć a magia była OP, dużo smaczków miała ta gra i przyjemnie, lekko się w to grało
probowalem kiedys grac w Fable na X360, pozniej tez na Xbox One, ale jakos nie czulem tej gry. Najnowsza czesc na pewno sprawdze, bo podobaja mi sie kolory i ten basniowy vibe, do tego czasu tez chcialbym zawiesic sobie minimum 77-calowy OLED, aby wsiaknac do srodka gry. Wkurwia mnie tylko to, ze podbijajac do npctow na ulicach nie mamy do wyboru sciezek dialogowych, tylko darowanie im giftow lub flirtowanie. Rozmywa mi sie to troche z zapowiedzia, jakoby kazda postac w swiecie gry byla unikalna i nasze relacje z nimi beda mialy wplyw na fabule. Tylko szkoda, ze nie dodano, ze te relacje buduje sie wylacznie przez wspomniane interakcje i to, czy zalozymy stroj elfa przed interakcja z milfica, ktorej fetyszem sa elfy.

no i ten styl walki, rzucasz magie i rozpierdalasz kazdego przeciwnika w miescie.

cos jak Starfield, w ktorym zapowiadano unikalnosc kazdej planety i jaka ta gra nie bedzie zajebista, a pozniej wyszlo co wyszlo. Co prawda nabylem ostatnio druga kupna wersje na PS5, ale nie spodziewam sie nic przelomowego, po tym jak ten temat zostal wyczerpany przez Paziu z Maniak Gaming.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 2149
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: insane »

oyama pisze: 11 cze 2026, 17:19 Wkurwia mnie tylko to, ze podbijajac do npctow na ulicach nie mamy do wyboru scie
możesz im też pokazać gdzie się zgina dziób pingwina
gagugi
Posty: 284
Rejestracja: 16 mar 2026, 0:23

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: gagugi »

Czy ktoś na forum testował perkusję do guitar hero i może się wypowiedzieć na temat ów perkusji?
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8040
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: baqlashan »

Cz4rny1337 pisze: 30 paź 2024, 19:00 Mam ochotę na jakąś AAA gierkę
space marina 2 se pierdolnij
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9256
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Czemu baqu odpowiadasz na post z 2024 roku? Od tego czasu może już nie ma ochoty. XD
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4493
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: yungXpaproch »

ale fanatyk forumowy, ziomek czyta kącik gracza dwa lata do tyłu
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
strandmon
strandmon
Posty: 1019
Rejestracja: 13 sty 2020, 23:39

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: strandmon »

gagugi pisze: 18 cze 2026, 14:47 Czy ktoś na forum testował perkusję do guitar hero i może się wypowiedzieć na temat ów perkusji?
a co chcesz wiedziec, mam do gh world tour
gagugi
Posty: 284
Rejestracja: 16 mar 2026, 0:23

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: gagugi »

Czy można ustawić drum kit dla osoby leworęcznej/lewonożnej?
Jak to się w ogóle sprawdza? Czytałem, że gitara nie wpływa na zwiększenie umiejętności grania na gitarze. Natomiast perkusja już coś daje, jeśli chodzi o grę na normalnym zestawie.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 5731
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Piters »

Obrazek

Sporo za te Steam Machine :lol:

e: wrzuciłem w pln
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5001
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oyama »

pojebalo ich z ta cena, tym bardziej biorac pod uwage, ze wypadaloby doplacic jeszcze do pada i 512GB to troche malo. Wystarczy GTA V zainstalowac i juz 1/4 dysku zapelniona.
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9256
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Parlae »

Tak jak myślałem. Grubo :lol: :lol:
Awatar użytkownika
cloud
chmura
Posty: 6834
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31
Lokalizacja: Vice City, Leonida, USA

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: cloud »

w tej cenie to sprzęt dla koneserów
Grand Theft Auto VI (GTA 6) is officialy scheduled to release worldwide on November 19, 2026, for PlayStation 5 and Xbox Series X/S.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: oldschool »

Do 3000 bym rozważał, za tyle to dziękuję xD
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Groszek »

z recenzji wynika że jest to lekko mocniejsze od zwykłego ps5 xd a nie raz gorzej beka I to tylko za 2x więcej kasy
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
gagugi
Posty: 284
Rejestracja: 16 mar 2026, 0:23

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: gagugi »

Potencjał ps5 i tak nie jest wykorzystywany rzekomo.
Przez to że ta konsola zbyt długo dzieliła gry z ps4.
Gdzieś mi mignęło na YouTube, że przez to nawet ładne gry nie pokazują tego, do czego ps5 jest zdolne.
I raczej nie zanosi się, żeby było inaczej, bo wszyscy już czekają na ps6
ODPOWIEDZ