Kartky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9619
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Kartky

Post autor: Burak »

Obrazek

Aktualizacja relacji Kartkiego z jego paprochem. Paproch siedzi w Japonii, Kartky do niej ciągle wypisuje Kasiu wróóć, ale ona nie chce żeby do niej pisał, chociaż go nie blokuje, a i nawet czasem odpisze pisząc że obecnie ma partnera inżyniera kitajca z dobrego domu co mówi idealnie po angielsku. Paproch obecnie pracuje w Japonii na czarno (jest też wątek o tym że wykonuje najstarszy zawód świata, ale nie wiem ile w tym prawdy), ten jej Japoński partner nie potrafi w komputer i nie wie że paproch ma jakiegoś toksycznego ex pana rapera w Polsce który ciągle do niej pisze, a ta niby nie chcę żeby do niej pisał, ale czasem mu odpowiada.

Ogólnie gruba czopka, informację opierałem na podstawie tematu paprocha na forum Wandy który ma 138 stron, polecam czytać posty od początku maja jak ktoś chce wiedzieć jak sprawa ma się aktualnie:
https://forumwanda.pl/viewtopic.php?t=1263&start=3125
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1449
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Kartky

Post autor: xxxkawo »

Burak pisze: 31 maja 2026, 19:59 Ogólnie gruba czopka, informację opierałem na podstawie tematu paprocha na forum Wandy który ma 138 stron,
Nie mam tam konta nawet więc nie widzę postów, dlaczego temat o niej zebrał aż 138 stron?
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1449
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Kartky

Post autor: xxxkawo »

Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
chujkurwa
Posty: 462
Rejestracja: 19 cze 2019, 19:40

Re: Kartky

Post autor: chujkurwa »

w dupie lata mu łopata
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Kartky

Post autor: marmolad_k2 »

Jak nie pobił nikogo, to po co dodawać wpisy o nim?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Kartky

Post autor: Megidox »

On nie chce lata a my Peugeotow na scenie i forumku więc won do piekła kurwo wsciekla
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
xxxkawo
Posty: 1449
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:19

Re: Kartky

Post autor: xxxkawo »

marmolad_k2 pisze: 20 cze 2026, 9:24 Jak nie pobił nikogo, to po co dodawać wpisy o nim?
:rotfl:
Światem kręcą pieniądze
Jeśli życie to dziwka, robi dla mnie pole dance
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4496
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Kartky

Post autor: yungXpaproch »

soundtrack do tematu
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 562
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Kartky

Post autor: Karkovsky »

Ej co by nie mówić to kartky chyba z całej branży najlepsze dupy obracał od zawsze, chyba tylko Quebo może się z nim równać bo był z nadkobietą w postaci Natalki Szroeder
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Kartky

Post autor: Prez »

Wudoe dobre sztuki tez obraca, agatycze np
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
genocidegeneral
Posty: 11724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Kartky

Post autor: genocidegeneral »

marmolad_k2 pisze: 20 cze 2026, 9:24 Jak nie pobił nikogo, to po co dodawać wpisy o nim?
śmieszne, ale zawsze jak widzę ten temat na głównej to moją pierwszą reakcją jest "ciekawe której znowu napierdolił"
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2315
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Kartky

Post autor: Wtn »

Prez pisze: 21 cze 2026, 12:59 Wudoe dobre sztuki tez obraca, agatycze np
on z nia juz kiedys nie byl przypadkiem?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Kartky

Post autor: Prez »

byl, ona teraz skacze po miliku, przynajmniej skakala jakis czas temu a teraz nie wiem bo nie sledze jej poczynan
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
edenmar
Posty: 2262
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kartky

Post autor: edenmar »

genocidegeneral pisze: 21 cze 2026, 13:00
marmolad_k2 pisze: 20 cze 2026, 9:24 Jak nie pobił nikogo, to po co dodawać wpisy o nim?
śmieszne, ale zawsze jak widzę ten temat na głównej to moją pierwszą reakcją jest "ciekawe której znowu napierdolił"
+1, powinny być warny za wrzucanie tu "twórczości" śmiecia. Od tematu oczekuję prywaty, prania brudów, info o tym komu zajebał, albo o tym, że on zebrał wpierdol

dajcie poglądowo zdjęcia jego ex, zawsze mi się wydawało, że to były głównie jakieś zagubione małolaty, borderki, alternatywki, generalnie łatwy target dla rapera z fejmem, co trochę mi się rozjeżdża z definicją dobrych sztuk. Poza Kasią Grzesiek, ale to dawne dzieje
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 562
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Kartky

Post autor: Karkovsky »

Ja już nie pamiętam tych sztuk, ale kojarzy mi się że były dobre. Ale ja mam nieco "skrzywiony" gust bo takie alternatywki w stylu tej Nikkie mi się podobaja. Plus właśnie Kasia Grzesiak, też super dziewczyna
deftone
Posty: 99
Rejestracja: 24 maja 2026, 15:00

Re: Kartky

Post autor: deftone »

Większość tych jego lasek wyglądało jakby miały ledwo skończoną 18tkę i anoreksję :razz:
WesolyJozek
Posty: 549
Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13

Re: Kartky

Post autor: WesolyJozek »

marmolad_k2 pisze: 20 cze 2026, 9:24 Jak nie pobił nikogo, to po co dodawać wpisy o nim?
XDDD
dogbert pisze: 06 lut 2026, 20:48 Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
Awatar użytkownika
efzet
Posty: 390
Rejestracja: 16 lip 2019, 9:46

Re: Kartky

Post autor: efzet »

przeciez ta nikki to jest catfish jak chuj, nie wiem co typ w niej widzial
Obrazek
Obrazek

tak, to ta sama typiara
Obrazek
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Kartky

Post autor: horrypaz »

na ostatnim to gocha.

ale nie podbijajcie tego tematu bo zawsze mysl ze z dech
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5884
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Kartky

Post autor: Malloy »

a ja że znowu najebał jakiejś dupie
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
ODPOWIEDZ