Malik Montana

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Malik Montana

Post autor: Burak »

Na szczęście to nie London drill, welcome Warsaw patologia, wrócił ze zdjęciem z Malikiem, a tylko spytał o ognia
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Malik Montana

Post autor: baqlashan »

oldschool pisze: 17 cze 2026, 0:30 No ale jak to sobie wyobrażasz? Kręcą klip, do tego jest pewnie zaangażowane około 10+ osób (ekipa Malika do towarzystwa + ekipa od klipu), wszystko jest nagrywane na kamery, kręcą w miejscu publicznym i wpada jakiś Ice WSR czy jak mu tam było z ekipą i spuszczają wszystkim wpierdol + kradną Malikowi biżuterię?
a no racja w sumie
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3808
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Malik Montana

Post autor: Jaayu »

jajca pisze: 17 cze 2026, 0:36 To wrzeciono gdzie dzieci nie głaszczą krówek
a to nie raczej po prostu reprezentowanie wlasnego osiedla? on wielokrotnie nawijal ze pochodzi z wrzeciona z tego co kojarze
+1 tam wyzej @oldschool, nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie ryzykowal przypalu zeby osmieszyc kogos takiego na oczach kamer, szczegolnie ze by splynelo to po takim Maliku jak po kaczce
You got opps, ain't you?
No, we ain't all angels
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15729
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Malik Montana

Post autor: SWN »

No tak, przecież on nie drze mordy o tym Wrzecionie żeby pokazać odwagę że tam jest jak Edzio albo 6ix9ine na O-blocku (co za doborowe towarzystwo swoją drogą), tylko że mógł dawno wyprowadzić się do jakiegoś Konstancina czy innego Piastowa, ale siedzi dalej na - umówmy się - mało prestiżowym osiedlu i była żona podwozi go yariską wiesz o co chodzi???
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14364
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

oczywiscie, ale raz ze on tam od dawna nie mieszka tylko wpada klip kręcić, a wpada, bo prawdopodobnie przekminil sobie to i owo pod kątem wizerunkowym - przypominam, ze jego tworczosc jest naznaczona wersami w typie życie na wrzecionie to nie było łatwe i z pewnoscią chcialby, zeby sluchacz widzial to jako skurwysynski rewir gdzie trzeba bylo miec twarda dupe zeby przetrwac. Jest to moze faktycznie niedoceniane osiedle, ale kameralne z dużą ilością zieleni i jednak te 20k/metr trzeba wydac, wiec bycie swojskim chlopakiem z wrzeciona nie robi takiego wrazenia, jak malik by chcial. Zresztą troche overlap rozkminy o "byciu z bloków", będącym traumą polskich raperów mimo że dotyczy to większości ludzi w kraju
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Malik Montana

Post autor: Burak »

Śmieszna jest ta próba robienia z normalnego osiedla w Warszawie czegoś na wzór czarnuchowego O Blocku. Być czarniejszym od murzyna, ciężka sprawa ale bywa.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Malik Montana

Post autor: igorzastyy »

Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18952
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Malik Montana

Post autor: eddy_wata »

wrzeciono po prostu ma akuratną nazwę do tego, wrzecionem można zabić itd ale w rzeczywistości wątpie, żeby słyneło z przestępczości. jest pare takich dzielnic w polsce no ale chyba to akurat doń nie niależy
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17497
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

Wy bardziej tworzycie swoje historie, że Malik notorycznie przestawia to Wrzeciono jako O'Block niż on to faktycznie robi :rotfl:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21296
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Malik Montana

Post autor: wujot »

Normalne to może być teraz, ale ze 20-25 lat temu to jeszcze było osiedle złą sławą owiane przez żyjących tam robotników pobliskiej huty i innej patologii miejskiej
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 567
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Malik Montana

Post autor: Karkovsky »

A ktoś się orientuje na jakim osiedlu mieszka teraz Malik? Pytam czysto z ciekawości #kociamorda. A z tego co się orientuję (a orientuje sie słabo), to to Wrzeciono to chyba nie jest żadna nieciekawa okolica. Ot, zwykłe osiedle robotnicze jakich wiele w Warszawie czy innych miastach Polski
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14364
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

igorzastyy pisze: 17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zaleca
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Malik Montana

Post autor: igorzastyy »

Nie no kozak. W biały dzień pod wieżowcem tak zapierdalać, to jest szacun srogi. Tam z okien przecież snajperzy mogli celować
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21296
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Malik Montana

Post autor: wujot »

ale on ma silną psychikę
Awatar użytkownika
TooMuchSmoke
Posty: 491
Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23

Re: Malik Montana

Post autor: TooMuchSmoke »

Chłop nawija, że go ściga Interpol i Łowcy Cieni, więc no kurwa xD szanujmy się haha
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Malik Montana

Post autor: igorzastyy »

W ogóle czym on się chwali, że może sobie chodzić po dzielnicy na której się wychował XD
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 567
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Malik Montana

Post autor: Karkovsky »

O ile u Sentina mogę przełknąć ten pierwiastek fikcji literackiej, w której wplata gangsterke, tak u Malika tego nie trawie. Myślę, że to przede wszystkim kwestia proporcji. U Sebka o wiele wiecej jest flexu bogactwem, relacji damsko męskich, klimatów wakacyjno latynoskich, po prostu życiowych. U Malika znaczna większość to gangsterka, jak kolejny raz słyszę o klamkach i odjebywaniu wrogów to od razu tracę zainteresowanie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17497
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Malik Montana

Post autor: oldschool »

jajca pisze: 17 cze 2026, 12:42
igorzastyy pisze: 17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zaleca
No ten filmik bekowy i rzeczywiście jeśli jest tego więcej (tego nie widziałem nigdy, albo nie pamiętam) to przyznaję rację z tym pokazywaniem Wrzeciona jako niebezpiecznego miejsca.

Bo wyciągania "Życie na Wrzecionie, to nie było łatwe" z 2016 roku to nie kumam. Szczególnie, że ten zwrot "nie było łatwe" mogł się odnosić do nie wiem rasistowskich zaczepek w jego kierunku. Biorąc pod uwagę, że pewnie z racji na odmienny wygląd (np. styl ubierania się) i dobrą gadkę miał lepsze powodzenie u dupek gdy byli w wieku szkolnym niż ulicznicy, tych zaczepek mogło trochę być.
Spoiler
Obrazek
Malik z dwiema dupeczkami, a reprezentant ulicy polskiej Satyr za nim solo, zapewne wkurwiony w myślach na ciapaka.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14364
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Malik Montana

Post autor: jajca »

no jakos mam wryte w bani to malikowe wrzeciono, ale chyba faktycznie bardziej epatowal tym w mediach i socjalach niz w kawalkach, moze halucynuje ale kojarze ze jeszcze w czasach sentinowych dosc mocno eksponowal swoją wrzecionowość w celach przykozaczenia jaki to twardy skurwiel z niego
tutaj wrzeciono jako dzielnica złą sławą owiana
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4887
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Malik Montana

Post autor: bronek »

jajca pisze: 17 cze 2026, 12:42
igorzastyy pisze: 17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zaleca
A to nie po prostu cisniecie beki z takich Sentich co to sie nie ruszaja nigdzie bez obstawy bo sa obsrani? A nie insynuacja ze ta dzielnia jakas niebezpieczna? Nwm przynajmniej ja tak to zrozumialem ogladajac ten filmik, nie sledze jego kontentu wiec moze jest jakis kontekst ktorego nie lapie?
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
ODPOWIEDZ