Malik Montana
Re: Malik Montana
Na szczęście to nie London drill, welcome Warsaw patologia, wrócił ze zdjęciem z Malikiem, a tylko spytał o ognia
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Malik Montana
a no racja w sumieoldschool pisze: ↑17 cze 2026, 0:30 No ale jak to sobie wyobrażasz? Kręcą klip, do tego jest pewnie zaangażowane około 10+ osób (ekipa Malika do towarzystwa + ekipa od klipu), wszystko jest nagrywane na kamery, kręcą w miejscu publicznym i wpada jakiś Ice WSR czy jak mu tam było z ekipą i spuszczają wszystkim wpierdol + kradną Malikowi biżuterię?
Re: Malik Montana
a to nie raczej po prostu reprezentowanie wlasnego osiedla? on wielokrotnie nawijal ze pochodzi z wrzeciona z tego co kojarze
+1 tam wyzej @oldschool, nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie ryzykowal przypalu zeby osmieszyc kogos takiego na oczach kamer, szczegolnie ze by splynelo to po takim Maliku jak po kaczce
You got opps, ain't you?
No, we ain't all angels
No, we ain't all angels
Re: Malik Montana
No tak, przecież on nie drze mordy o tym Wrzecionie żeby pokazać odwagę że tam jest jak Edzio albo 6ix9ine na O-blocku (co za doborowe towarzystwo swoją drogą), tylko że mógł dawno wyprowadzić się do jakiegoś Konstancina czy innego Piastowa, ale siedzi dalej na - umówmy się - mało prestiżowym osiedlu i była żona podwozi go yariską wiesz o co chodzi???
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: Malik Montana
oczywiscie, ale raz ze on tam od dawna nie mieszka tylko wpada klip kręcić, a wpada, bo prawdopodobnie przekminil sobie to i owo pod kątem wizerunkowym - przypominam, ze jego tworczosc jest naznaczona wersami w typie życie na wrzecionie to nie było łatwe i z pewnoscią chcialby, zeby sluchacz widzial to jako skurwysynski rewir gdzie trzeba bylo miec twarda dupe zeby przetrwac. Jest to moze faktycznie niedoceniane osiedle, ale kameralne z dużą ilością zieleni i jednak te 20k/metr trzeba wydac, wiec bycie swojskim chlopakiem z wrzeciona nie robi takiego wrazenia, jak malik by chcial. Zresztą troche overlap rozkminy o "byciu z bloków", będącym traumą polskich raperów mimo że dotyczy to większości ludzi w kraju
Re: Malik Montana
Śmieszna jest ta próba robienia z normalnego osiedla w Warszawie czegoś na wzór czarnuchowego O Blocku. Być czarniejszym od murzyna, ciężka sprawa ale bywa.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- igorzastyy
- Posty: 2453
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Malik Montana
Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Re: Malik Montana
wrzeciono po prostu ma akuratną nazwę do tego, wrzecionem można zabić itd ale w rzeczywistości wątpie, żeby słyneło z przestępczości. jest pare takich dzielnic w polsce no ale chyba to akurat doń nie niależy
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Malik Montana
Wy bardziej tworzycie swoje historie, że Malik notorycznie przestawia to Wrzeciono jako O'Block niż on to faktycznie robi 
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Malik Montana
Normalne to może być teraz, ale ze 20-25 lat temu to jeszcze było osiedle złą sławą owiane przez żyjących tam robotników pobliskiej huty i innej patologii miejskiej
Re: Malik Montana
A ktoś się orientuje na jakim osiedlu mieszka teraz Malik? Pytam czysto z ciekawości #kociamorda. A z tego co się orientuję (a orientuje sie słabo), to to Wrzeciono to chyba nie jest żadna nieciekawa okolica. Ot, zwykłe osiedle robotnicze jakich wiele w Warszawie czy innych miastach Polski
Re: Malik Montana
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zalecaigorzastyy pisze: ↑17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
- igorzastyy
- Posty: 2453
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Malik Montana
Nie no kozak. W biały dzień pod wieżowcem tak zapierdalać, to jest szacun srogi. Tam z okien przecież snajperzy mogli celować
Re: Malik Montana
ale on ma silną psychikę
- TooMuchSmoke
- Posty: 491
- Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23
Re: Malik Montana
Chłop nawija, że go ściga Interpol i Łowcy Cieni, więc no kurwa xD szanujmy się haha
- igorzastyy
- Posty: 2453
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Malik Montana
W ogóle czym on się chwali, że może sobie chodzić po dzielnicy na której się wychował XD
Re: Malik Montana
O ile u Sentina mogę przełknąć ten pierwiastek fikcji literackiej, w której wplata gangsterke, tak u Malika tego nie trawie. Myślę, że to przede wszystkim kwestia proporcji. U Sebka o wiele wiecej jest flexu bogactwem, relacji damsko męskich, klimatów wakacyjno latynoskich, po prostu życiowych. U Malika znaczna większość to gangsterka, jak kolejny raz słyszę o klamkach i odjebywaniu wrogów to od razu tracę zainteresowanie
Re: Malik Montana
No ten filmik bekowy i rzeczywiście jeśli jest tego więcej (tego nie widziałem nigdy, albo nie pamiętam) to przyznaję rację z tym pokazywaniem Wrzeciona jako niebezpiecznego miejsca.jajca pisze: ↑17 cze 2026, 12:42Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zalecaigorzastyy pisze: ↑17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Bo wyciągania "Życie na Wrzecionie, to nie było łatwe" z 2016 roku to nie kumam. Szczególnie, że ten zwrot "nie było łatwe" mogł się odnosić do nie wiem rasistowskich zaczepek w jego kierunku. Biorąc pod uwagę, że pewnie z racji na odmienny wygląd (np. styl ubierania się) i dobrą gadkę miał lepsze powodzenie u dupek gdy byli w wieku szkolnym niż ulicznicy, tych zaczepek mogło trochę być.
Spoiler

Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Malik Montana
no jakos mam wryte w bani to malikowe wrzeciono, ale chyba faktycznie bardziej epatowal tym w mediach i socjalach niz w kawalkach, moze halucynuje ale kojarze ze jeszcze w czasach sentinowych dosc mocno eksponowal swoją wrzecionowość w celach przykozaczenia jaki to twardy skurwiel z niego
tutaj wrzeciono jako dzielnica złą sławą owiana
tutaj wrzeciono jako dzielnica złą sławą owiana
Re: Malik Montana
A to nie po prostu cisniecie beki z takich Sentich co to sie nie ruszaja nigdzie bez obstawy bo sa obsrani? A nie insynuacja ze ta dzielnia jakas niebezpieczna? Nwm przynajmniej ja tak to zrozumialem ogladajac ten filmik, nie sledze jego kontentu wiec moze jest jakis kontekst ktorego nie lapie?jajca pisze: ↑17 cze 2026, 12:42Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zalecaigorzastyy pisze: ↑17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsnyprzyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy








-(1).gif)

