Dziarma
Re: Dziarma
Teraz doprecyzowujesz że o ogólna atrakcyjność tu chodzi, ale to ty narzuciles te perspektywę że chodzi właśnie o aparycje - użyłeś swoich wytycznych co jest a co nie jest atrakcyjne dla takiej lalki jak dziarma - tyle ze
A - dla niej może być atrakcyjne w facetach cos zupełnie innego niż jest dla ciebie
B - w związku z tym nigdzie nie jest zawieszone, że ona mu dała bo nie było lepszego w pobliżu, to jest twoja projekcja wynikająca z poprzedniego punktu, bo z góry założyłeś ze taki lamus lamusiak normalnie byłby poza jej ligą
No i nie wiem co mi to zmienia kto ruchal wcześniej bo to jakaś niezła wkrętka jest, ale jeśli już miałbym wybierać to chyba wolałbym żeby dawała takim lamusom jak adi co pytają podczas seksu czy mogą za cyca potrzymać niz żeby była regularnie szmacona przez penerską brać
A - dla niej może być atrakcyjne w facetach cos zupełnie innego niż jest dla ciebie
B - w związku z tym nigdzie nie jest zawieszone, że ona mu dała bo nie było lepszego w pobliżu, to jest twoja projekcja wynikająca z poprzedniego punktu, bo z góry założyłeś ze taki lamus lamusiak normalnie byłby poza jej ligą
No i nie wiem co mi to zmienia kto ruchal wcześniej bo to jakaś niezła wkrętka jest, ale jeśli już miałbym wybierać to chyba wolałbym żeby dawała takim lamusom jak adi co pytają podczas seksu czy mogą za cyca potrzymać niz żeby była regularnie szmacona przez penerską brać
Re: Dziarma
Nieźle zwyrolskie rozkminki mają tu miejsce 
Re: Dziarma
A okej, czyli dalej sie upierasz ze "lamus i cwel" to określenia aparycji, w takim razie proponuję eksperyment w postaci dopuszczenia opcji ze niekoniecznie i ponowne przeczytanie, jak to nie zadziała to sie poddaje
Re: Dziarma
give me a break, zacząłeś temat takim popisem:
nie znasz tego adiego, więc bazujesz tylko na tym jak się prezentuje w kamerze - aparycja
nie znasz preferencji (tym bardziej seksualnych) dziarmy więc projektujesz, że skoro wybrała takiego LAMUSIAKA to pewnie ma tak obniżoną poprzeczkę, że daje dupy każdemu na prawo i lewo
i jak niby mamy to odczytać? jeśli nie o aparycję tu chodzi to o co niby? no chyba proste jak jebanie, że zaprzeczeniem takiej lamusowatej fleji będzie konkretny chłopak, który w moim poście jest opisywany jako byczek byczuś
nie znasz tego adiego, więc bazujesz tylko na tym jak się prezentuje w kamerze - aparycja
nie znasz preferencji (tym bardziej seksualnych) dziarmy więc projektujesz, że skoro wybrała takiego LAMUSIAKA to pewnie ma tak obniżoną poprzeczkę, że daje dupy każdemu na prawo i lewo
no kurwa xD
Re: Dziarma
No znam jego pizdowatą dyskografię i jego autoprezentację medialną
Re: Dziarma
no spoko, i dziarme to jara najwidoczniej, tym bardziej, że gdzieś nawet gadała jaką sieczkę z bani jej zrobił, a to potrafią tylko prawdziwi playerzy emotikon bajceps
Dodano po 57 sekundach:
ok jajca, to powiedz, który raper powinien ją ruchać, żebyś nie czuł odrazy do przedymania dziarmy po nim? bo w sumie ciekawe.
Dodano po 57 sekundach:
ok jajca, to powiedz, który raper powinien ją ruchać, żebyś nie czuł odrazy do przedymania dziarmy po nim? bo w sumie ciekawe.
Re: Dziarma
Na pewno nie numer raz, chocby mial aparycję postawnego ulańca Fiodora Jemelianienki
Dodano po 36 sekundach:
Np Sentino albo Belmondo
Dodano po 36 sekundach:
Np Sentino albo Belmondo
Re: Dziarma
a łysonżi może być?
Dodano po 1 minucie :
Dodano po 1 minucie :
i wtedy beskitu jakiś lepszy orgazm jest jak masz świadomość, że to ich jebała a nie lamusów jak adi nowak? zajebiste
Re: Dziarma
Przez cała ciążę + kilka tygodni połogu można dusić bezkarnie top szmulę jak cytrynę bez ryzyka, że się przypadkiem zostanie bejbi daddym, więc nie ma co się krygować jak ministrant tylko obudzić się zdobywcą Conanem. A jeśli - co daj Panie Boże! - okaże się, że są widoki na coś więcej i poważniej z panią, to coż wspanialszego pod słońcem niż bękart Twego wroga, który przynosi Ci bambosze, kosi Twój ogródek i z nabożnym szacunkiem szepcze na Twój widok @oyche ?
you know the O.P.P.
-
another_userka
- Posty: 6
- Rejestracja: 03 lut 2024, 18:36
- igorzastyy
- Posty: 2389
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Dziarma
Jej córka będzie panną! Ona też jest panną! Jak już całkowicie zniewieścieję to obejrzę do końca.
Re: Dziarma
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji
Re: Dziarma
trochę jakby najebanego wujka na weselu zglitchowała wóda w momencie mówienia Pamela
Dodano po 36 sekundach:
ale wielkie pozdro dla nich, niech się dobrze chowa
Dodano po 36 sekundach:
ale wielkie pozdro dla nich, niech się dobrze chowa
Re: Dziarma
moja szczera opinia:
ale i tak ciekawsze niż żale leosi o tym, że chłopak jej nie chciał słuchać
Spoiler

Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
- igorzastyy
- Posty: 2389
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Dziarma
Do długiego nazwiska pasuje krótkie imię, więc beznadziejna sprawa i nie podoba mi się to, ale życzę 10 w skali APGAR
- igorzastyy
- Posty: 2389
- Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Re: Dziarma
Ja bym dał Rogal i byśmy piekli croissanty w piekarniku








