Bosski
Re: Bosski
co do koszuleczki to ta premium z gramatura duza jest dojebanym oversizem polecam smialo mozna zamawiac nic sie nie bac
Re: Bosski
Passki - Krak ultra
Katowałem dzisiaj mocno. Fentanyl, Skillshot, Najebany nutą, Freelancer. Co za numery kurwa UK łub łub. Kozaki same, jebać wartość tekstowa.
Roman po angielsku
Katowałem dzisiaj mocno. Fentanyl, Skillshot, Najebany nutą, Freelancer. Co za numery kurwa UK łub łub. Kozaki same, jebać wartość tekstowa.
Roman po angielsku
Re: Bosski
nowe
Re: Bosski
to fajne akurat, bosski pod jersey club d(-.-)b zawsze mi sie u niego podobalo to, ze napierdoli tych trackulcow na te kraki i zawsze jakis sie znajdzie co faktycznie wpada w ucho
Re: Bosski
no nie można też pominąć ważnej roli paffa w tym, chociaż szczerze, bardziej wolałem bity pierra z pierwszych kraków


