Bosski

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
firma
Posty: 461
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Bosski

Post autor: firma »

co do koszuleczki to ta premium z gramatura duza jest dojebanym oversizem polecam smialo mozna zamawiac nic sie nie bac
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 2686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: Bosski

Post autor: many-s »

Passki - Krak ultra :bowdown:
Katowałem dzisiaj mocno. Fentanyl, Skillshot, Najebany nutą, Freelancer. Co za numery kurwa UK łub łub. Kozaki same, jebać wartość tekstowa.

Roman po angielsku :shock:


Awatar użytkownika
firma
Posty: 461
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Bosski

Post autor: firma »

many-s pisze: 15 cze 2026, 18:13Kozaki same
bosski uliczny magnat raper, firma jp ma alma mater :bowdown:
Awatar użytkownika
firma
Posty: 461
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Bosski

Post autor: firma »


nowe
:joint:
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1991
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: bstok

Re: Bosski

Post autor: knarku »

to fajne akurat, bosski pod jersey club d(-.-)b zawsze mi sie u niego podobalo to, ze napierdoli tych trackulcow na te kraki i zawsze jakis sie znajdzie co faktycznie wpada w ucho
Awatar użytkownika
firma
Posty: 461
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Bosski

Post autor: firma »

no nie można też pominąć ważnej roli paffa w tym, chociaż szczerze, bardziej wolałem bity pierra z pierwszych kraków
ODPOWIEDZ