VNM

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9619
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: VNM

Post autor: Burak »

deftone pisze: 08 cze 2026, 14:40 zapisał ktoś wczorajsze story VNMa?
nie mam, niestety przegapiłem
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 217
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: VNM

Post autor: kaczuholek »

użytkownik deftone zarzucił ciekawy temat do intelektualnej debaty wśród hiphop fanów:

śledzenie storek rekordowo przyjebanych mesa i VNMa just to feel something w świecie rekordowo nudnych PR-maximized family-friendly industry plantów - ślizgawkowo-glamrapowy fenomen socjologiczny. czy to już late-stage kapitali... socialmedism?

czy bycie przyjebanym (ale przynajmniej autentycznym) może stać się furtką dla artysty do karierowego comebacku, do monetyzacji wystarczającej na zakup piątego mieszkania bez kredytu do czasowego podnajęcia kjutkom z maroko bez legalnego pobytu lub przynajmniej wynajęcie kawalerki powyżej parteru z osobną mini-lodówką przy komputerze na desperadosy?
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2395
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Na wczorajszym story cieszył się z powrotu Yurkoskyego i jak mnie pamięć nie myli to oznaczał rapera Praktis, że na coś od niego czeka. Nie wiadomo czy na zwrotkę czy obraz.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Może na chuja w gębę.
Jaki to jest lizodup jebany za kazdym razem jak mu sie kariera sypie :bowdown:

Zaraz bedzie u kazdego mozliwego jutubera opowiadal jaka to wielka zmiane przeszedl i jak skillowo urósl i co za dojebanq plyte nagral xD

Beka ze mnie zablokowal po tym jak mu napisalem ze goni za bitem tym swoim bialym wierszem. Gluchy skurwysyn krzywousty
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
georgefloyd
Posty: 316
Rejestracja: 26 lip 2025, 9:06

Re: VNM

Post autor: georgefloyd »

Zrób drugie konto, wyślij mu kutasa i napisz morda taka krzywa, że nie trafiam w nią kutasem.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2395
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Ale mi siedzą w głowie te wersy z tej gościnki. Łaże i pierdolę pod nosem, że tę metaforę skumają tylko najlepsi. Wkręciła się ta chujowizna ostro. Fał nowy dostawca bekowych linijek
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Nie wiem czy sa bekowe. Brzmia jakby wymyslil i nawinal je ktos po mocnym udarze
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4968
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM

Post autor: Moltisanti »

georgefloyd pisze: 08 cze 2026, 14:25 Obrazek
Obrazek nowe storki, dzisiaj copy i social, a wieczorem chill tak jakby nie leniuchował całe życie i walił desperadosy nocturno w kawalerce zwanej smrodowem.
Postać tragiczna, chciałby czuć sie przydatny społecznie ale jednocześnie roboty boi sie jak ognia wiec wali w chuja z rapowaniem i jazdą na rowerze próbując przekonać siebie że wcale nie neetuje od 10 lat :bowdown:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Vnm ej kej ej człowiek chujnia
Kiedy wrzucam te storki w net mówią "wykurwiaj"
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4452
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: VNM

Post autor: horrypaz »

Oportunistycznyebaka pisze: 06 cze 2026, 8:17 Jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć tę złożoną metaforę z tetrisem ? Bo chyba nie chodziło mu że gierka no i Adam.

tetris nawinal tez kiedys

zrobcie kwadratowy cypher porozstawiam was po kątach

Awatar użytkownika
Burr
Posty: 315
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: VNM

Post autor: Burr »

Łobaben, z nim jest coraz gorzej
Będziemy mieli drugiego Sujbitrona?
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2395
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: VNM

Post autor: igorzastyy »

Bałem się jak będę się zachowywał i co ze mną będzie po 70. Patrząc na Mesa i VNMa, boję się co będzie po 40.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5685
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: VNM

Post autor: Prez »

horrypaz pisze: 08 cze 2026, 22:03 zrobcie kwadratowy cypher porozstawiam was po kątach
zajebisty jest ten wers

A followup Bolesława Krzywoustego oczywiście chujowy
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 873
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: VNM

Post autor: Ema »

Moltisanti pisze: 08 cze 2026, 20:55
georgefloyd pisze: 08 cze 2026, 14:25 Obrazek
Obrazek nowe storki, dzisiaj copy i social, a wieczorem chill tak jakby nie leniuchował całe życie i walił desperadosy nocturno w kawalerce zwanej smrodowem.
Postać tragiczna, chciałby czuć sie przydatny społecznie ale jednocześnie roboty boi sie jak ognia wiec wali w chuja z rapowaniem i jazdą na rowerze próbując przekonać siebie że wcale nie neetuje od 10 lat :bowdown:
to jest rapowa wersja lygrysa. Ten też całe życie walił w chuja( i to dosłownie) żył na garnuszku u matki i się zapierał rękoma i nogami żeby nie iść do roboty. Jeden i drugi jebnięty na łeb, ale lygrysa w końcu sytuacja zmusiła do wyjścia do ludzi i roboty, z Tomeczkiem też tak będzie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: VNM

Post autor: Luxair »

No przecież pracował w jakimś banku
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8731
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: VNM

Post autor: TdW »

I na lotnisku w UK
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 4968
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM

Post autor: Moltisanti »

No każdy to wie bo fał mowil o swoich dwóch pracach chyba w 30 numerach, co tylko pokazuje jak bardzo niezwykłą sytuacją jest dla niego niebycie na bezrobociu.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: VNM

Post autor: 2rzyn »

Czy on czasem nie rapowal ze jak nie wyjdzie z rapem to wraca na lotnisko sprzatac samoloty bo to latwa fucha za dobry hajs? Czemu wiec nie wypierdolil stad 5 plyt temu?
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
nobezprzesady
Posty: 619
Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15

Re: VNM

Post autor: nobezprzesady »

A został już ustalony obecny status majątkowo-dochodowy delikwenta w choć niewielkim przybliżeniu? Bo rozkminy się toczą w nie do końca dla mnie zrozumiałym uniwersum, gdzie w zależności od potrzeby chwili raz mówi się o nim jak o nygusie, co to trzeba go zagonić do roboty w ramach resocjalizacji, a raz jak o niemal bezdomnym stojącym u progu kompletnego bankructwa. Który to Tomek?
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8731
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: VNM

Post autor: TdW »

Też czekam na takie prześwietlenie finansowe jak w przypadku Mesa, niestety tutaj znamy mniej faktów
ODPOWIEDZ