[Film] Masters Of The Universe (2026)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11550
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

[Film] Masters Of The Universe (2026)

Post autor: lygrys »

https://www.netflix.com/pl/title/81154670

Nowy He-Man wjechał na polskiego Netflixa?
Ktoś oglądał? Jak wrażenia?
Ostatnio zmieniony 22 sty 2026, 20:10 przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11550
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [seria] Masters Of The Universe

Post autor: lygrys »

Spoiler
Mamy pierwszy trailer/zwiastun.
Jak wrażenia?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11550
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Film] Masters Of The Universe (2026)

Post autor: lygrys »

Dzisiaj premiera, ktoś idzie?
Ja będę dopiero jutro.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6251
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Film] Masters Of The Universe (2026)

Post autor: Luxair »

Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 11550
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Film] Masters Of The Universe (2026)

Post autor: lygrys »

Nie byłem, bo zabardzo byłem zmęczony w sobotę i nie miałem ochoty, ale recenzja mówią, że reżyser nakręcił film w stylu Thor Ragnarok, a właściewie kopię.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ