Molesta - Skandal (1998)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

vipdavid
Posty: 1266
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Molesta - Skandal (1998)

Post autor: vipdavid »

eddy_wata pisze: 07 lut 2024, 16:32 firma wlasnie to modelowe patusy:
tadek - uszaty geniusz, krzewi w stadzie odruchy polityczne i patriotyczne
bosski roman - obrotniak nie za gruby nie za chudy, dosc postawny i na melanzu nigdy nie napierdoli sie do zgonu, zawsze na oriencie (jako jedyny ma szansę poznać i zauroczyć w sobie dziewczynę z klasy średniej)
kali - uliczny szczur chuderlak włamywacz złodziejaszek, wszedzie sie wciśnie, schowa, zakręci, szybkie adidasy i okularki, zawsze charakterystyczny "brud" na dłoniach, zawsze opalenizna
popek - fighter, dywizja zmechanizowana patusów, odporny na ból, po jednym piwie ma bombe i gada dziwne rzeczy, generalnie zmienia się o 180 stopni
pomidor - FAS, najbardziej hardkorowe dziecinstwo, widzial prawie wszystko ale nie umie nic o tym składnego powiedzieć, silne instynkty, przetrwa wszystko jak karaluch

:lol: zaśmiane
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6641
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Molesta - Skandal (1998)

Post autor: marmolad_k2 »

Na festiwalu w Opolu grali Wiedziałem że tak będzie i Pelson tam miał swoją zwrotkę on to grał kiedyś?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4496
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Molesta - Skandal (1998)

Post autor: yungXpaproch »

@eddy_wata szacun za ten stary wpis hahaha
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Molesta - Skandal (1998)

Post autor: 2rzyn »

marmolad_k2 pisze: 05 cze 2026, 23:32 Na festiwalu w Opolu grali Wiedziałem że tak będzie i Pelson tam miał swoją zwrotkę on to grał kiedyś?
On tam nawijal zawsze zwrotke z ktorwjs z pierwszych swoich epek
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
dziejaszek
Posty: 371
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Molesta - Skandal (1998)

Post autor: dziejaszek »

Bodajże z kawałka z Sen na jawie ("magnet na podwórku, ekipa, koszule w kratę, mój kumpel Przemek często miał wolną chatę...")
ODPOWIEDZ