ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

E-42
Posty: 2215
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

Post autor: E-42 »

Dokurwiony materiał jest to często wracam
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

Spoiler
Obrazek
Willxc
Posty: 1638
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

Post autor: Willxc »

przy Hell of a Night wyjarane zostało setki jointów
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16727
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

Post autor: ART »

dziwnie piszesz studio ale zgadza sie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
MyEvenement
Posty: 336
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
Lokalizacja: KRK

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)

Post autor: MyEvenement »

Przy premierze pamiętam, że nie przekonałem się do tytułowego numeru, reszta dojebana, do dziś nie zmieniam zdania. Wiem że hejtowane było los awesome, mi siedziało mocno. Dla mnie osobisty klasyk i w tym czasie pięknych płyt jak Love story, gkmc, jakieś Mac Millery, J Cole. Eh piękna była scena wtedy :bowdown:
ODPOWIEDZ