ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)
Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)
Dokurwiony materiał jest to często wracam
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead

I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead
Spoiler

Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)
przy Hell of a Night wyjarane zostało setki jointów
- MyEvenement
- Posty: 336
- Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
- Lokalizacja: KRK
Re: ScHoolboy Q - Oxymoron (2014)
Przy premierze pamiętam, że nie przekonałem się do tytułowego numeru, reszta dojebana, do dziś nie zmieniam zdania. Wiem że hejtowane było los awesome, mi siedziało mocno. Dla mnie osobisty klasyk i w tym czasie pięknych płyt jak Love story, gkmc, jakieś Mac Millery, J Cole. Eh piękna była scena wtedy 

