BonSoul - Restart (2019)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 516
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Rafał81000 »

Pawcio pisze: 14 wrz 2019, 22:09 Z czego jest sampel w gniazdka?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Spoiler

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: kapec »

Bonson/Soulpete - duet, w którym nie ma przypadków [Numer Raz na fali]
Duet BonSoul wraca z albumem "ReStart”. W rozmowie z Numerem Razem raperzy opowiadają o pracy nad nowym materiałem, featuringach, swoim podejściu do autotune’a i twórczości Kanye Westa.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Drmz »

Był ktoś na koncercie w Gdańsku w sobotę? Rozjebałem supporcik co? hehe
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: cloud »

jezus przecież tego Numer Raza nie da się słuchać, co on za kocopoły pierdoli.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Piters »

No, zazwyczaj Bons ratował średnich prowadzących, ale tu i tak ciężko się słucha
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
MalinowyJogurt

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MalinowyJogurt »

Co tam na tych nowych koncertach teraz gra Bons?
Awatar użytkownika
solorz
Posty: 61
Rejestracja: 04 maja 2019, 14:30

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: solorz »

MalinowyJogurt pisze: 22 lis 2019, 16:25 Co tam na tych nowych koncertach teraz gra Bons?
z nowego bonsoula intro, single, stare bonsoule, border i coś więcej z postanawia umrzeć (przynajmniej we wro). nie martw się, ryja idzie podrzeć i to konkretnie
ONA MÓWI JEBAĆ PSY, A JA MÓWIĘ C'EST LA VIE
MalinowyJogurt

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MalinowyJogurt »

Dzięki, bo choć nowy materiał piękny, to jakoś ma u mnie słaby repeat value i tak jak wszystko poprzednie na pamięć przewine tak tutaj niestety nie.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: cloud »

niby ma być sold out w Szczecinie, zobaczymy :cool:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: cloud »

sory za post pod postem i za to, że pisze tutaj, ale nie chce mi się robić tematu w dziale wydarzenia.

wychodzą w szczecinie planowo o 22:30, nie spieszcie się xd
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MasterP »

jestem obecny, pzdr.
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: cloud »

krótkie podsumowanie szczecińskiego koncertu, jeśli kogokolwiek to w ogóle obchodzi - uber chujowy.

frekwencyjnie dopisało ogólnie dobrze, bo chyba damiano nigdy nie grał przed taka ilością osób w swoim rodzinnym mieście. (ewentualnie juwenalia, ale wtedy była masa przypadkowych osób czekających na palucha, wiec to się nie liczy)

nie wiem który mądry układał setliste, gdyz po prostu była strasznie słaba, albo może nowy materiał nie nadaje się do grania koncertów. największa robotę robiły numery ze starych bonsouli (stare naje, to znowu bs czy moze lepiej nie pytać), zagrał chyba dwa numery z postanawia umrzeć (coś wiecej i chcesz mnie poznać, gdzie przy tym drugim większość sali zachowywała się jakby pierwszy raz słyszała ten track, a szkoda bo bardzo emocjonalny i ogolnie się zawiodłem). trochę się zachowuje jak osoba która pierwszy raz wyszła do ludzi, ale stopień zezwierzęcenia się dorosłych osobników kurwa w baggy jeansach i nie tylko przekraczał jakakolwiek granice dobrego smaku, zastanawiam się jak tacy ludzie funkcjonują, a samych szarpanin wśród audiencji było z trzy, jak nie z cztery i to mówię tylko o sytuacjach, które sam widziałem. akustyka opór chujowa, ale to trzeba winić ten zjebany klub i po prostu nie było NIC słychać . nie mam pojęcia dlaczego grali tak dużo numerów gdzie jest sporo gościnek, bo chyba nie na tym to polega, ale no ja nie jestem raperem tylko zwykłym korpo szczurem, więc wyjebane.


tldr chujowo nie polecam, a szkoda bo bonson to topka moich ulubionych raperzyn z tego smutnego kraju i zawsze wychodziłem z założenia, ze bez wstydu można się przyznać do słuchania takowej osoby, ale patrząc na target na koncercie? strasznie się zawiodłem, zwłaszcza, ze chyba w ogóle nie było osób w wieku gimnazjalnym, bądź wczesno licealnym. aha jeszcze to picie wódki kurwa puszczanej w obieg, serio nie brzydzicie się pic alkoholu z butelki która w ustach wcześniej miało 15 randomowych osób? ja pierdole


sory ale najebalem się lekko i trochę odplynalem


pozdrawiam


//edit: oznaczam [mention]MasterP[/mention], może ma inne zdanie na ten temat
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
MalinowyJogurt

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MalinowyJogurt »

Ja tak zmarzłem po meczu Pogoni, że nie poszedłem i jak widzę nie ma czego żałować, może bardziej by to pasowało do tematu Bonson a nie płyty, ale jednak on nie ma szczęścia do koncertów w naszym mieście. Chłop od nas z zajebistym rapem a większe zainteresowanie wzbudza w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku czy Warszawie. U nas tylko się czeka na Malik, Paluch lub Problem. Za każdym razem jak gra u nas na jakiejś imprezie typu Red Bull czy Juwenalia to go wjebią na 18:00 jak jest jeszcze jasno i nikogo nie ma, koncerty klubowe to głównie przy WBS gdzie połowa osób woli walki. Najlepszy koncert Damiana na którym byłem to ten w Bostonie dla 20 osób w jakimś 2012 gdzie grał przed nim support TKZetor. Każdy znał teksty i setlista była kozacka.
szymon0791
Posty: 28
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:02

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: szymon0791 »

Ja nie podzielam zdania odnośnie koncertów. Byłem drugi raz na koncercie Bonsona w Warszawie ( pierwszy raz jeszcze w Stodole przed Pezetem x lat temu ) i koncert bardzo mi sie podobał. Było krzyczane , wszystkie kawałki ludzie znali i był serio rozpierdol.
Za to podzielam zdanie co do dużej części publiki , cpanie po kiblach, typy najebane tak że ledwo stali i wpadali na ludzi, typ który pół koncertu krzyczał Almost Famous , sam miałbym dwie burdy bo przepychali moją dziewczynę , ale na szczęście koledzy ogarniali tych swoich najbardziej odwalających.
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Sotnikov »

Ogólnie już dawno zauważyłem, że fanbase rapera bonsoul jest mocno specyficzny i dosyć groteskowy, wiem, że oni stoją za swoimi fanami murem no ale xd
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: Jaayu »

nono cloud na story bonsona przepraszaj go szybko bo cie namierzyli
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: zemsta1kadluba »

Ja pierdolę Bonson wiem że to czytasz i wiedz że jesteś serio zjebany za takie akcje xD Nawet Żabson by tak nisko nie upadł
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MasterP »

elefunk the club do delegalizacji, tak sobie teraz uswiadomilem, że jak ktoś jest nizszy to tam nawet w tym gąszczu ze środka nic nie zobaczy :lol: na mniejsza widownie to jest w sam raz (jakieś typu wck czy koncerty zajacahiphopheadz) ale tak to padaka straszna.
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: joey »

słuchaj bonson nie czytaj postów o sobie bo tu jest inna strefa czasowa i ja już dawno śpię
trójkąt bermudzki wola mokotów
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: BonSoul - Restart (2019)

Post autor: MicBar »

Byłem na AF, OTT, dwa razy na bonsoulu i widziałem z boku support przed MGK - za każdym razem był sztos i wysoki poziom ze strony Bonsona. :dunno:
ODPOWIEDZ