[GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

[GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: kshaq »

Obrazek

Dzieła chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, zazdroszczę wszystkim, którzy mają pierwszy raz jeszcze przed sobą, a ja własnie instaluję po raz kolejny, żeby dodać kolejne kilkadziesiąt godzin do tych prawie 300, które w Wieśku nabiłem.
Zachęcam do dzielenia się ciekawostkami i wszystkimi fajnymi rzeczami związanymi z grami, ja dzisiaj na przykład natknąłem się na takie ładne coś, o:
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: DeDoK »

gra wszechczasow to naduzycie, pozdro
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Lothia »

Z TAKIM TYTUŁEM TEMATU TO TYLKO PLANESCAPE: TORMENT <ANGERY>

A Wiedźmin bardzo fajna gra, miło wspominam, chociaż nie rozumiem Twojej potrzeby przechodzenia po raz drugi.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: kshaq »

Teraz to już trzeci :joint: Lubię sobie posprawdzać inne zakończenia questów i głównych fabuł + czyszczenie pytajników jest dla mnie całkiem relaksujące.
Zresztą, to nie jedyna gra, którą przeszedłem więcej, niż jeden raz, jak się grę lubi i dalej sprawia przyjemność, to czemu nie :dunno:
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: svlv96 »

chyba czas w końcu zakupić te grę i ją sprawdzić, bo piękna polska produkcja
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: instinkt »

ja przeszedłem 2x i zrobiłem platyne (+100% w dodatkach)
i w sumie mam ochote przejść kolejny raz
ale jeszcze nie teraz, może w zime
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: rubinstein »

prawie zgadzam się z [mention]Lothia[/mention]
planescape najlepszy za writing
thief najlepszy gameplay (i może projekt poziomów?)
Fallout 1 najlepsza atmosfera i świat
ale grą wszech czasów, to jest bezapelacyjnie Deus Ex, który sumarycznie z tych elementów jest chyba szczytem giereczkowania, którego nigdy już nie osiągniemy jako ludzkość. poza tym, ta gra to jest dosłownie manifest narodowców albo innych eko-faszystów pokroju Teda Kaczynskiego, więc tez bardoz na plus :joint:
Spoiler
wiedźmin III to mem. to już chyba jedynka już była lepsza. a dwójka to :what:
tanio
Posty: 77
Rejestracja: 03 maja 2019, 0:52

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: tanio »

kshaq pisze: 02 maja 2019, 19:39 Zachęcam do dzielenia się ciekawostkami i wszystkimi fajnymi rzeczami związanymi z grami
znalazłem good power u w ds3, to się podzielę z wami, bracia samcy
Spoiler
Obrazek
p.s.
wszystkie 3 wiedźminy to gówna. ludzkość kiedyś to zrozumie albo nie.
Awatar użytkownika
kuszmen
Posty: 128
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:23

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: kuszmen »

lezy na szafce juz z pol roku, wkoncu trzeba bedzie zaczac
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: kshaq »

[mention]tanio[/mention] proszę o niezaśmiecanie tematu screenshotami z marnych gier z lore dziurawym bardziej, niż to w Gothicu, dziękuję.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Whtn »

kshaq pisze: 02 maja 2019, 19:39 Zachęcam do dzielenia się ciekawostkami i wszystkimi fajnymi rzeczami związanymi z grami
Kiedyś odpalam jedną z produkcji klasycznej ekipy PODRYWACZE.PL, w której casting na piosenkarkę prowadził sam Toxic Fucker. MILF podczas castingu zaśpiewał pieśń Priscilli :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: kshaq »

XDDDDDDDD

kolega prosi o link
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Blazfm »

kshaq pisze: 03 maja 2019, 21:02 [mention]tanio[/mention] proszę o niezaśmiecanie tematu screenshotami z marnych gier z lore dziurawym bardziej, niż to w Gothicu, dziękuję.
Grabisz sobie kolego
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Whtn »

dla zainteresowanych - był to 315 epizod podrywaczy :lol:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: genocidegeneral »

Whtn pisze: 04 maja 2019, 9:55 Kiedyś odpalam jedną z produkcji klasycznej ekipy PODRYWACZE.PL, w której casting na piosenkarkę prowadził sam Toxic Fucker. MILF podczas castingu zaśpiewał pieśń Priscilli :bowdown: :bowdown:
:oops: :oops:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »




podchodziłem do tej gry jakieś 15 razy, ostatecznie przeszedłem tylko raz i byłem nią zakochany. mimo wszystko nie wyobrażam sobie przejść jej od początku jeszcze raz, mając w głowie świadomość, że będę musiał znowu upierdolić tego gryfa, czy tą południce jebaną ze studni. aż mnie ciary z wkurwienia przechodzą na samą myśl.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Lowrider »

Południca była przejebana do momentu w którym się ogarnęło że trzeba wyciągnąć ją w yrden które zwiększało z 15x zadawany dmg
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: SWN »

cloud pisze: 04 maja 2019, 12:07 mając w głowie świadomość, że będę musiał znowu upierdolić tego gryfa, czy tą południce jebaną ze studni
Nie wiem na jakim poziomie trudności grywaliście (ja chyba tylko raz najtrudniejszy, pierwsze podejście robiłem na przedostatnim), ale do gryfa z białego sadu przygotowywałem się maksymalnie przestraszony tym hajpem, a okazał się łatwym zaskoczeniem, gdzie wystarczyło tylko powtarzać unik-doskok-ciosy-ucieczka-igni albo używać Vesemira jako tarczy xd

a kontynuując temat: zadania przy których się nawkurwiałem, a ziomek przeszedł na luzie, to bodajże ani razu nie udało mi się zrobić misji z wątku Barona, gdzie jednym z rozwiązań jest pilnowanie Guślarza odpierdalającego swoje modły i oczyszczanie trzech(?) takich jakby kapliczek. Zawsze robiłem to drugim wyjściem, a przy powyższym dostawałem kurwicy na głos jak Klocuch za najlepszych czasów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: Whiskiz »

Najwiecej problemow mialem z guslarzem i walka z druga walka z olgierdem (https://www.youtube.com/watch?v=_rmVZ3axJNY) przy obu poddalem sie po jakims czasie i obnizalem poziom :D
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: genocidegeneral »

Z myślą o tobie powstało osiągnięcie :D
Spoiler
Obrazek
Od samego początku grałem na DM, więc bywało różnie, problemy sprawił mi gryf z Białego Sadu, Imlerith za pierwszym razem (ale dzięki temu można było słuchać wspaniałego motywu muzycznego <3), upiór z latarni (Pokutnik?) i archegryf na milionowym poziomie ze Skellige, walka Cirillą też była dla mnie bardzo irytująca i czekałem na koniec tych fragmentów.
Spoiler
Eredin też był trudny jak próbowałem na kierownicy go rozpykać.

W dodatkach to w pizdę często dostawałem, w pierwszym żaba, później ci Ofirczycy na plaży, duchy Olgierda, w drugim był quest ze składaniem hołdu ludziom jako elfi król i tam walczyliśmy m.in. z dwoma czarodziejkami, które na hita zdejmują 1/3 życia :bowdown:

Ale koniec końców każdego z tych śmieci wyjaśniłem w końcu na sukę, czego nie mogę powiedzieć o Operatorze z dwójki :dunno:
Obrazek
ODPOWIEDZ