Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

glokk
Posty: 610
Rejestracja: 11 wrz 2025, 18:27

Re: Tatuaże

Post autor: glokk »

nie ma Kata bez Romana, propsik.
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3921
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: Tatuaże

Post autor: dr zjeb »

Elegancko
jestem magiem podpisuję się tagiem
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4136
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Tatuaże

Post autor: jogi »

Jestem lekko zmieszany ale nie wstrząśniety.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Pvsio
Posty: 1536
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:14
Lokalizacja: 048/071

Re: Tatuaże

Post autor: Pvsio »

Popi pisze: 10 lut 2026, 18:51 Nieskończona bo wymiękłem po 7 godzinach.
nie dziwie się przejebane plecy są, ja robione miałem dwa dni handpokiem, momentami na dwie osoby równolegle mnie dziarające i hardkorowe przeżycie
lygrys pisze: 27 lis 2023, 12:52 Mogę się bić z każdym, teraz i w każdej innej chwili.
Mam wyjebane na konsekwencje, niech świat zapłonie.
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 1047
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

Wjechał il genio di Palermo jako król kier, a do tego, przy okazji, zupełnie nieplanowane Toscano :cool:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
tutaj pkp czytaj patszktopszyszet
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5692
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Tatuaże

Post autor: Rupert »

Wspaniały tatuaż
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 1047
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

Rupert pisze: wczoraj, 18:25 Wspaniały tatuaż
dziękuję! i to w Olsztynie Rupcio :>
tutaj pkp czytaj patszktopszyszet
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1526
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Tatuaże

Post autor: stranger »

Ale masz łapę ogromną szacun
A dziara też spoko
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 1047
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

stranger pisze: wczoraj, 19:12 Ale masz łapę ogromną szacun
a dziekuje, lubię tricka robić, chociaż faktem też jest, że jestem grubą kurwą, ale ponad 40 chyba będzie w łapie
tutaj pkp czytaj patszktopszyszet
ODPOWIEDZ