Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
gonny_trebor
Moderator
Posty: 5370 Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy
Post
autor: gonny_trebor » 14 sty 2026, 18:17
tede wiadomo debil ale czemu johny singer ogląda wywiad ze sobą i go jeszcze komentuje
gonny_trebor
jajca
Posty: 14331 Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47
Post
autor: jajca » 14 sty 2026, 18:20
marmolad_k2 pisze: ↑ 14 sty 2026, 18:15
(choć Mes pewnie ma tyle samo przepracowanych lat).
ma nieprzepracowane trzy dekady
saturn pisze: ↑ 11 lis 2025, 21:56
jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: ↑ 03 cze 2026, 8:29
jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
jajca
marmolad_k2
Posty: 6627 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 14 sty 2026, 19:09
A rodzina ciemięży pracowników od lat dwustu.
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
aplew
Posty: 398 Rejestracja: 08 lis 2024, 16:12
Post
autor: aplew » 15 sty 2026, 12:36
nie wiem o co sie oburzacie. Nie kazdy jest etatowcem i nie musi wiedziec jak dziala uop. Talk show polega na tym ze sie pierdoli rozne rzeczy, ale uwazam ze tu wtopy jakiejs ogromnej nie bylo. Ot artysta.
jotwupe pisze: ↑ 27 wrz 2025, 12:16
Niech kurwa usłyszę ksywę aplew gdzies na koncercie albo festiwalu to wjeżdżam bez gadki.
aplew
d3luge1
Posty: 281 Rejestracja: 19 lip 2019, 10:02
Post
autor: d3luge1 » 15 sty 2026, 13:02
ciekawe czy jakby przysługiwało L4 od zakazu wjazdu do Poznania to czy by skorzystał
kark to nie debil, mówił mi tak laik
d3luge1
2rzyn
Posty: 11437 Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: 2rzyn » 15 sty 2026, 21:44
Niezly dzban z tym l4
Dawaj Piter, jedziesz z nim
Jose pisze: ↑ 08 lut 2026, 22:48
Dlaczego 2rzyn Królem Jest
2rzyn
oooizneb
Posty: 171 Rejestracja: 13 lut 2025, 17:37
Lokalizacja: East Coast Poland
Post
autor: oooizneb » 15 sty 2026, 21:44
gods bidness pisze: ↑ 14 sty 2026, 16:17
Dziękuję kochani. Może się kiedyś jeszcze podejmę czegoś podobnego, ale to nie pisanie było problemem, a przesłuchanie tego wszystkiego w kilka dni. Teraz mam spotify tym zajebany.
Tymczasem lewactwo zaatakowało starego libka boomera:
lewaki 1 - wieprz 0
kontakt i cala reszta: guns.lol/oooizneb
oooizneb
marmolad_k2
Posty: 6627 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 15 sty 2026, 23:13
Po zakolach myślałem, że to Mes prowadzi wywiad.
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
Burak
kadłub chuj
Posty: 9593 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 16 sty 2026, 18:23
Mam czelendż dla odważnego, niechktoś zrobi to samo co gods bidness tylko z dyskografią OSTRego
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
2rzyn
Posty: 11437 Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: 2rzyn » 16 sty 2026, 18:24
Na pewno bolaloby mniej
Jose pisze: ↑ 08 lut 2026, 22:48
Dlaczego 2rzyn Królem Jest
2rzyn
gods bidness
Posty: 5160 Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Post
autor: gods bidness » 16 sty 2026, 23:10
Trochę nudne by to było, bo ostr nagrał z 10 takich samych płyt. Ale dobrze się ich słucha.
gods bidness
aleksy
Posty: 5636 Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45
Post
autor: aleksy » 17 sty 2026, 11:32
Pierwsze 10 płyt bym mógł najwyżej opierdolić.
Ale i tak tego nie zrobię, bo wszyscy będą porównywać do gods bidness i mówić, że to już nie to samo.
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
aleksy
Burak
kadłub chuj
Posty: 9593 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 17 sty 2026, 11:51
nie zrobisz bo ci się nie chce, a nie jakieś porównywanie do poprzedniej listy
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
aleksy
Posty: 5636 Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45
Post
autor: aleksy » 17 sty 2026, 12:10
a poza tym krętacz z bałut mnie oszukał, że jest biednym dzieckiem biedaków, co złamało mi serce
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
aleksy
Burak
kadłub chuj
Posty: 9593 Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09
Post
autor: Burak » 17 sty 2026, 12:19
Nie dziwię się, kiedy takie szokujące fakty z życia rapera wychodzą na świat, to ma się ochotę wywalić nawet skrzypce które się kupiło żeby nauczyć się na nich grać tak jak gra O.S.T.R.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Burak
aleksy
Posty: 5636 Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45
Post
autor: aleksy » 17 sty 2026, 12:40
jego sprawa jeśli lubi jebać psa w chorą dupę
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
aleksy
oldschool
Moderator
Posty: 17482 Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50
Post
autor: oldschool » 18 sty 2026, 2:14
VIDEO
Nie chce mi się tego oglądać, ale brzmi jak coś, czym @Burak może być zainteresowany
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
oldschool
marmolad_k2
Posty: 6627 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » 18 sty 2026, 8:18
Burak streści nam
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2