Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Warny/Bany

Post autor: piernikowyskoczek »

a Haczapurjan to czyje multi
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1027
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: Warny/Bany

Post autor: chaya »

zemsta1camzata pisze: 03 gru 2025, 15:17
wyjebmy regulamin i możliwość zgłaszania, od razu będzie swobodniej jak kogoś nazwiesz tak jak trzeba, a nie będziesz się cykał czy zgłosi czy nie zgłosi
Ja nie mam zamiaru nikogo zgłaszać za wyzwiska w moją stronę. I jednocześnie nie mam zamiaru kogoś wyzywać. Chodzi mi o to, że słabe jest moim zdaniem najpierw wyzywanie kogoś, a potem zgłaszanie tego osobnika za to, że też obraził użytkownika, który obraził pierwszy. A kilku takich jest.

Jeżeli regulamin nie jest przestrzegany przez samych moderatorów to jest zbędny.
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Warny/Bany

Post autor: chuj »

Haczapurjan pisze: 03 gru 2025, 15:20 dla mnie nie byłoby tematu, bo myślałem, że mamy tu taki „gentlemen’s agreement” i pewną konwencję, że sobie też tu pojedziemy nawzajem i nie donosimy na siebie
no bo wśród gitów tak jest.
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1521
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Warny/Bany

Post autor: stranger »

chuj pisze: 03 gru 2025, 15:23
zemsta1camzata pisze: 03 gru 2025, 15:17 To jak dostaniecie bana na koncie X, to potem zakładacie konto Y. Ban dotyczy konta, a nie osoby internetowej jako takiej.
to strony zakładu ustalają czego tyczy się ban, za każdym razem mowa była o koncie. nawiązywanie do regulaminu i definicji twittera jest nie na temat. a jeśli floo miał na myśli coś innego to mógł to lepiej sformułować. ja się rozliczam z tego co było napisane. talmudyzm dzieciaku.
Jak zmienisz poglądy na temat transów to zmienisz nick na cipa?
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Warny/Bany

Post autor: piernikowyskoczek »

a z kontem @gwailo jak było
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Warny/Bany

Post autor: chuj »

zemsta1camzata pisze: 03 gru 2025, 15:25 robisz z gęby cholewę
no właśnie rzecz w tym, że nie robię, ale żyj w swoim świecie fantazji, stalkingu i podpierdalania forumowiczów, parówo donosicielska zgłaszająca

Dodano po 35 sekundach:
piernikowyskoczek pisze: 03 gru 2025, 15:27 a z kontem @gwailo jak było
no one powstało po to żeby baqlashan poleciał na out
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Warny/Bany

Post autor: piernikowyskoczek »

chuj pisze: 03 gru 2025, 15:28 no one powstało po to żeby baqlashan poleciał na out
a ok, myślałem, że chuj tak powstał
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15728
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

chaya pisze: 03 gru 2025, 15:09 W ogóle co to jest za akcja piękna. Moderatorzy przyznają, że są podwójne standardy na forum.
No ale ten podwójny standard w przypadku zestawienia smly-bakłażan nie wziął się z jakiejś koleżeńskiej przysługi dla tego drugiego, bo go nawet nie znam.

Uzasadniłem już, że jeden napisał mi otwarcie swój plan i grał w otwarte karty, drugi będąc pytanym (na multikoncie) czy to on zaprzeczył i udawał że nie wie o co chodzi.

To nie jest klasyczny podwójny standard, bo to nie są takie same sytuacje.
chaya pisze: 03 gru 2025, 15:09 Wywalić w cholerę ten regulamin i tyle.
Przecież takie naginanie działa w zasadzie od samego początku i przede wszystkim najczęściej na korzyść userów.

Wyobrażasz sobie, że nagle miałbym powiedzieć HURR DURR DOBRA OD DZISIAJ WSZYSTKO PO KOLEI KARAMY i połowa (hiperbola) kont zastałaby na skrzynce warn za przekroczenie wagi awatara o 150kB?

To, że forum stoi w ryzach tak długo jest skutkiem między innymi tego, że mnóstwo rzeczy było umownych, wypracowanych w dyskusji, a moderacja i ja nie jesteśmy jakimś anonimowym, bezkrytycznym automatem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21294
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Warny/Bany

Post autor: wujot »

Obrazek

wpierw życzysz komuś śmierci w męczarniach, później biegniesz zgłaszać posty
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 9227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Warny/Bany

Post autor: piernikowyskoczek »

piernikowyskoczek pisze: 03 gru 2025, 15:28
chuj pisze: 03 gru 2025, 15:28 no one powstało po to żeby baqlashan poleciał na out
a ok, myślałem, że chuj tak powstał
to bakłażan/chuj -> 8na10 -> gwailo?
rakieta_rakieta pisze: 16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Warny/Bany

Post autor: chuj »

stranger pisze: 03 gru 2025, 15:26 Jak zmienisz poglądy na temat transów to zmienisz nick na cipa?
tobie na czole to napisze
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5907
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Re: Warny/Bany

Post autor: Malloy »

piernikowyskoczek pisze: 03 gru 2025, 15:29
piernikowyskoczek pisze: 03 gru 2025, 15:28
chuj pisze: 03 gru 2025, 15:28 no one powstało po to żeby baqlashan poleciał na out
a ok, myślałem, że chuj tak powstał
to bakłażan/chuj -> 8na10 -> gwailo?
Jeszcze chyba 3rzyn xD
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14740
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1camzata »

piernikowyskoczek pisze: 03 gru 2025, 15:28
chuj pisze: 03 gru 2025, 15:28 no one powstało po to żeby baqlashan poleciał na out
a ok, myślałem, że chuj tak powstał
chuj to jest przecież prezent od innego usera :lol: a swn chyba przeoczył moje pytanie jak się ma przekazywanie kont do regulaminu, w którym jest napisane że tylko osoba rejestrująca się może korzystać
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9663
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Warny/Bany

Post autor: Burak »

Dobrze że nie wyszło na jaw czyim mutli był chuj przed przekazaniem konta, kolejny dobry chłopak by zleciał na bana
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 6009
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Warny/Bany

Post autor: Megidox »

Trochę mnie nie było Książę prosił o adres żeby papuga wysłał pismo czy żeby się wyjaśnić ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14740
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1camzata »

wujot pisze: 03 gru 2025, 15:29 wpierw życzysz komuś śmierci w męczarniach, później biegniesz zgłaszać posty
nie przypominam sobie, abym ciebie zgłaszał

zresztą wydaje mi się, że pomimo wzajemnej niechęci jest pomiędzy nami niepisane porozumienie i siebie nie zgłaszamy (nie kojarzę również, abyś ty mnie zgłaszał)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1521
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Warny/Bany

Post autor: stranger »

Mocne słowa jak na cwela bez honoru
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
chuj
Zbanowany
Posty: 2333
Rejestracja: 17 maja 2020, 22:40
Lokalizacja: Mafijne Trójmiasto

Re: Warny/Bany

Post autor: chuj »

piernikowyskoczek pisze: 03 gru 2025, 15:29 to bakłażan/chuj -> 8na10 -> gwailo?

baqlashan - gwailo (żeby baqlashan zjechał)

8na10 to konto powrotne x miesięcy później, nie udawałem na nim żadnego innego usera, od poczatku wiadomo było że to ja, ale legacy baqlashana zostało zaorane. a chuj to konto które zostało mi podarowane przez sympatyka i tyle. natomiast huj to komu zmienia to nie wiem.

@Malloy przecież 3rzyn to konto jakiejś typiary, nie mam z tym nic wspolnego
złap książkę, złap reset

free smly
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 14740
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: 022 wwr

Re: Warny/Bany

Post autor: zemsta1camzata »

Burak pisze: 03 gru 2025, 15:31 Dobrze że nie wyszło na jaw czyim mutli był chuj przed przekazaniem konta, kolejny dobry chłopak by zleciał na bana
to w sumie też ciekawe, bo nie chce mi się wierzyć że był fan bakłażana, który po 4 latach bez posta zapragnął przekazania mu konta :lol:
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
Awatar użytkownika
mas
Posty: 6137
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Warny/Bany

Post autor: mas »

może to był jego brat
CobraBOY pisze: 25 wrz 2025, 17:43 to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
ODPOWIEDZ