Warny/Bany
Moderator: Moderatorzy
- piernikowyskoczek
- Posty: 9227
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Warny/Bany
a Haczapurjan to czyje multi
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: Warny/Bany
Ja nie mam zamiaru nikogo zgłaszać za wyzwiska w moją stronę. I jednocześnie nie mam zamiaru kogoś wyzywać. Chodzi mi o to, że słabe jest moim zdaniem najpierw wyzywanie kogoś, a potem zgłaszanie tego osobnika za to, że też obraził użytkownika, który obraził pierwszy. A kilku takich jest.zemsta1camzata pisze: ↑03 gru 2025, 15:17
wyjebmy regulamin i możliwość zgłaszania, od razu będzie swobodniej jak kogoś nazwiesz tak jak trzeba, a nie będziesz się cykał czy zgłosi czy nie zgłosi
Jeżeli regulamin nie jest przestrzegany przez samych moderatorów to jest zbędny.
Re: Warny/Bany
no bo wśród gitów tak jest.Haczapurjan pisze: ↑03 gru 2025, 15:20 dla mnie nie byłoby tematu, bo myślałem, że mamy tu taki „gentlemen’s agreement” i pewną konwencję, że sobie też tu pojedziemy nawzajem i nie donosimy na siebie
złap książkę, złap reset
free smly
free smly
Re: Warny/Bany
Jak zmienisz poglądy na temat transów to zmienisz nick na cipa?chuj pisze: ↑03 gru 2025, 15:23to strony zakładu ustalają czego tyczy się ban, za każdym razem mowa była o koncie. nawiązywanie do regulaminu i definicji twittera jest nie na temat. a jeśli floo miał na myśli coś innego to mógł to lepiej sformułować. ja się rozliczam z tego co było napisane. talmudyzm dzieciaku.zemsta1camzata pisze: ↑03 gru 2025, 15:17 To jak dostaniecie bana na koncie X, to potem zakładacie konto Y. Ban dotyczy konta, a nie osoby internetowej jako takiej.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
- piernikowyskoczek
- Posty: 9227
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Warny/Bany
a z kontem @gwailo jak było
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: Warny/Bany
no właśnie rzecz w tym, że nie robię, ale żyj w swoim świecie fantazji, stalkingu i podpierdalania forumowiczów, parówo donosicielska zgłaszająca
Dodano po 35 sekundach:
no one powstało po to żeby baqlashan poleciał na out
złap książkę, złap reset
free smly
free smly
- piernikowyskoczek
- Posty: 9227
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Warny/Bany
a ok, myślałem, że chuj tak powstał
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: Warny/Bany
No ale ten podwójny standard w przypadku zestawienia smly-bakłażan nie wziął się z jakiejś koleżeńskiej przysługi dla tego drugiego, bo go nawet nie znam.
Uzasadniłem już, że jeden napisał mi otwarcie swój plan i grał w otwarte karty, drugi będąc pytanym (na multikoncie) czy to on zaprzeczył i udawał że nie wie o co chodzi.
To nie jest klasyczny podwójny standard, bo to nie są takie same sytuacje.
Przecież takie naginanie działa w zasadzie od samego początku i przede wszystkim najczęściej na korzyść userów.
Wyobrażasz sobie, że nagle miałbym powiedzieć HURR DURR DOBRA OD DZISIAJ WSZYSTKO PO KOLEI KARAMY i połowa (hiperbola) kont zastałaby na skrzynce warn za przekroczenie wagi awatara o 150kB?
To, że forum stoi w ryzach tak długo jest skutkiem między innymi tego, że mnóstwo rzeczy było umownych, wypracowanych w dyskusji, a moderacja i ja nie jesteśmy jakimś anonimowym, bezkrytycznym automatem.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Re: Warny/Bany

wpierw życzysz komuś śmierci w męczarniach, później biegniesz zgłaszać posty
- piernikowyskoczek
- Posty: 9227
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06
Re: Warny/Bany
to bakłażan/chuj -> 8na10 -> gwailo?
rakieta_rakieta pisze: ↑16 kwie 2020, 19:20 Ja aż zadzwoniłem do inposta o chuj chodzi i mają lagi w pokazywaniu statusów, bo dziś w nocy stawiają nowy serwer
Re: Warny/Bany
Jeszcze chyba 3rzyn xDpiernikowyskoczek pisze: ↑03 gru 2025, 15:29to bakłażan/chuj -> 8na10 -> gwailo?
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
- zemsta1camzata
- Posty: 14740
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Warny/Bany
chuj to jest przecież prezent od innego usera
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Warny/Bany
Dobrze że nie wyszło na jaw czyim mutli był chuj przed przekazaniem konta, kolejny dobry chłopak by zleciał na bana
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: Warny/Bany
Trochę mnie nie było Książę prosił o adres żeby papuga wysłał pismo czy żeby się wyjaśnić ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
- zemsta1camzata
- Posty: 14740
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Warny/Bany
nie przypominam sobie, abym ciebie zgłaszał
zresztą wydaje mi się, że pomimo wzajemnej niechęci jest pomiędzy nami niepisane porozumienie i siebie nie zgłaszamy (nie kojarzę również, abyś ty mnie zgłaszał)
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta
Re: Warny/Bany
Mocne słowa jak na cwela bez honoru
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Re: Warny/Bany
baqlashan - gwailo (żeby baqlashan zjechał)
8na10 to konto powrotne x miesięcy później, nie udawałem na nim żadnego innego usera, od poczatku wiadomo było że to ja, ale legacy baqlashana zostało zaorane. a chuj to konto które zostało mi podarowane przez sympatyka i tyle. natomiast huj to komu zmienia to nie wiem.
@Malloy przecież 3rzyn to konto jakiejś typiary, nie mam z tym nic wspolnego
złap książkę, złap reset
free smly
free smly
- zemsta1camzata
- Posty: 14740
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Re: Warny/Bany
to w sumie też ciekawe, bo nie chce mi się wierzyć że był fan bakłażana, który po 4 latach bez posta zapragnął przekazania mu konta
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
za nogawką ukryta jest maczeta





-(1).gif)



