Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Fifa

Post autor: makaron »

no po tym patchu to jest fifa19 z tifosami, kutasiarze jebane z ea oddawać grę sprzed patcha.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

Panowie, myslicie ze za ile bedzie chodzic IF Werner bo nie wiem ile gotówki chomikowac
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

50 koła mordo sztywno 200 koła
Obrazek
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

Kurwa, moj starszy braciak jest conajmniej slaby w fife, gra w UT drugi rok, żeby oddac poziom jego skilla - obecnie balansuje na krawędzi 7 i 8 ligi, w lidze weekendowej ugrał srebro 1 najwiecej (rozegral wszystkie mecze XD). W UT lubi grac po pracy, troche czasu na to poswięca wolnego ale tez uroki jego wieku, że nie bardzo sie zgredowi po robocie chce coś więcej robić. Od czasu do czasu wrzuci coś $ na FIFA Points, no i kurwa jego konto jest nie z tej ziemii:
-W FUT 19 trafil TOTS Neymara, z jak on to uwaza - paczki za 7,5k
-W FUT 20 trafił już: zwykłego Neymara, Kante x2 (zwykły i UCL), 2x Scream Aspas, a dzisiaj z paczki za 25k wypadł mu.... Messi. Wszystko wymienne. Jest początek listopada, a on ma na transfer profit jakies 5 baniek. I weź tu się nie wkurwiaj :dunno:
Yatzeek
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2019, 7:24

Re: Fifa

Post autor: Yatzeek »

Popraw mu bilans to juz nigdy nic nie trafi :lol:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

Jest taka teoria spiskowa, ze slabsi gracze maja lepsze dropy zeby chcieli dalej grac, szczegolnie, ze on jeszcze laduje szekli troszke w gre, nie gra za duzo, wiec wyglada jakby sie wahal czy nie odejsc

jak w kasynie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Przecież ta gra jest popierdolona. Ja w tamtej fifie najdroższa kartę jaka trafiłem to był eden hazard warty 150k w momencie trafienia a grałem każde fc do czerwca, robiłem wszystkie sbc plus paczki za rivalse i okazjonalnie za sb i kurwa pierdolony hazard najlepszy. Byle frajer co gra se 5 meczów na tydzień ma lepsze trafy niż ja. Dlatego nie gram w to jebane gówno. Nawet te nagrody za logowanie są oszukane. Zamiast dać to samo każdemu to jeden dostaje paczkę 4 brązowych kart a inny paczkę premier league czy inna ligowa co były na początku Fify 19. Dla mnie ta gra to jest zenada i najbardziej w życiu żałuję że zacząłem w to w ogóle grać. Tak mnie to kurwa bolało rok temu jak wszyscy dookoła napierdalali hajs z paczek a ja kurwa Hernandez ucl warty 50k najlepszy traf do kwietnia gdzieś. Dlatego ja ich pierdole kurwa. Tfu kurwom w jape za te zjebana grę. Jak Fifa to tylko karierka, żadnego ultimatea dla pedałów już nigdy nie odpale
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Hahaha fifka wkurwia nawet rok po odstawieniu, najgorszy narkotyk

Jareczku mam nadzieję że podczas pisania tego posta nie ucierpiały żadne nogi
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Za każdym razem jak sobie przypominam jak mnie w tamtym roku ta gra ruchala przez cały jej cykl życia to mnie skręca nadal
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
MalinowyJogurt

Re: Fifa

Post autor: MalinowyJogurt »

Jestem byle frajer co gra sobie 5 meczyków na tydzień po pracy w jakiejś 7 lidze i rok temu Ronaldo Nazario, a teraz Mane za złotą wymiane elo
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

bo oni wiedza ze bez trafow tkai jarek czy ja dalej bedziemy grali, az sie moze sfrustrujemy i kupimy pointsy..........

ale to ja ich dymam, bo sprzedaje coinsy pod koniec i wychodze na plus, a co sie powkurwialem to moje : ))

FUT w zeszlym roku wygenerowal 28% dochodu calego EA... takze maja wyjebane frajerzy i tak kupuja fifa pointsy [kurwa co]
Obrazek
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fifa

Post autor: Lowrider »

przestałem grać w 18 i nagle się okazało że da się grać w gierki bez krzyków i kurwienia do telewizora

polecam
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Gra na PC piękna, nie wiem czy na innych platformach też występują takie problemy, ale od wczoraj wypierdala z serwerów przy każdej okazji i później przez pewien czas nie można w ogóle wejść do Ultimate Team. Dzisiaj od długiego czasu postanowiłem zagrać Draft'a i oczywiście trafiłem na trainerowca, wywaliło z meczu i potraktowano to jako moją porażkę, zwrot żetonu nie pomógł, postanowiłem zagrać kolejnego drafta i wypierdala z serwerów podczas wyboru menadżera. Czas chyba zakończyć granie w ten syf, przy 19 wytrzymałem chyba z miesiąc dłużej, ale patrzę, że Fifa 20 idzie po rekord. Najlepiej jakby wyjebali z niej cały gameplay i zrobili tylko otwieranie paczek za fifa pointsy przecież granie w to nie ma żadnego sensu. :dunno:
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fifa

Post autor: gambler »

Uż. Jarekk to jest topka osób z forum, które chciałbym poznać
yer a wizard, Harry
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

chlopaki maja racje, dropy w fifie ruchaja mnie w dupe od kilku lat oprocz jednego Kane'a.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

gambler pisze: 07 lis 2019, 13:25 Uż. Jarekk to jest topka osób z forum, które chciałbym poznać
ja bym chciał z Jarkiem otworzyć nagrody za fut champions :oops:
Awatar użytkownika
Minutka
Posty: 111
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04

Re: Fifa

Post autor: Minutka »

Nie ma co się łudzić. Ja już butle kręciłem temu chłopakowi, a on napisał że się rozchorował i żebym sam walił
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Ja wczoraj Edersona za DR ale i tak g wart, 20k zgarnalem :lol: Czyli na zero z nagrodami z coinsow, min plus, ale za te paczki wymienne Benzema i Williams do składu na testy wjechali i Francuz jest taki noo, przyjemny.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Fifa

Post autor: Leaf »

ODPOWIEDZ