to ty co chwilę buldupisz o ten beef
[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
DJ SCREW VS HEWRA/MOBBYN
-> https://www.youtube.com/watch?v=C2KMna2KQK0
-
jankovvski
- Posty: 12
- Rejestracja: 22 mar 2023, 13:55
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
W "God Bless" wydanym 4 kwietnia Mes podbija do sytuacji z potwierdzaniem.
Dwa tygodnie później 17 kwietnia w 64 Barsach Białas nawija:
"Gadali, że plan nie wypali, a nagle tu wszędzie leżą martwe ziomki
[...]
Poprzedni wers pominąłem świadomie, bo, mordo, jebać sześćdziesiątki".
Dzieło przypadku czy w środowisku rapowym powszechne stały się nowe informacje związane z wybrykami szalonego Jacy?
Dwa tygodnie później 17 kwietnia w 64 Barsach Białas nawija:
"Gadali, że plan nie wypali, a nagle tu wszędzie leżą martwe ziomki
[...]
Poprzedni wers pominąłem świadomie, bo, mordo, jebać sześćdziesiątki".
Dzieło przypadku czy w środowisku rapowym powszechne stały się nowe informacje związane z wybrykami szalonego Jacy?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
nie sadze, zeby bialas odnosil sie do kogos konkretnego z ta 60. ale wers spoko i caly numer zajebisty
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Popełniłem to w 2 minuty.
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
Gdzie gdzie te dissy są?
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
obstawiam diss 1 sierpnia o 17, nie dość, że piątek to rocznica powstania warszawskiego
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
O już usunięte z hostingu, dobrze że w cache miałem


FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
Szanowni eKoledzy proszę wypierdalać z tego tematu bo co wchodzę na formuka i jest tu post to mam nadzieję że to ten moment.
Z góry dziękuję za uszanowanie prośby oraz serdecznie pozdrawiam
Z góry dziękuję za uszanowanie prośby oraz serdecznie pozdrawiam
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Burak pisze:Tu jest forum ślizgawka, a nie jakiś wizaż, jak trzeba to wypłacamy sobie liście na odmułke, a jak trzeba przytulamy a nie jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
Nie ma co się denerwować, przecież diss dzisiaj normalnie wjeżdża o 22
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
jak dziś jak jutro ma być przecież
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
a to sorry, możliwe, strefy czasowe mi się pojebały
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
Mi sie wydaje, ze Mes tego beefu nie wygra, i ze ten diss co wypusci to bedzie kasztanem jak chuj, przekombinowanym, obym sie bardzo mylił, ale od Nagłej Śmierci gdzie Mes zjadł Meza minęło jebane 20 lat
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
jak w piątek nie wypuści tego dissu jak jacek to nie wróże mu powodzenia, już za długo to faktycznie by trwało
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
miał 72 godziny wg polskich zasad dissu. ale możliwe że jak wypuści coś później to zaczyna wtedy nowy beef, w którym od razu będzie prowadził
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
niestety mesik oddał walkowerem
- gods bidness
- Posty: 5160
- Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12
Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes
Szpagat z Kabat w strachu.










