[pop] Charli XCX - Brat (2024)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: marmolad_k2 »

BRAT najlepszym albumem tego roku według Rolling Stone.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 9263
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: Parlae »

I na drugim miejscu na liście Pitchforka.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9375
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: Jose »

Została headlinerką OWF w 2025, może też znowu nie przyjedzie Earl i wbije Karaś Rogucki
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: przedszkolanek »

gawi pisze: 24 cze 2024, 23:44Album roku kurwo
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 4995
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: emcess »

Jose pisze:Została headlinerką OWF w 2025, może też znowu nie przyjedzie Earl i wbije Karaś Rogucki
ciekawe, jak była na openerze to mam wrażenie że był peak hajpu, a nawet jej na main nie dali - czy to się utrzyma do połowy roku? nie sądzę
lygrys pisze: 02 lip 2023, 20:03 Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9375
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: Jose »

a to pojebane trochę, że grała w tencie, bez kitu (chociaż może te bratowe hajpy były chwilę póżniej niż opener), w ogóle w tamtym roku byłem czwartek-piątek, zapomniałem, że była i rozkminiałem, że w tym może się pojawi i czekałem na ogłoszenie xd

ale na tym OWF parę lat temu to imo bdb koncert dała
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1224
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: maciek »

Podbijam, koncert na OWF w 2022 był zajebisty. A na opku w zeszłym roku grała na tencie ponoć z powodu oprawy która nie sprawdziłaby się na mainie, takie było oficjalne wytłumaczenie od organizatorów
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: marmolad_k2 »

saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 5673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [pop] Charli XCX - Brat (2024)

Post autor: Groszek »

Zmieniam zdanie na temat tej płyty i to jest lekko 9/10 wrum wrum wrum
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ