Mac Miller | R.I.P.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: crbn »

Ciekawe z jakiego to okresu. Podejrzewam, że koło The Divine Feminine. Już w 2013 Mac w wywiadzie mówił, że nagrywa masę kawałków z Arianą, które nigdy nie ujrzą światła dziennego - po prostu w domu Maca sobie siedzieli i nagrywali. W sumie już w tamtym roku Mac zjawił się na The Way. To jak byli razem przez te 1,5 roku, to dopiero musieli ogromną ilość numerów nagrać. XD

Dodano po 3 godzinach 34 minutach 24 sekundach:
A, dobra, dowiedziałem się, że to z 2016 roku oficjalnie.
Obrazek
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: daveyo »

To jest cudowny kawałek:
Spoiler
przepiękny utwór z mega teledyskiem :(
Awatar użytkownika
pepperoni363
Posty: 35
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:44

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: pepperoni363 »

Flying Lotus — Black Balloons ft. Mac Miller [Unreleased] | Played @ Adult Swim Con2020: https://www.reddit.com/r/MacMiller/comm ... l_version/
:bowdown:

+ ktoś znowu ogarnął wszystkie leaki w jednym miejscu: https://mostdope.ch
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: loco »

świeży leak Mac Miller - G-Wagon



It was recorded sometime in 2018 during Mac’s Swimming / Circles era.

/ piękne te numery z ostatnich dni
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: abe »

swimming august 3rd... 3rd... 3rd...
an album by Mac Miller


zatoczyliśmy krąg dwóch lat od wydania Swimming.
płytę odsłuchałem jako leak dzień wcześniej. Pamiętam że był to kurewsko upalny dzień, było cholernie gorąco, w sieci wrzało od postów ludzi niemogących się doczekać Astroworld, a ja zatapiałem się w pływaniu które sprawiało że czułem ciary na każdym fragmencie mojego ciała i znów zaczynałem wierzyć w muzykę mając z tyłu głowy jeszcze przecież kapitalne The Divine Feminine.

może nie były to za piękne czasy ale dla tych kilku chwil/rzeczy/ludzi chętnie bym powrócił
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
Leaf
Posty: 215
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:43

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Leaf »

Ja też bym powrócił. Wiadomo temat wprowadzający nostalgię, ale podzielę się anegdotką z mojego życia, Mac pewnie by się uśmiał.
Z rok temu zacząłem się spotykać z fajną laską no i tam dobrze wszystko szło, z łóżkiem trochę powoli, bo niedoświadczona. No i już kurwa tam któreś spotkanie, kilka tygodni minęło, w końcu nastąpił ten piękny dzień, na który tak czekałem :d
No więc panna zabiera się do lachy, ja w siódmym niebie, coś tam sobie plumka na spotify i po trzydziestu sekundach kończy się piosenka i włącza się randomowo kawałek "2009". Jak mi się smutno zrobiło wtedy, ja pierdole :D Aż mi się śmiać chce z tego dzisiaj, bo tak różne emocje mną targały. No ale nie poddałem się ten nostalgii zbyt mocno i wszystko się dobrze skończyło, pozdrowienia
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Kacper »

A ja z kolei nie byłem w stanie przez rok odsłuchac tej płyty, przy Come Back to Earth miałem ciary i łzy leciały do oczu. Chłop towarzyszył mi w lepszych i gorszych momentach młodzieńczego i starszego życia, ale nie wiedziałem że aż tak ważne miejsce w nim pełnił.

Świetny krążek, którego jeszcze całego nie odkryłem i to nawet dobrze, więcej przede mną
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4465
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: kr0pka »

Ciągle wracam do muzyki Maca, zależnie od nastroju. Czasem do weselszych płyt, czasem zatrzymuję się chwilę przy Swimming i kminię, co by tu zrobić, żeby żyć lepiej i nie skończyć źle a czasem po prostu chcę usłyszeć Maca i odpalam Circles gdzie momentami jestem wesoły, momentami smutny. Wielka strata dla świata muzyki ale jeszcze większa dla mnie. Mój rówieśnik, wchodziliśmy w świat rapu razem. Mam nadzieję, że jego śmierć nie poszła na marne i nie tylko ja się ogarnąłem z dragami ale inni też wyciągną z tego lekcję. Wspaniały to był gracz. RIP Mac Miller.
nic na potem
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: KillerCroc »

Już to pisałem ale napiszę raz jeszcze, to jest pierwszy i jedyny do tej pory raper którego śmierć mnie faktycznie dotknęła. Poznałem go pobierając z datpiffa Kids no i od tamtej pory w jakiś tam sposób jego muzyka mi towarzyszyła a od WMWTSO wpadł do mojej topki raperów. Swimming to dla mnie już prywatny klasyk a Circles niestety nie jestem w stanie przesłuchać, pewnie się to zmieni jak wjedzie mi niedługo jesienna depra, dla mnie obecnie zbyt dużo negatywnych emocji towarzyszy przy odsłuchu tej płyty, do reszty dyskografi wracam regularnie. Przejebane że osoba która nie wie o twoim istnieniu ma taki wpływ na pewne rzeczy w twoim życiu.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1764
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: loco »

Kolejne kawałki wypłynęły. Z yt momentalnie wszystko kasują jak tylko pojawi się leak.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: abe »

witam. w ten upalny, słoneczny dzień przynoszę wam pyszne łakocie, tak o, do sprawdzenia na balkonie wieczorem:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... H6xTHUe_C0

luv ya!
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1513
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: luk0as »

🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: crbn »

Spoiler
Obrazek
Czyżby jeszcze jedna pośmiertelna płyta?! :bowdown:
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 25 lut 2023, 19:49 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Finn »

TheD pisze: 30 sie 2020, 13:05 Niby ma być ten projekt z Madlibem więc kto wie.
dasz jakieś źródło?
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 25 lut 2023, 19:49 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: crbn »

To, że Mac ma nagraną gdzieś wspólnie z Madlibem płytę, to było wiadomo od dawna, ale raczej wątpliwe, żeby to wydali. ;) Jeśli teraz coś wyjdzie, to prawdopodobnie będzie to Balloonerism, który praktycznie w całości wyciekł, albo ta trzecia płyta z trylogii Swimming-Circles-TBD. Chyba, że zrobią naprawdę ostatni album z wieloma featuringami bliskich osób Malcoma za jego życia.
Obrazek
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 25 lut 2023, 19:49 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Farezowsky
Posty: 252
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:50

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: Farezowsky »

Nowy Leak, został nagrany prawdopodobnie w 2013 roku, jest również pierwszą współpracą Maca z Laną.
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Mac Miller | R.I.P.

Post autor: abe »

crbn pisze: 30 sie 2020, 17:32 To, że Mac ma nagraną gdzieś wspólnie z Madlibem płytę, to było wiadomo od dawna, ale raczej wątpliwe, żeby to wydali. ;) Jeśli teraz coś wyjdzie, to prawdopodobnie będzie to Balloonerism, który praktycznie w całości wyciekł, albo ta trzecia płyta z trylogii Swimming-Circles-TBD. Chyba, że zrobią naprawdę ostatni album z wieloma featuringami bliskich osób Malcoma za jego życia.
jest jakaś tracklista tej płyty Balloonerism?
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
ODPOWIEDZ