Max B

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: max b srebrny serfer bigavelli boss don

Post autor: BENGAL »

[mention]TheD[/mention] wg mnie ich kolbaroacje muzyczne daly jonesowi wiecej niz to jakby nagrywal dalej sam nutki i sie beefowal z kims, max robil wokol siebie w huj zamieszania generowal kotlety grubej zielonej waluty i wszyscy goscie ktorzy z nim pracowali sie przy nim grubo rozwijali i szybko zaczal gromadzic gruby fanbase sledzaczy ruchy tego kolektywu. w huj mi sie podobalo podejscie maxb takie samo robil np gucci, bral ludzi robil z nimi nuty, mixtapy i dawal im wolna reke a nie kurwa jak jakies downy dzis ze ich pilnowal tryzmal sie ich albo z nimi na sile tylko kazdy robil swoje to co chcial nikt nikomu zycia nie ukladal.
z reszta zalezy kurwa jak patrzysz na to czy przez pryzmat tego ze jones byl wtedy na fali bo mial dobre nuty i do tego sie pogryzl z 50 centem i jego ksywka byla goraca czy patrzysz na to tak ze max b wjechal na fali i plynal na niej a nie siedzial na jego garbie jak papuga albo ta fretka na dziku w tej pojebanej bajce o lwie i jak myslisz max b to widzisz tych wszystkich chlopakow ktorzy zaszli daleko ale gdzies na poczatku napierdalali nutki z nim i on otworzyl im glowy w jakis sposob ze potem poszli juz na grubasa
wogole sory kurwa ze jeblem drugi taki temat ale napisalem w wyszukiwarce maxb z malej i nie znalazlo no ale taki konkretny raper zasluguje na dwa tematy.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: max b srebrny serfer bigavelli boss don

Post autor: przedszkolanek »

BENGAL pisze: 01 wrz 2019, 23:08 wogole sory kurwa ze jeblem drugi taki temat ale napisalem w wyszukiwarce maxb z malej i nie znalazlo no ale taki konkretny raper zasluguje na dwa tematy.
wyszukiwarka działa od 4 liter pisanych ciągiem, dlatego nie znalazło
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Max B

Post autor: przedszkolanek »

Max B - So Cold (feat. A Boogie Wit Da Hoodie) [Official Music Video]
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Max B

Post autor: przedszkolanek »

Troy Ave and Max B "Troy and Max" (WSHH Exclusive - Official Audio)
Spoiler
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Max B

Post autor: BENGAL »

ja pierdole typ nawija z kryminalu na takim flow co typy nie moga woogle na autotunie osiagnac co wogole jest kurwa niesamowite ze on leci swoim stylem od poczatku i kurwa muzyka sie zmienia w jakies pojebane formy cos przychodzi cos odchodzi a jego nuty zawsze kurwa brzmia swieze wlasna jazda wj. jak on wyskoczy to mam nadzieje ze szybko pierdolnie jakis tejp zajebisty zeby szum byl pozaprasza skurwieli ludzie z nim beda robic w huj nut i montana mu zalatwi odrazu dobry gruby deal na legal i pierdolnie potem odrazu duzy album kurwa i wiecej tejpow i wysmieje jim jonsa ze kurwa taki z niego og ze wzial sobie typa z mopem na glowie w kolorze teczy ktory caly gang zajebal z dupy i wyjasni pol ny z tym usmiechem na mordzie i w okularkach czarnych
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Max B

Post autor: BENGAL »

Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Max B

Post autor: BENGAL »

wlecial mikstejp home money od dona
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 540
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Max B

Post autor: Hytry Wałek »

[mention]BENGAL[/mention] // jest temat w albumach (jakby co...) House Money EP
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Max B

Post autor: BENGAL »

Hytry Wałek pisze: 11 gru 2019, 19:51 @BENGAL // jest temat w albumach (jakby co...) House Money EP
no i zajebiscie wszystko na swoim miejscu ziomus
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Max B

Post autor: przedszkolanek »

nowy mixtape od maxa, później zrobie temat chyba że ktoś mnie ubiegnie
Spoiler
Max B - "Goodman" (Official Audio)
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Max B

Post autor: przedszkolanek »

Max B - "Goodman" (Official Audio)
Spoiler
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Max B

Post autor: baqlashan »

siema, jak ktoś ma jakiś dobry link z którego mogę pobrać jego muzykę to poproszę by podbijać priv

obiegło mnie info o tych 23 volumach library of a legend, ale nigdzie tego nie moge znalezc do pobrania, a ja nie jestem spotifajowy
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Max B

Post autor: instinkt »

http://www.mediafire.com/?3xlpp00zctrse
tu jest można powiedzieć oficjalny download wrzucony przez gościa który robił tą kompilacje
linkowane to było na twitterze Maxa lata temu
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Max B

Post autor: baqlashan »

ale z ciebie zajebisty samarytanin, dzięki największe :bowdown: będzie kurwa co słuchać w te zime
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3256
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Max B

Post autor: horrypaz »

joł, na spotify masz przecież z 30 mixtejpów, do tego vigilante season (niby jedyny album, w całości przez Dama Greasa zrobiony, taki fajny początek bo masz kwintesencję stylu, głównie z tej brangerowej strony) . poza tym w playlistach zapaleńcy podzielili na hity solowe, kolaboracje i wszystko czego dusza zapragnie. Miłego słuchania i wjebiesz go do top 10 swojej listy dekady na pewno :)

My name is M-A- to the X-B
chicks say i got a big dick and I'm sexy

oprócz tego ze spoti warto sprawdzić mixtejpy z datpiffa, wavy crockett np z pięknym remixem
@baqlashan


a sorry nie doczytałem że nie jesteś spotifajowy, ale link wyżej, ewentualnie datpiff
jebać ten post w takim razie, mogłem przeczytac najpierw co piszecie xd
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Max B

Post autor: przedszkolanek »

nie było chyba nigdzie?
Max B - Bad to tha Bone (feat. Giggs)
Spoiler
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Max B

Post autor: baqlashan »

max b nagrał wiadomość głosową na oficjalny fb joe bidena żeby ten go uwolnił argumentując że wtedy zyska street credit w nowym jorku:
https://www.instagram.com/p/CK7Ceh1j2VE/
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Max B

Post autor: instinkt »

on i tak niedługo powinien wyjść przecież, kilka miechów max mu zostało nawet jeżeli nic mu już nie skrócą z wyroku
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Max B

Post autor: sebring »

na nic nie czekam w tym roku w muzyce jak na jego wyjście
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Max B

Post autor: baqlashan »

ja tak samo
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ