SpaceGhostPurrp

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Finn »

świeżutki mikstejp właśnie wjechał na youtube
SPACEGHOSTPURRP x BLACK KRAY x 4JAY x VAMP LEEK x DOMD - VODECi : DARK R&B MIXTAPE
Spoiler
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: 2ps__ »

ŚWIETNIE
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: DwaRazy »

o tak tego basu mi brakowało dzisiaj
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: sebring »

zajebiście klimatyczna rzecz jak zwykle choć niespecjalnie jak na niego rewolucyjna, nie zdziwie sie jak trafi do podsumowania 2021 bo siedzi mega
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Finn »

no i jest vol. 2
VODECi (Vampire Jodeci) : Dark R&B Whole Lotta Head Mixtape
Spoiler
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baluckilu »

Lol, przecież to jest jakiś gówniany unofficial yt bootleg, a chłopak mówi, że niespecjalnie rewolucyjna rzecz jak na Purrpa, ale trafi do podsumowania roku. Nie bawią mnie już te udawane tejpy z pozbieranych kawałków, zachęcam do zlewania takich rzeczy i czekam na nowy profesjonalny materiał, bo Dade County rozpierdala. Na tym pożal się Boże mixtejpie jest numer Black kraya z 2014 XDD całą wikipedię też jakiś łeb zajebał sgp nieoficjalnymi albumami xd pvrble laen usuń to
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baqlashan »

baluckilu pisze: 07 sty 2021, 10:53 Nie bawią mnie już te udawane tejpy z pozbieranych kawałków, zachęcam do zlewania takich rzeczy i czekam na nowy profesjonalny materiał
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 238
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: gloryboy »

Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baqlashan »

wątpię aby to była prawda, ale jeśli dojdzie do skutku to :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Whtn »

jak to dojdzie do skutku to ja pierdole :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Sialala »

:shock: :shock:
Awatar użytkownika
gonny_trebor
Moderator
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:13
Lokalizacja: 9 wzgórzy

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: gonny_trebor »


są tu równie oddani fani?
ŚLIZGAWKA BEAT BATTLE #75 - Sampel

Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo - pożywieniem :exclaim:

>>> KINO ŚLIZGAWKOWE <<<
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baqlashan »

@vampmoney jest największym fanem SGP na globie, laska z filmiku zero podjazdu
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

Bardzo mi miło bakłażan, grazie
A na tego sgp x sosa nie liczcie nawet bo się dobre chłopaki przeliczycie :/

Dodano po 3 minutach 5 sekundach:
baluckilu pisze: 07 sty 2021, 10:53 Lol, przecież to jest jakiś gówniany unofficial yt bootleg, a chłopak mówi, że niespecjalnie rewolucyjna rzecz jak na Purrpa, ale trafi do podsumowania roku. Nie bawią mnie już te udawane tejpy z pozbieranych kawałków, zachęcam do zlewania takich rzeczy i czekam na nowy profesjonalny materiał, bo Dade County rozpierdala. Na tym pożal się Boże mixtejpie jest numer Black kraya z 2014 XDD całą wikipedię też jakiś łeb zajebał sgp nieoficjalnymi albumami xd pvrble laen usuń to
To to, sam jestem obrażony na sgp narazie dopóki nie wypuści czegoś premierowego kurwa a nie kolejna porcja traków z różnych okresów inaczej zmixxxowanych. Akurat obie części Vodeci to nie widzimisie Purple lean tylko sygnowane Markisem rzeczy legitne. Ale purrp ma teraz wbite w łeb ze jest too hood na nagrywanie mixtejpu odbpoczatku do końca.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: Finn »

niebawem nowy teledysk od tego pana
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baluckilu »

vampmoney pisze: 20 sty 2021, 19:16 Akurat obie części Vodeci to nie widzimisie Purple lean tylko sygnowane Markisem rzeczy legitne
Cooo, jak to? W ogóle skąd masz takie info? Zaskoczony jestem, ale wydaje mi się, że nawet jeśli, to pewnie sgp tego nie składał, tylko ktoś to złożył tak lipnie, pokazał purrpowi, a ten odklejony mu powiedział 'yo yo great tape nigga u realest, hood shit' i np. pewnie jeszcze udostępnił gdzieś i ludzie stwierdzili, że już jest podbite przez markisa i to official. A jeśli serio to puścił sam king of miami to płacze, bo słuchając jego starych rzeczy, złożonych od początku do końca przez niego w przemyślany sposób, widać jakie to wszystko jest spójne i zajebiste, ja już nie będę ściągał kolejnych fejk albumów, a to wygląda jak najgorsza kaszanka, od okładki po zawartość
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

O okładce pisał ze jest too hood for photoshop heh
A tak serio ja również nieco obrażony jestem ale przecież on od zawsze dawał jakieś mixxxy na nieoficjalnych kanałach, to jest przecież tylko kolejny z nich. Na milion procent on to składał bo mocno promował to na prywatnym fb i tt. Poza tym są jego ukochani kumple muzyczni. Może to gadanie o trzecim officialnym lp okaże się prawda bo dziś ma rzucać teledysk nowy. Zobaczymy, z Markisem „Money” Rolle nigdy nic nie wiadomo przecie
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baqlashan »

vampmoney pisze: 22 sty 2021, 4:42 Może to gadanie o trzecim officialnym lp okaże się prawda
to jaki był drugi bo już się chyba pogubiłem
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: vampmoney »

Narazie uważa intoxxxicated / bmw 2 za takowy
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: SpaceGhostPurrp

Post autor: baluckilu »

Dobra, sorry @sebring, że się tak zesrałem, bo to serio oficjalna składanka i żałuję, że zaśmieciłem temat jakimiś bzdurami, że ma to gównianą zawartość, bo przesłuchałem i fajnie się to składa w całość, prezentując mniej znanych kozaków, bo tego 4-Jaya i Vamp Leeka nie znałem w ogóle, Black Kray kozak od zawsze, DOMD słuchałem tylko płyty RockOutGang z jego koleżkami i o dziwo spójne to Vodeci
ODPOWIEDZ