Tupac Shakur | R.I.P.

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: pawoleh666 »

Czemu niby prowo? Polecam sprawdzenie playlisty podsumowującej działalność tego donosiciela i zdrajcy - stworzona przeze mnie: https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 1RjH-HxiyB
@TheD
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: quasimoto »

pawoleh666 pisze: 14 paź 2020, 10:10 Każdy dobrze wie, że za śmierć Tupaca odpowiada Snoop dogg aka naczelny kapuś hh.
No ja nie wiem i raczej się nigdy nie dowiem, bo Snoop nie powie, że to on szczelał z ostrej amunicji do 2paca. Jak nawet ma na rękach jego krew, to nie wiem, czy ryzykowałby swój dorobek i status w HH. Jakby miał oskarżenia w tej sprawie, to sąd i obrońcy tak pokręcą, że najwyżej pójdzie siedzieć za niepłacenie podatków.
Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 437
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: ZRO »

pawoleh666 pisze: 14 paź 2020, 10:10 Każdy dobrze wie, że za śmierć Tupaca odpowiada Snoop dogg aka naczelny kapuś hh.
A my na osiedlu z ziomeczkami tyle lat żyliśmy w przekonaniu, że to Suge odpowiada za śmierć Tupaca :lol:
Ostatnio zmieniony 14 paź 2020, 14:24 przez ZRO, łącznie zmieniany 1 raz.
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: pawoleh666 »

Ja też tak myślałem przez jakiś czas, ale polecam zobaczyć chociaż te krótsze filmy z playlisty którą podesłałem, np. tą wypowiedź właśnie Suge i wywiad z Ice Cube.
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Queen
Posty: 13
Rejestracja: 17 lis 2019, 0:54

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: Queen »

Parę miesięcy temu natknąłem się na yt ze podobno 2Pac żyje i polecam sprawdzić w google "Jurrasic 5" i teraz porównajcie ich zdjęcia podobieństwa z 2Pacem, Biggie Smalls, Yaki Kadafi i widać ze są podobni.

2Pac = Akil The MC,
Biggie Smalls = Zaakir,
Yaki Kadafi = Chali 2na,

Teraz sprawdźcie to: To nie może być przypadek... :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=5y7vZu- ... FEARLESSTV
https://www.youtube.com/watch?v=wEcWbw_ ... FEARLESSTV
https://www.youtube.com/watch?v=gRd_3mu ... WorkBoxing
https://www.youtube.com/watch?v=_pTKYfB ... FEARLESSTV - 2Pac wpierdalający pizze :lol:

Dla mnie to tylko teoria, ale chciałbym w to wierzyć. :)
pawoleh666
Zbanowany
Posty: 410
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:44

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: pawoleh666 »

Problem w tym, że Akil nawet nie ma w ogóle podobnego głosu do 2Paca, który akurat był dość charakterystyczny i zawsze bym go chyba rozpoznał.
I kurwa, przecież ta grupa powstała na kilka lat przed śmiercią Shakura i Smallsa. :bag:

Dodano po 1 dniu 22 godzinach 52 minutach 53 sekundach:
When asked what his fondest memory of Tupac was, Tyson said it was when Tupac visited him in prison.

“Him coming to visit me in prison,” Tyson said. “And he’s talking, and he’s so excited and so animated, and all of a sudden we’re outside and he jumps on the table, and I’m like—and the cops and the guards are looking at him—I’m like, ‘Come down,’ I say ‘Get down from there, come here. Stop, come down now.’ He says, ‘What’s wrong?’ I say ‘Get down, please, come down.’”
Wspomnienia Tysona nt. jego przyjaźni z Paciem w jakimś tam podcaście. https://www.cheatsheet.com/entertainmen ... ious.html/
Te tępe kurwy mogą wypierdalać bo ja takich kundli al dente wpierdalam
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7531
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: eddy_wata »

zapomnialem wczoraj wpisać RIPa dla GOATA


jeden z ulubionych numerow od amaru
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 22:23 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9936
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: ART »

przeciez playboi carti nie umarl
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: gawi »

...tylko urodził się w dniu śmierci Tupaca, jakby kto nie wiedział :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: instinkt »

jakby kto nie wiedział to urodził się rok wcześniej tylko zajebał fake'a :lol:


jak Tupac to tylko
emdeer
Posty: 294
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:14

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: emdeer »

czy na spotify nie było kiedyś normalnie "all eyez on me" dostępne ?
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 22:24 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3232
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: gawi »

instinkt pisze: 14 wrz 2021, 19:31 jakby kto nie wiedział to urodził się rok wcześniej tylko zajebał fake'a :lol:
O dobrze wiedzieć :)
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: gods bidness »

Która dyskografia lepsza - za żywota czy pośmiertna?
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: 2rzyn »

@gods bidness

Pojebane pytanie mordo. Posmiertna to chujnia jebana i zadna plyta nie jest dobra. Im dalej w las tym wieksza spierdolizna. Jakies efekty chujowe na wokalach ,zjebane bity (a kawalki w wersjach og to kopalnia klasykow, szczegolnie te przy ktorych majstrowal nieodzalowany shock g), cięte wersy i tym podobne chujozy.

Ta za zycia to inna para timberlandow

2pacalypse now i stricktly 4 my niggaz maja kilka fajnych numerow (if my hommies call, trapped, keep ya head up, i get around, representin 93, holla if ya hear me i kilka innych bengerow ulicznych). Me against the world to wg mnie jego opus magnum i jedna z moich ulubionych plyt, perfekcyjna, swietna muzycznie, 2pqc w top formie, brak tego przerysowanego wirazkowania. All eyez on me kolejny klasyk z ktorego nalezaloby wypierdolic z 4 numery i bylaby petarda. 7 day theory mroczne, mocne, troche niedomagajace miejscami bitowo ale z wieloma perelkami jak To live and die in LA. No i nie zapomiajmy o swietnym oldskulowym thug live vol 1 ktore imo ma jedynie jeden slabszy numer. Elo
Ostatnio zmieniony 11 mar 2024, 21:36 przez 2rzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: Kysys »

Z pośmiertnych płyt to tylko R U Still Down? i Still I Rise z Outlawz daje radę, gdzie trochę jest tracków które mają ten OG Vibe lub niezmienione konstrukcje, im dalej w las tym gorzej Until The End Of Time ma już tylko momenty a Better Dayz, Loyal To The Game czy Pac's Life to już parodia.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: 2rzyn »

Chuja wlasnie still i rize ma pozmieniane bity. Wez takie tattoo tearz ktore w oryginale jest w kurwe piekne a ta wersja ze still i rize skurwiala na maxa. Nie kumam tez podjarki na plyte R u still down. Dla mnie to popluczyny. Na tych plytach to w ogole parodia ze brali np nunery z 93 i laczyli je z 96, gdzie roznica w nawijce jest kolosalna.

OG wersji w necie jest w kurwe i tak polecam sprawdzac 2paca olewajac posmiertny szajs. Sprawdz sobie OG numer R u still down na bicie shocka g to jest kurwa kwintesencja rozpierdolu <3



Albo oryginal Runnin' z Biggim a nie to gowno z podtytulem dyin to live



Tutaj piekne tattoo tearz ktore w tej og wersji gral na koncertach



No i warto sprawdzac tez numery np z soundrackow do filmow ktorych nie ma na innych plytach jak np oryginalna weraja starin trough my rear view czy Pain z filmu above the rim (zajwbisty numer)





Gang related to w ogole zajebisty soundtrack ma. Z tych 2pqcowych z niego warto jeszcze sprawdzic Lost souls, never had a friend like me czy made niggaz
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: gods bidness »

7 Day Theory wyszło po śmierci Tupaca. Po śmierci Tupaca wyszło też Greatest Hits, które jest jego najlepszą, najbardziej wyważoną płytą. Zawierającą chyba 3 utwory, których nie było na płytach, w tym Hit'em up, chyba Changes i chyba Troublesome 96. Wszystkie one to creme de la creme Tupaca. Until the end of time to była dobra płyta, szkoda że dwupłytówka. Better Dayz też. Do tego soundtrack to Resurrection. R U Still down się mocno jarałem za gimba, ale no nierówna i jakby niedojebana po latach, zbytnio się z nią pośpieszyli. Choć był tam kawałek Thug Style, gdzie Tupac miał najlepsze flow. Na better dayz był Ghetto star gdzie miał najlepsze flow i zwrotki (drugą). Ta od Eminema już była faktycznie spierdolona, choć swoje momenty miała.

Za życia tylko MATW i AEOM są słuchalne. No i jeszcze Thug Life, ale to nie solówka. Reszta to kaszany. Still I rise też nie solówka, ale też nawet może być U either ride wit us or collide wit us, its a simple as that to my and my niggaz.

Jeszcze Common się z niego śmiał, że nie no lubi Tupaca, "ale dajcie spokój, on rymował misery z hennesey". Co jest nieprawdą, bo rymował misery z elementary. Choć MATW lubię słuchać w tle, w pracy czy jak coś czytam, bo jest wyważona i nie ma na niej bengerów. Kompozycyjnie jest lepsza i muzycznie przyjemniejsza niż AEOM, która jest nierówna, nawet jak ma wyższe wyżyny, to niższe doliny do skipu.

No memories, just a misery. :eek:
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Tupac Shakur | R.I.P.

Post autor: 2rzyn »

Typie 7 day theory on w calosci nagral za zycia wiec to ze plyta miala premiere po jego smierci to chuja tu zmienia

Dobra jak ty skladanke wolisz czy until the end of time spierdolone to na chuj ja sie tu produkuje.

A hit em up wyszlo na singlu toss it up
Ostatnio zmieniony 11 mar 2024, 22:57 przez 2rzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
ODPOWIEDZ