Griselda

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Damiang
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2019, 17:31

Re: Griselda Records

Post autor: Damiang »

No narobili dymu w tym roku, narobili. Czekam na wszystko od nich.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Griselda Records

Post autor: przedszkolanek »

Vado - Gotta Wait Feat. Benny The Butcher (Official Music Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Griselda Records

Post autor: Paul »

:bowdown:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Griselda Records

Post autor: baqlashan »

wyglądają na gości co naoglądali się teledysków chief keefa i próbowali przełożyć te chiraqowe gangsterstwo na bumbapowe nowojorskie (czy skad oni tam sa) klaksony, dla mnie to jest słabe i na siłe :dunno:
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Griselda Records

Post autor: hubi »

tak było

mi panowie zdominowali playlistę w zeszłym roku i się nie zanosi, żeby w tym miało być inaczej. jara mnie ta surowość, charyzma kurwa milion, chemia zwłaszcza na linii benny-conway jak lecą jeden po drugim obsesyjnie podwajając/trajając/czwarzając swoje sylaby jak w titos back czy hide the body. do tego stojący za wszystkim mastermind westside gunn doglądający interesu. ta cała mafijna narracja zajebiście u nich działa. do tego autentyczność i specyfika jak na tak przeruchaną konwencję. no i szara eminencja daringer, każdy bit jak obskurna uliczka dużego japka. plus zarobieni przed boomem na nich co daję im swobodę twórczą i jej efektów nie jest w stanie zepsuć nawet eminem. pozdrawiam i polecam
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Griselda Records

Post autor: przedszkolanek »

baqlashan pisze: 07 sty 2020, 15:57 czy skad oni tam sa
Buffalo
czyli Nowy Jork, ale stan nie miasto
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Griselda Records

Post autor: Paul »

Tak sobie obejrzałem ten wywiad z Complexem i mi się przypomniało 1000 Corpses, ostatni raz lepszy opener zaliczył Prodigy w Shook Ones Pt. II. :bowdown:
Spoiler


Obrazek
Look, empty out the Kel-Tec 'til ain't a shell left
Bullets burn, I can smell flesh, I can smell death
I inhale the last L right on hell's steps
Devil's reject, fuck you expect?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Griselda Records

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Griselda Records

Post autor: koniec »

baqlashan pisze: 07 sty 2020, 15:57 wyglądają na gości co naoglądali się teledysków chief keefa i próbowali przełożyć te chiraqowe gangsterstwo na bumbapowe nowojorskie (czy skad oni tam sa) klaksony, dla mnie to jest słabe i na siłe :dunno:
podbijam, widzę wokół nich ostatnio dużo szumu ale zupełnie nie podzielam zajawki chłopakami, nie siada mi to. Jeszcze są podpisani u kasztana, który im pewnie powtórkę ze Slaughterhouse zrobi.
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: Griselda Records

Post autor: maciek »

Mi też ich twórczość zupełnie nie siadła i nie będę nic więcej już od nich sprawdzał :dunno:
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Griselda Records

Post autor: Yayo »

Ja największą zajawkę na Griselde złapałem w 2018 po premierze płyty z mojego awataru czyli "Supreme Blientele". Coś pięknego ta płyta, jedna z moich ulubionych ogółem, nie patrząc na rok wydania. Udało mi się nawet upolować na winylu, z czego jestem bardzo zadowolony (zajebiste wydanie btw). Od wydania "G.O.A.T." od Conway'a do "Tana Talk 3" od Benny'ego mieli swój prime time moim zdaniem. Obecnie obniżyli imo loty albo po prostu mi się przejedli bo zdecydowanie gorsze te nowe materiały. "Look What I Became" to w moich oczach wielki zawód, już trylogia "Everybody is F.O.O.D" (zwłaszcza jeszcze zajebista jedynka) była lepsza, a im bliżej tego debiutu w Shady Records tym było gorzej. Płyty Griseldy jeszcze nie słuchałem, ale mam ogromne obawy że finalnie był to sztucznie pompowany balonik. Z całego składu najrówniejszy jest moim zdaniem Westside Gunn.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Griselda Records

Post autor: przedszkolanek »

Conway the Machine Sign Language Prod By. Daringer
Spoiler
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Griselda Records

Post autor: Whtn »

baqlashan pisze: 07 sty 2020, 15:57 wyglądają na gości co naoglądali się teledysków chief keefa i próbowali przełożyć te chiraqowe gangsterstwo na bumbapowe nowojorskie (czy skad oni tam sa) klaksony, dla mnie to jest słabe i na siłe :dunno:
dużo zajebali także z only built 4 cuban linx, ale żaden z nich niestety nie ma podejścia do prime ghosta i rae
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Griselda Records

Post autor: Yayo »

Ale nie wiem czy wiesz - sam Raekwon ich wspiera. Nie licząc samych featów to przekazał im symboliczną pochodnie na koncercie
Spoiler
Według mnie zajebiście kontynuują to brzmienie, o kopiowanie szczególnie Chief Keefa bym ich nie posądzał. Wiadomo że nie mają podejścia do prime Ghosta i Rae, ale patrząc na obecne czasy to oni wydają lepsze płyty niż wcześniej wymieniona dwójka.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Griselda Records

Post autor: Whtn »

Dobrze, niech ich wspiera bo to przyjemna muzyczka, ale jakieś spusty 30 letnich trusków jak to griselda przejmuje gre to śmieszne majaczenie. Co do wydawania lepszych materiałów, no cóż, ciężko wydawać gorsze od rae po 2009, ghost po 12 reasons też z każdym kolejnym materiałem zmierza coraz niżej. No cóż, może to po prostu mi ciężko wchodzą odgrzewane kotlety.
a na koniec nie byłbym sobą gdybym nie dodał, że chief > wszyscy ci starsi panowie, a gbe > griselda records
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: Griselda Records

Post autor: Paul »

przedszkolanek pisze: 11 lut 2020, 17:30 Conway the Machine Sign Language Prod By. Daringer
Spoiler
🔥🔥🔥

Świetny numer, który pozwala myśleć, że Look What I Became było tylko chwilą słabości. Nawet pierwsze wersy jakby adresowane do posta wyżej. No i jak zwykle, najlepsze adliby od TM101.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Griselda Records

Post autor: baqlashan »

Whtn pisze: 11 lut 2020, 18:41 Dobrze, niech ich wspiera bo to przyjemna muzyczka, ale jakieś spusty 30 letnich trusków jak to griselda przejmuje gre to śmieszne majaczenie. Co do wydawania lepszych materiałów, no cóż, ciężko wydawać gorsze od rae po 2009, ghost po 12 reasons też z każdym kolejnym materiałem zmierza coraz niżej. No cóż, może to po prostu mi ciężko wchodzą odgrzewane kotlety.
a na koniec nie byłbym sobą gdybym nie dodał, że chief > wszyscy ci starsi panowie, a gbe > griselda records
pospisuję się pod tym w zupełności
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Griselda Records

Post autor: Yayo »

Conway the Machine - Fredo Joint (Prod. By Graymatter)
Spoiler
Conway the Machine - Hot (Freestyle)
Spoiler
Nieźle się Conway rozpędza, chyba prędzej niż później wpadnie od niego jakiś nowy materiał.
Ulio
Posty: 32
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:57

Re: Griselda Records

Post autor: Ulio »

Westside Gunn ponoć nowy album is done jakiś czas temu. Tytuł "Pray For Paris". Ktoś oprócz mnie czeka?
Awatar użytkownika
hubi
Posty: 162
Rejestracja: 24 maja 2019, 20:17
Lokalizacja: ośka

Re: Griselda Records

Post autor: hubi »

niedługo ma też wlecieć numer dj drama feat. gunn x rozay, zaintrygowany dość jestem
Zablokowany