6ix9ine

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

6ix9ine

Post autor: instinkt »


Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: 6ix9ine

Post autor: przedszkolanek »

jebać, nigdy go nie lubiłem, muzyka chujowa, nie wiem nawet czy jakikolwiek jego numer mi się spodobał
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: 6ix9ine

Post autor: mlodyperkez »

jak dobrze ze jest debilem ktory sie bawil w jakies gangi i teraz odsiaduje i dzieki temu nie tworzy tej chujowej muzyki :bowdown: ciekawe jak sie przyjal w pace z teczowymi zebami xD
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: 6ix9ine

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 20 lut 2023, 20:17 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: 6ix9ine

Post autor: przedszkolanek »

żeby było jasne, jego odpały mnie generalnie nie interesują i sama chujowa muzyka mi wystarczy do jebania typa
swoją drogą jednak, czy ktoś miał wątpliwości że to się inaczej skończy :lol:
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: 6ix9ine

Post autor: Whtn »

mimo, że całą stylówkę zajebał od rondo i cdaia, to trzeba mu przyznać, że hity nakurwiał taśmowo
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: 6ix9ine

Post autor: #23 »

przecież po akcji w Chicago tylko się potwierdziło, że typ jest fejkiem, teraz dochodzą kolejne komiczne rzeczy :rotfl:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: 6ix9ine

Post autor: koniec »

przecież historia tego typa, to jedna z najciekawszych rzeczy w rapie w tej dekadzie)pod względem wydarzeń nie muzyki ofc, chociaż Day69 bardzo dobra muza), śmieszy niezmiernie jak jakieś chłopaczki w internecie się srają o to czy był szczurem, fejkiem czy chuj wie czym a to gdybanie czego to z jego tęczowym tyłkiem nie zrobią z więzieniem to już apogeum beki :rotfl: just enjoy the show, przecież to co on opowiada jest w chuj ciekawe i brzmi jak wyjęte z jakiegoś narcos czy innego breaking bad.
Gangusy znalazły sobie naiwnego dzieciaka, na którym kręcili kosmiczny hajs i myśleli że będą go ruchać do woli, ale jak na razie to on wyruchał ich. I wcale jego los nie jest jeszcze przesądzony, nie zdziwiłbym się jakby po wyjściu jeszcze miał niezłą karierę. Przynajmniej dopóki go ktoś nie odstrzeli.
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: 6ix9ine

Post autor: tsuko »

koniec pisze: 19 wrz 2019, 18:57 przecież historia tego typa, to jedna z najciekawszych rzeczy w rapie w tej dekadzie)pod względem wydarzeń nie muzyki ofc, chociaż Day69 bardzo dobra muza), śmieszy niezmiernie jak jakieś chłopaczki w internecie się srają o to czy był szczurem, fejkiem czy chuj wie czym a to gdybanie czego to z jego tęczowym tyłkiem nie zrobią z więzieniem to już apogeum głupoty :rotfl: just enjoy the show, przecież to co on opowiada jest w chuj ciekawe i brzmi jak wyjęte z jakiegoś narcos czy innego breaking bad.
Gangusy znalazły sobie naiwnego dzieciaka, na którym kręcili kosmiczny hajs i myśleli że będą go ruchać do woli, ale jak na razie to on wyruchał ich. I wcale jego los nie jest jeszcze przesądzony, nie zdziwiłbym się jakby po wyjściu jeszcze miał niezłą karierę. Przynajmniej dopóki go ktoś nie odstrzeli.
słowa prawdy
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: 6ix9ine

Post autor: samir »

ja bym się wstydził mówić na takiego gościa na waszym miejscu że jest fejkiem i szczurem przy tym co się wokół niego dzieje wy szaloni zawadiacy lolowcy, koniec ładnie wyjaśnił zgrabniutko
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: 6ix9ine

Post autor: aleksy »

jebać szczura, zero szacunku
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: 6ix9ine

Post autor: koniec »

Sędzia: Who is Jim Jones?
6ix9ine: He's a retired rapper.
Sędzia: Is he a member of Nine Trey?
6ix9ine: Yes.
podobno typ, którego mają na taśmie i mówi, że powinni skrzywdzić 69 to właśnie Jim Jones
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: 6ix9ine

Post autor: crbn »

Free Tekashi. Koniec słowa rozsądku napisał.
Obrazek
Awatar użytkownika
wtt
Posty: 759
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

Re: 6ix9ine

Post autor: wtt »

Jak ja mam bekę z przygłupów, którzy wiezienie widzieli jedynie w filmach, a wypisują jebac szczura itp. Każdy normalny człowiek by tak samo postąpił.

Jego muzykę nadal jebac.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: 6ix9ine

Post autor: crbn »

wtt pisze: 19 wrz 2019, 21:32 Jak ja mam bekę z przygłupów, którzy wiezienie widzieli jedynie w filmach, a wypisują jebac szczura itp. Każdy normalny człowiek by tak samo postąpił.
Pełna zgoda.
wtt pisze: 19 wrz 2019, 21:32 Jego muzykę nadal jebac.
Pełna niezgoda. Tekashi najciekawszym raperem i postacią 2018 roku.
Obrazek
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: 6ix9ine

Post autor: onizuka »

Ponoć w najlepszym wypadku ma wyjść już w kolejnym roku, ja tam czekam - na pewno będzie interesująco :)

Coś słyszałem że sprzedał tez Cardi B że jest w trey 9 i coś tam jeszcze o trippim..nie zatrzymuje się :rotfl:
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: 6ix9ine

Post autor: esdoen »

Polecam śledzenie przesłuchań, czyste złoto.
Q: Did you tell others to suck your body part?
6ix9ine: Correct.
Q: But you just said you had to ponder it.
6ix9ine: I don't know what ponder means.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: 6ix9ine

Post autor: Aka M »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 6:20 przez Aka M, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: 6ix9ine

Post autor: Holden »

wtt pisze: 19 wrz 2019, 21:32 Każdy normalny człowiek by tak samo postąpił.
Żaden normalny człowiek nie pchałby się w takie życie z takimi ludźmi, którzy koniec końców będą chcieli cie opierdolić do białej kości. Tak więc jebać go, sam dokonał wyboru nie potrafiąc w życie gangster
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: 6ix9ine

Post autor: Jaayu »

Holden sama prawda tutaj, przecież to nie jest zwykły kowalski co robił za słupa tylko typ świadomie wjebał się w taką współpracę, wykorzystywał swój wizerunek gangstera do potęgi i prowokował różne środowiska a potem się rozpierdolił jak się zrobiło gorąco. już kiedyś na glamrap xd ktoś w komentarzach przewidział, że będzie pierwszy raper otwarcie konfident i ludzie będą propsować.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ