6ix9ine

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: 6ix9ine

Post autor: staroć »

samcro pisze: 10 maja 2020, 17:14 co za czasy jak taki gość robi takie wyświetlenia.
Czyli Ty nie oglądałeś teledysku?
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: 6ix9ine

Post autor: samcro »

staroć pisze: 10 maja 2020, 17:29
samcro pisze: 10 maja 2020, 17:14 co za czasy jak taki gość robi takie wyświetlenia.
Czyli Ty nie oglądałeś teledysku?
Oglądałem, laski z cellulitem, mnóstwo kolorów. nic specjalnego.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: 6ix9ine

Post autor: koniec »

what a time to be alive
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1485
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: 6ix9ine

Post autor: NEGRO »

afterlight pisze: 09 maja 2020, 13:11 bedogie przewidzial
daveyo pisze: 09 maja 2020, 13:38 a co tu było do przewidzenia? to było bardziej niż oczywiste

Dokładnie, czasy zupełnie inne niż 10-20 lat temu :] Mało kogo to pokolenie interesuje czy ktoś jest rozjebany czy nie.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: 6ix9ine

Post autor: daveyo »

tutaj sytuacja jest trochę inna i ludzie nie potrafią zrozumieć pewnych kwestii, ale ja na przykład mam wypierdolone w takie rzeczy, bo ja chcę słuchać zajebistej, dopierdolonej muzyki i otoczenie pozamuzyczne nie wpływa na moje odczucia.
Awatar użytkownika
afterlight
Posty: 624
Rejestracja: 05 wrz 2019, 15:36

Re: 6ix9ine

Post autor: afterlight »

a mnie to interesuje, tak samo nie trawie juz kartkiego odkad oficjalnie bije kobiety a kiedys niektore kawalki smigaly dobrze
muszę kupić sobie buty do biegania
to nie wystarczy, buty do zapierdalania
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: 6ix9ine

Post autor: crbn »

Whtn pisze: 10 maja 2020, 17:28 No wg mnie robi takie wyświetlenia głównie dlatego, że jest latino i dosłownie każdy kto śmiga po hiszpańsku go zna/słucha, ot cała tajemnica.
Żeby dobrze zobrazować o czym mówię, to jest taki raper jak Anuel, chłop nawija po hiszpańsku, nie ma nawet żadnego tematu na forumku a ma >22mln followersow na ig i kręci naprawdę chooore liczby
Nie do końca prawda. Bad Bunny czy J Balvin zjadają go dupą, jeśli chodzi o popularność w krajach latino, a wcale nie mają więcej wyświetleń nawet na youtubie niż taki Tekashi. W dodatku ciężko to porównywać. Na latino patrzy się nie tylko na liczby Spotify, ale też youtube'a. W Ameryce każdy ma Spotify/Apple/Tidala, w latino większość słucha dalej na youtubie, dlatego tam mogą mieć artyści latino poboostowane liczby. Na live ig żaden z nich nie zbliżył się też do 2 mln i nigdy się nie zbliży. Tekashi to zjawisko światowe i nie można go wkładać do worka latino.
Ablazir pisze: 10 maja 2020, 15:47 wtf, on jakoś wytłumaczył swoje snitchowanie, że ludzie na to kompletnie wyjebane mają?
crbn pisze: 08 maja 2020, 21:20 Każdy, kto nazywa Tekashiego konfidentem, jest jebanym dzbanem.
Rozwiń. W sensie widziałem:
crbn pisze: 08 maja 2020, 21:33 Jak ktoś twierdzi, że typ powinien przyjąć wyrok na klatę za ludzi, którzy go jebali na kasę, grozili jemu i jego rodzinie śmiercią, raz go nawet uprowadzili i jeszcze prawdopodobnie ruchali za plecami babymamę, to jest jebanym kretynem, a nie tylko dzbanem. Bardzo dobrze, że śmieci wjebał.
Ale ma ktoś jakieś linki z dowodami, ze tak faktycznie było?
Wystarczy poczytać o zeznaniach Tekashiego. Klikasz w te linki i tam masz opisane wszystko tweet po tweecie.
https://twitter.com/innercitypress/stat ... 0698630144
https://twitter.com/innercitypress/stat ... 4749675520
https://twitter.com/innercitypress/stat ... 8556413952
Obrazek
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: 6ix9ine

Post autor: koniec »

ja mam pełno ziomków, co w ogóle nie lubią rapu i piszą do mnie co ten tęczowy skurwysyn znów odjebał że wszyscy o nim mówią, 69 serio jest worldwide już
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: 6ix9ine

Post autor: onizuka »

tekashi chyba jest jeszcze bardzo popularny w Rosji, to też rzutuje na wyświetlenia i zasięgi
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: 6ix9ine

Post autor: Paul »

Typ jest taką ogólnoświatową Martą Linkiewicz rapu, to robi wyświetlenia, nic w tym dziwnego nie ma. Z muzyką, która jest absolutnie chujowa, nie ma to przecież nic wspólnego. Sam mu nabiłem jedno, bo faktycznie jest to ciekawe zjawisko wyjęte jakby z przerysowanego świata GTA, gdzie są na świecie takie ananasy, którzy za swojego króla uznają pedofila, konfidenta, który dla "trollingu" i kilku wyświetleń wysyłał swoich 'bliskich' ziomeczków na strzelaniny z gangusami. No ale chuj, tak funkcjonuje ten świat, do Trynkiewicza* w pace też fanki pisały listy, jedna nawet wzięła go za męża, to i na forum znajdzie się kilka groupies, którzy pojawiają się w tym temacie szybciej niż zdążysz mrugnąć żeby chronić tego laureta nagrody dla najbardziej popularnego śmiecia na świecie :lol:

*Dać mu trapowy bit, #hot16challenge2 i chłop by zrobił więcej wyświetleń niż wszyscy polscy raperzy razem wzięci
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: 6ix9ine

Post autor: crbn »

Zajrzałem na RYM i w sumie nie muszę się produkować - ok, boomer.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: 6ix9ine

Post autor: Paul »

Naprawdę nie zdążyłem mrugnąć :lol:
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: 6ix9ine

Post autor: crbn »

Haha, beka, że byłem online wtedy, kiedy Ty, żeby móc się pośmiać z plucia jakiegoś typa, którego boli, że jeden człowiek wsadził cały gang do więzienia, beeeeeeeeeeeeeeekaaaaa. :lol: :lol: <lol> <lol>
Ostatnio zmieniony 10 maja 2020, 23:32 przez crbn, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: 6ix9ine

Post autor: MalkoNTENT »

formaszczytu pisze: 10 maja 2020, 16:01 Niech ktoś obiektywnie opisze całą aferę z nim (np daveyo) bo wychodzi na to, że jedno mówili, a co innego się działo.
Na youtube na kanale TraPL jest dużo filmików o 6ix9ine. Na bieżąco gość informował, wpisz sobie po prostu TraPL 6ix9ine i znajdziesz po tytułach.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: 6ix9ine

Post autor: Archie »

[mention]crbn[/mention], ale Paula to ty szanuj, bo z tymi atakami personalnymi to serio zachowujesz się jak gruppie, a nie człowiek zdolny do rzeczowej dyskusji z kimś kto ma odmienny punkt widzenia. Takie okopywanie się nie służy rozwojowi dyskusji w tym dziale, a najśmieszniejsze jest to, że obaj macie rację.

Fenomen 6ix9ine'a łączy w sobie dwa aspekty. Pierwszym jest to, że znalazł formułę na proste, niosące hity i ją chamsko powiela, bo dostajemy ciągle utwór według tej samej struktury na tym samym bicie (przypominają się złote czasy Lil Jona). To się wyczerpywało (ale też kręciło dopierdolone liczby, choć ciut mniejsze) i zaskoczył wtedy z BEBE, które zwiastowało zmianę, ale poszedł siedzieć. Teraz wraca znowu do pierwotnej formuły żeby wszystkim przypomnieć o sobie w formule która zażarła, bo ludzie zdarzyli od tego odpocząć. Drugim ważnym aspektem jest jego osobowość medialna i tutaj [mention]Paul[/mention] dał trafną diagnozę w pierwszym zdaniu. Gość z premedytacją podkręca wszystko do maksimum bezczelności i stosuje taktykę zakrzyczenia oponenta. Mniej wyrafinowany bulling z którego jest znany 50 Cent. Podstawową zasadą w jego wizerunku jest to, że nie uznaje żadnej skruchy tylko na bezczelnego jedzie "tak, zrobiłem to, no i chuj". To dodatkowo działa na ludzi stymulująco, bo żyjemy w świecie gdzie ludzie (szczególnie w USA) ważą słowa żeby nie obrazić danej grupy ludzi. Te oba czynniki (przepis na single i bezkompromisowy wizerunek) wzajemnie się napędzają. O ile z reguły buduje się wizerunek tak żeby pewnie ludzie cię lubili to 6ix9ine szybko zobaczył, że budowanie wizerunku na wkurwianiu pewnych ludzi i mocne polaryzowanie opinii jest w jego przypadku skuteczne, a on ma do tego smykałkę.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: 6ix9ine

Post autor: recklezz »

Dokladnie co pisze Paul, detka straszna typ bedzie do konca zycia pokitrany chodzil patrzac sie za plecy wiec niech se pouzywa ten internet to jedyne co ma, jesli ktos go wspiera w tej sprawie to jest pozbawiony kregoslupa moralnego i koniec kropka. Typ pomowil pelno osob nie tylko jego gangu, mnostwo osob z dupy strzelił ratowal sie jak moze, sprawia wrazenie goscia ktory by matke sprzedał jak mozna go dazyc jakimkolwiek szacunkiem. Pierdolenie ze mu kobiete koledzy ruchali jak to zwykla groupie byla, on sam przeciez co tydzien na koncercie to inna szmate w lozku mial i sie chwalil tym, na yt mnostwo filmikow bylo z lozka i obok teczowego jakis lalka barbie. Wstyd ale przyznac trzeba ze gosc social media, psychologie tlumu ma w malym paluszku, nie ma zadnych skrupolow nęcic swoich wiernych, dobre porownanie z tym trynkiewiczem, ludzie se wyrobili opinie na nim wczesniej i nie obchodzi ich co gosc robi moze wszyztstko doslownie i tsk beda czekali na nowe rzeczy i wspierali go, wielkie liczby ale to glownie dzieciaki ktore siedza tylko w domu i graja w gry pewnie i ich światem jest instagram. Nie znam dojrzałego typa ktory by kurwa go sluchal na powaznie, interesowal sie jego zyciem/byl fanem. Taki 21wiek w pigułce, zadnych zasad byleby zabawa byla, smiesznie na instagramie, trolling etc nie to co Ci nudziarze, nawet wlosow nie maja kolorowych i cos o honorze jeszcze nawijaja.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: 6ix9ine

Post autor: koniec »

Archie pisze: 10 maja 2020, 22:45 Pierwszym jest to, że znalazł formułę na proste, niosące hity i ją chamsko powiela
ej nie, na pierwszym tejpie pokazał że jak chce to potrafi robić zajebiście ciekawe rzeczy czego najlepszym przykładem jest Chocolate
Spoiler
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: 6ix9ine

Post autor: crbn »

Nie wspomnę też o Gotti czy Dummy (tak, wiem, że drugi tape, choć to tak naprawdę remix TrifeDrew, no ale na płycie wylądowało). Gość jest dużo bardziej wszechstronny niż się wielu wydaje.

I nie bardzo rozumiem, dlaczego miałby niby wyrażać jakąkolwiek skruchę, choć może nie załapałem tego zdania.
Obrazek
Awatar użytkownika
formaszczytu
Posty: 2111
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: SKI

Re: 6ix9ine

Post autor: formaszczytu »

MalkoNTENT pisze: 10 maja 2020, 22:43
formaszczytu pisze: 10 maja 2020, 16:01 Niech ktoś obiektywnie opisze całą aferę z nim (np daveyo) bo wychodzi na to, że jedno mówili, a co innego się działo.
Na youtube na kanale TraPL jest dużo filmików o 6ix9ine. Na bieżąco gość informował, wpisz sobie po prostu TraPL 6ix9ine i znajdziesz po tytułach.
Ja pierdolę, nie mogę słuchać tego gościa. Opowiada o Tay-K brzmiąc jakby sobie walił, a na koniec pieprzy, że OJEZU ZABIŁ 3 LUDZI, ALE TO TAKI TALENT.
Bolo pisze: 08 maja 2020, 22:44 Forma przeora ci życie i pole.
https://www.last.fm/pl/user/parodyofzombie
https://www.instagram.com/deprawacja/
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: 6ix9ine

Post autor: Ablazir »

koniec pisze: 10 maja 2020, 22:54 ej nie, na pierwszym tejpie pokazał że jak chce to potrafi robić zajebiście ciekawe rzeczy czego najlepszym przykładem jest Chocolate
Spoiler
co tu się dzieje :shock: :bowdown: produkcja :bowdown:
Obrazek
ODPOWIEDZ