Three 6 Mafia

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Three 6 Mafia

Post autor: 8na10 »

gawi pisze: 02 cze 2022, 20:23 Chłopaki, co najlepsze od 36M oprócz Mystic Stylez, bo w sumie nie znam ich dysko ? Dzisiaj sobie odświeżyłem MS i mam zajawkę, żeby sprawdzić ze 2 ich najlepsze albumy oprócz wyżej wymienionego.
z solowych rzeczy najlepsze jest king of da playaz ball
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Three 6 Mafia

Post autor: sebring »

uppp
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6096
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Three 6 Mafia

Post autor: DoubleB »

sprawdź se jeszcze koniecznie prophet posse body parts
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Three 6 Mafia

Post autor: gawi »

8na10 pisze: 05 cze 2022, 23:28
gawi pisze: 02 cze 2022, 20:23 Chłopaki, co najlepsze od 36M oprócz Mystic Stylez, bo w sumie nie znam ich dysko ? Dzisiaj sobie odświeżyłem MS i mam zajawkę, żeby sprawdzić ze 2 ich najlepsze albumy oprócz wyżej wymienionego.
z solowych rzeczy najlepsze jest king of da playaz ball
Dzisiaj słuchałem tego albumu w samochodzie, fajna rzecz aczkolwiek duże naleciałości g-funku słychać w produkcji i nie do końca tego oczekiwałem.
Za to z solowych rzeczy bardzo lubię Koopsta Knicca i jego klasyk Da Devils Playground. Mam nawet fizyka na CD :joint:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Three 6 Mafia

Post autor: lygrys »

gawi pisze: 02 cze 2022, 20:23 Chłopaki, co najlepsze od 36M oprócz Mystic Stylez, bo w sumie nie znam ich dysko ? Dzisiaj sobie odświeżyłem MS i mam zajawkę, żeby sprawdzić ze 2 ich najlepsze albumy oprócz wyżej wymienionego.
Zależy co Ci się podoba w Three 6 Mafii, bo oni z płyty na płyty mocno modyfikowali swoje brzmienie dostosowując je do aktualnych popularnych trendów.

Ja najbardziej lubię ich z okresu płyty When the Smoke Clears: Sixty 6, Sixty 1, dlatego to moja ich ulubiona płyta, a inne to Three 6 Mafia Presents: Hypnotize Camp Posse i Project Pat - Mista Don't Play: Everythangs Workin.

Jeżeli lubisz Mystic Style to najlepiej jechać po kolei albumi Mafii

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
gawi pisze: 06 cze 2022, 21:55
8na10 pisze: 05 cze 2022, 23:28
gawi pisze: 02 cze 2022, 20:23 Chłopaki, co najlepsze od 36M oprócz Mystic Stylez, bo w sumie nie znam ich dysko ? Dzisiaj sobie odświeżyłem MS i mam zajawkę, żeby sprawdzić ze 2 ich najlepsze albumy oprócz wyżej wymienionego.
z solowych rzeczy najlepsze jest king of da playaz ball
Dzisiaj słuchałem tego albumu w samochodzie, fajna rzecz aczkolwiek duże naleciałości g-funku słychać w produkcji i nie do końca tego oczekiwałem.
Za to z solowych rzeczy bardzo lubię Koopsta Knicca i jego klasyk Da Devils Playground. Mam nawet fizyka na CD :joint:
King of Da Playaz Ball jest bardzo stylu wytwórni Suave House.
Sam jak to słuchałem to byłem w szoku, że wydali album, który mógłby nagrać duet 8ball & MJG.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 639
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Three 6 Mafia

Post autor: Burak »

Z obozu T6M mi najbardziej siadają ich nielegale: Juicy J - Vol. 9 (moje top 1 jeżeli chodzi o memphis, jak ta taśma jest wyprodukowana, i to w 1994 roku :bowdown: ); DJ Paul - Vol. 16 (jedyny album z tej listy który jest na streamingach); DJ Paul & Juicy J - Vol. 3 Spring Mix (I Thought You Know <3) ; Lil Fly - From da Darkness of da Kut (peak DJ Paul jeżeli chodzi o produkcje).

Natomiast totalnie nie czaje fenomenu King of Da Playaz Ball, jak dla mnie za dużo g-funku, a i Skinny Pimp bardziej kombinował z flow na nielegalach.
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Three 6 Mafia

Post autor: 8na10 »

no to prawda że king of da playaz jest mało reprezentatywne dla klimatu memphis, ale mnie już powoli męczy ten duszny mrok i podziemne szumy. odpalam se lp skinny pimpa i jest kurwa luz, jest kurwa cool atmosfera, jest czilera. ten album ma taki truskawa prosto vibe.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6096
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Three 6 Mafia

Post autor: DoubleB »

mi bardziej siada skinny but dangerous, lecz king of da playaz ball tez lubie

a co do pre mystic stylez to oczywiscie najlepszymi wydawnictwami sa da exorcist i come with me to hell pt 2

wszystko zalezy od nastroju, ale oceniajac po takim czasie to za najlepszy legal grupy uznaje chapter 2 world domination, nastepnie the end, mystic stylez, when the smoke clears i reszta juz potem z tylu

biorac inne rzeczy typu underground mixes prophet posse da headbussaz czy solowki paula pata gangsta boo la chat koopsta i pozostale krazki z tego kampusu to musialbym miec duuzo czasu zeby choc mniej wiecej se to ustawic w hierarchii
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Three 6 Mafia

Post autor: 8na10 »

jak komuś się spodobał czilowy, soft-memphisowy klimat albumu king of da playaz ball to polecam mu jeszcze lepszy, i jeszcze bardziej odjechany pod względem flow - feel me, before they kill me, od tommy'ego wrighta III. top klasa tego gatunku, ale jak na dysko tomka to nieco niedoceniona. spokojnie moje top 3 brudnego południa of all time. tutaj próbka: https://www.youtube.com/watch?v=v5f73PN9S4Q
jasny wracaj na forum
Waldek98
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2019, 11:59

Re: Three 6 Mafia

Post autor: Waldek98 »

Podbijamy, da exorcist najlepsze z duetu dj paul & juicy j.
Z nielegalni polecam Come with me 2 Hell 1 & 2, solo Lorda, Smoked Out Loced Out i DJ Paul vol. 16.
Tape od Lil Gina też jest kozak.

Od Tommy Wrighta On The Run i drugie 10 Wanted Man a i jeszcze N.O.D.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Three 6 Mafia

Post autor: Yayo »

Ja najbardziej lubię debiut Koopsty, dopiero potem postawiłbym Skinny Pimpa. "Skinny But Dangerous" średniak imo. Tobie Gawi polecałbym te bardziej hitowe płytki, czyli te zaczynające się od "When the Smoke Clears: Sixty 6, Sixty 1", bo raczej szukasz bangerów niż mroku, chociaż go też tam trochę znajdziesz :D Nie kumam czemu wyjeżdżacie mu z tymi podziemnymi low quality tejpami. Z solowych bangerowych rzeczy - Lord Infamous - "The Man, The Myth, The Legacy", i "Blood Money" z T-Rockiem i II Tone'm powinny podejść (Love My Whip z Chamillionaire :bowdown: ). , Dj Paul - "Scale-A-Tone" moja ulubiona płyta Paula, no może jeszcze "YOTS pt. 1" ma szansę się z nią mierzyć.Od Juicy Ja "Stay Trippy", acha i warto nadrobić jak się zajarasz powrót Mafii jako Da Mafia 6ix i ich aperitif przed pełnoprawnym albumem od którego jest lepsza :lol: czyli "6ix Commandments". Obecnie mam dość wajbu memphis, ale do tych kilku pozycji zawsze chętnie wrócę.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Three 6 Mafia

Post autor: gawi »

Dzięki panowie za wszystkie polecenia, będę miał co robić :joint:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: Three 6 Mafia

Post autor: Dzonson »

Zobacz sobie album z Fiendem z No Limit
Obrazek
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Three 6 Mafia

Post autor: MasterP »

https://sidebmusic.blogspot.com/2018/01 ... kinny.html

dla fanatykow memphis ciekawe story apropo kingpin'a :cool:
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Three 6 Mafia

Post autor: Hytry Wałek »

Crunchy i La Chat gotują EP. Tytuł: Hood

singielek:
Ghetto2Ghetto
Chat still got it. Ma jebnięcie ten singiel. Po dwóch/trzech odsłuchach siadł mi zacnie.
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Three 6 Mafia

Post autor: Yayo »

Oglądaliście verzuz z Bonami? Jak wrażenia? Ja ostatnio nadrobiłem no i wpierdolili ich niesamowicie. Mafia banger za bangerem, lepsi goście i nawet da się przetrawić to, że większość numerów grana była z playbacku. Najlepsze numery Bone Thugs-N-Harmony zagrali imo na początku, potem porównując ich śpiewanki z bangerami T6M wypadali blado. Three 6 Mafia zdecydowanie wygrała ten verzuz.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6096
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Three 6 Mafia

Post autor: DoubleB »

projekt, który dłubałem od dłuższego czasu. ambitnie, bo od początku wiedziałem że - po pierwsze, mało w sieci instrumentali t6m w dobrej jakości - po drugie, polska rap acapella w takim tempie i jednocześnie słuchalna to również rzadkość.
na tejpa wrzuciłem ścisły top blendów powstałych w wyniku tej rzeźby. pozostało też kilka odrzutów, może dam na następny taki projekt, jeśli mnie najdzie

zapraszam do sprawdzenia, można konkretnie pokiwać głową i się uśmiać



o ile piękniejszy byłby polski rap, gdyby nawijano w takich rytmach
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Three 6 Mafia

Post autor: sebring »

odpaliłem właśnie
okładka :bowdown:
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
E-42
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Three 6 Mafia

Post autor: E-42 »

Props @DoubleB za robotę, jutro obadam trochę dokładniej
I rot in this dread, my only world's the one in my head
I hate psychotherapists, I walk amongst walking dead


Łapiesz? Życie jest jak zdrapka
Drapiesz, drapiesz, chuj wydrapiesz, kurwa i po jabłkach
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6096
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Three 6 Mafia

Post autor: DoubleB »

sebring pisze: 27 lip 2022, 22:33 okładka :bowdown:
dla funu planuję jeszcze takie graficzki potworzyć :)
E-42 pisze: 27 lip 2022, 22:41 Props @DoubleB za robotę
thx!
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
ODPOWIEDZ