Tyler, the Creator

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Tyler, the Creator

Post autor: instinkt »

dwie sympatyczne rozmowy z Tylerem, warto obczaić
+ legendarny freestyle w tej pierwszej :bowdown:

Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: Tyler, The Creator

Post autor: zlewam »

najlepszy gosciu w hiphopie obecnie
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Tyler, The Creator

Post autor: Kubinsky »

freestyle u flexa piękny :lol:
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5415
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Tyler, The Creator

Post autor: clockers »

przejebany ten freestyle :bowdown:
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1517
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Tyler, The Creator

Post autor: rozklad_gaussa »



najnowsza rozmowa z Nardwuarem
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tyler, The Creator

Post autor: przedszkolanek »

Yuna - Castaway ft. Tyler, The Creator
Spoiler
kiedy ja tę yunę przesłucham :(
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Tyler, The Creator

Post autor: gawi »

Ziomuś ty słuchasz wszystkiego jak leci ? Każdy rodzaj muzyki i każdy album ? Twoja aktywność na forum tj. ilość tematów i postów z nowościami jest aż przytłaczająca i wyobraziłem sobie ciebie jak próbujesz być na bieżąco i siedzisz 24/7 przed kompem i tylko przesłuchujesz ;). Pytam bez złośliwości, bo sam mam takie momenty, że mi smutno że doba nie jest z gumy i ciągle wychodzi tyle rzeczy których i tak nie posłucham. Ale ostatnio nauczyłem się lepiej filtrować internet i dużo pomijam, czuję się z tym dużo lepiej, nie gonię za każdą nowością. Polecam takie podejście, żyje się lepiej :joint:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tyler, The Creator

Post autor: przedszkolanek »

nie wszystko i nie każdy rodzaj, ale sporo, ostatnio sobie liczyłem, że przesłuchałem w tym roku ok. 100+ materiałów z PLHH, którego nie słucham aż tak dużo :D, na koniec roku wyjdzie pewnie z 600-700 tegorocznych
cały czas nie siedzę oczywiście, z dużą częścią albumów jestem kilka miesięcy do tyłu, większości zaległości już nie odsłucham, zazwyczaj muzyka leci sobie w tle, a ja się zajmuję swoją robotą
a jeszcze, nie wszystko co wrzucam na forumek (zwłaszcza płyty) mam gruntownie przesłuchane, a nie mam też generalnie wielkiej ochoty na wracanie do przesłuchanej muzyki (ale wiadomo są wyjątki)
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Tyler, The Creator

Post autor: Dwaena »

godzina drogi do pracy = 1 album z nowości. Wybrane pod mood albumy odpalam, a reszta czeka w kolejce. Ciekawe czy na Tidalu zrobią coś na wzór podsumowania ze spotka w tamtym roku bo chciałbym się dowiedzieć jakie wyniki wyrobiłem, a płyt mi się nie chce liczyć.

Klip z Yuną wyśmienity. Zwłaszcza pomysły typu pierwsze ujęcie na Tylera w oknie, albo empty outfit bez właściciela robią fajną robotę. Wers ze spodniami też fajoski mimo swojej głupkowatości.

Fajny wywiad z Nardwuarem, dwa wariaty się spotkały, szkoda że tak krótko tym razem.
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Tyler, The Creator

Post autor: gawi »

przedszkolanek pisze: 17 paź 2019, 21:39 nie wszystko i nie każdy rodzaj, ale sporo, ostatnio sobie liczyłem, że przesłuchałem w tym roku ok. 100+ materiałów z PLHH, którego nie słucham aż tak dużo :D, na koniec roku wyjdzie pewnie z 600-700 tegorocznych
cały czas nie siedzę oczywiście, z dużą częścią albumów jestem kilka miesięcy do tyłu, większości zaległości już nie odsłucham, zazwyczaj muzyka leci sobie w tle, a ja się zajmuję swoją robotą
a jeszcze, nie wszystko co wrzucam na forumek (zwłaszcza płyty) mam gruntownie przesłuchane, a nie mam też generalnie wielkiej ochoty na wracanie do przesłuchanej muzyki (ale wiadomo są wyjątki)
ad 1. o kurwa to da się tyle z PLHH ? :bowdown:
ad 2. wychodzi po 2 nowe płyty dziennie, grubo jak dla mnie; a ja myślałem, że dużo rocznie przesłuchuję :oops:

W każdym razie, takie chyba czasy, że w sekundę mamy dostęp do niezliczonej ilości muzyki, filmów, seriali, książek, you name it. Fajnie było by być w miarę na bieżąco z tym wszystkim, ale po prostu się nie da, no fuckin' way. Gonienie zajączka jest przez pewien czas fajne (o ile masz ten czas, a mając rodzinę to już w ogóle mało dla siebie zostaje), ale po pewnym czasie nie odczuwasz już takiej przyjemności ze słuchania, robisz to po to żeby odhaczyć z listy. Myślę, że w twoim przypadku można to nazwać uzależnieniem, pewnie nawet Tony Fantano tyle płyt rocznie nie słucha (tylko, że on nie musi się katować PLHH :rotfl: ). Anyway, życzę powodzenia, wytrwałości, ale i umiaru, bo w końcu poczujesz wypalenie.
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tyler, The Creator

Post autor: przedszkolanek »

w PLHH ponoć wychodzi ok. 400 płyt rocznie, ale wiadomo że większość słabiutka
w częstotliwości słuchania nie ma reguły - czasami będzie to jakichś 6 krótkich materiałów z podziemia PLHH w jeden dzień, a czasami będzie jeden nowy Future i jakieś dwie inne płyty w tydzień, a czasami przez dwa tygodnie w zasadzie nic, więc to chyba nie jest uzależnienie :dunno:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Tyler, the Creator

Post autor: instinkt »

u mnie totalnie 0 zajawki na takie mechaniczne sprawdzanie już od dawna
nie ma to kurwa najmniejszego sensu, tym bardziej że 90% rzeczy się nadaje do pieca albo jest identycznych
i za bardzo sobie lubie wracać do starszych projektów żeby tak napierdalać bezmyślnie

sprawdzam w sumie tylko te rzeczy które zobacze że gdzieś dostają jakiegoś propsa od osób z rigczem, skojarze ksywke, albo spodoba mi się okładka
dodatkowo jak tylko się otre, czyli przesłucham raz czy coś to nie wystawiam żadnych ocen nigdzie ani nic takiego bo bez sensu, co powoduje że często nie pozostaje po tych materiałach żaden stały ślad bo wynalazki sprawdzam na spoti do którego nie mam podpiętego scrobblera
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tyler, the Creator

Post autor: przedszkolanek »

La Roux - Automatic Driver (Tyler, The Creator Remix)
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tyler, the Creator

Post autor: przedszkolanek »

Brent Faiyaz - "Gravity" ft. DJ Dahi & Tyler, The Creator
Spoiler
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3258
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Tyler, the Creator

Post autor: gawi »

Super kawalina. Tyler :bowdown:
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Tyler, the Creator

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Tyler, the Creator

Post autor: miku »

Tyler, The Creator - Tell Me How (Coca-Cola Commercial)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Tyler, the Creator

Post autor: miku »

Wyglada na to, ze rozpoczyna sie promocja nowego albumu Tylera. Pojawily sie billboardy w LA z numerem telefonu nalezacym do wytworni Tylera (1-855-444-8888 ) i napisem“CALL ME IF YOU GET LOST”. Po zadzwoneiniu na ten numer, uslyszymy to:
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tyler, the Creator

Post autor: Parlae »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Tyler, the Creator

Post autor: instinkt »

ODPOWIEDZ