Chief Keef

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Chief Keef

Post autor: baqlashan »

Arts & Crafts - ja pierdolę jaki to jest numer, czy ktoś to tutaj słyszy do huja, czy dalej walicie konia pod jakieś slowthai hujmnieto? Czemu nikt nie pisze o tym, że Chief Keef to najbardziej eksperymentalny raper w całym trapie? To jak ten numer jest "nawinięty" to mnie rozpierdala na tak wielu poziomach jak nic innego od bardzo dawna, zresztą ciężko to w ogóle nazwać już nawijaniem, to jest antyteza schematycznego nawijania lil young kogośtam


Spoiler
fragment od 1:09 ooo ja pierdoleeeeee :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

wybitna rzecz
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chief Keef

Post autor: daveyo »

Ja pierdole, ssałem psu jajca, odpaliłem tę nutę i ssało się jeszcze lepiej. :bowdown:
Julio
Posty: 19
Rejestracja: 03 maja 2020, 19:55

Re: Chief Keef

Post autor: Julio »

Uuu huuu huuu :bowdown:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Chief Keef

Post autor: vampmoney »

O jak podbijam [mention]baqlashan[/mention], z 10 razy już EXTRA GLO przesłuchałem i Arts & Crafts, Awesome czy Late 4 Dinner (kurwa sama długość tego traka, jakiś wielki artysta slowthai by się zesral a nie nagrał kawałek 7 i pół minuty bo by się nie strimował czy coś) to są takie strzały i popisy wyobraźni, a wszystko na koślawym AT i drillujących z lekka przaśnych bitach, no dla mnie nie ma lepiej
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Chief Keef

Post autor: Whtn »

Obrazek
Awatar użytkownika
baluckilu
Posty: 258
Rejestracja: 07 gru 2019, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Chief Keef

Post autor: baluckilu »

Dzięki [mention]vampmoney[/mention], że wspomniałeś w tym temacie o Duwapie, dzięki temu sprawdziłem Bad Kida i nie mogę wyjść z podziwu, coś pięknego
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Chief Keef

Post autor: vampmoney »

Elegaaaancko, kolejna osoba zajarana, zajrzyj do tematu o BKFT4, wklejałem tam mini recenzje jakiegoś chłopa z grupy na fb jak się pięknie rozpisywał o Kainie.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Chief Keef

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 23 lut 2023, 22:55 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
gawi
Posty: 3234
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:12

Re: Chief Keef

Post autor: gawi »

Wydaje mi się że on ma już teraz wyjebane na mainstream :dunno: . Ma swoje oddane grono fanów, którzy go wielbią i chyba mu to wystarczy.
Sprzedam płyty CD (głównie rap amerykański, ale jest i Ortega Cartel - LAVORAMA)

viewtopic.php?f=31&t=9041&p=661906#p661906
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Chief Keef

Post autor: cloud »



jezus ale mi siedzi ten numer, ten refren, no niesamowite :oops:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Chief Keef

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 23 lut 2023, 22:56 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Chief Keef

Post autor: vampmoney »

gawi pisze: 21 maja 2020, 16:17 Wydaje mi się że on ma już teraz wyjebane na mainstream :dunno: . Ma swoje oddane grono fanów, którzy go wielbią i chyba mu to wystarczy.
This^

a tak w ogóle to podzielę się z wami moją pracą bo jest tu wiele fanów Keitha. Od paru dni działałem w temacie skompletowania kultowych nigdy nie wydanych wydawnictw Chief Keefa. Po przejebaniu dyskografii wzdłuż i wszerz, zrobienia dochodzenia na datę powstania około 300 traków udało mi się, na podstawie wyrywków i strzępków informacji skompletować B4 DA EP BFO B3, Mansion Musick (trzy nie wydane do tej pory kawałki zastąpiłem valley i innymi przebojami które sosa i tak kierował na og mansion musick tylko nie wiedzieć czemu nie weszły na tracklistę z 2014, Bang 3 (wersję dla interscope z lipca 2014), Thot Breaker OG (2013-2014) oraz te gdzie bardziej pozwoliłem sobie na samowolkę z racji że kawałki kierowane bezpośrednio na te projekty to były może z dwa z każdego to po prostu powrzucałem traki z 2014 z tych miesięcy które odpowiadały klimatycznie i brzmieniowo dla Crashing Computers i UFOverload 2. B3, B4, MM i TB to praktycznie officialne wydawnictwa tylko nigdy nie wydane, moim zdaniem najlepsze jego rzeczy tam są więc polecam każdemu kto buja się do Almighty So czy Back From The Dead 2. Złamię zasady regulaminu jeśli podrzucę tutaj linki? Bo to nie są officialne wydawnictwa. Jeśli jednak coś nie tak to napiszcie mi żebym je wyjebał i wtedy jakoś będziemy Próbować załatWić inaczej. A i jakby ktoś pytał, no ale o chuj mi chodzi jak na datpiffie i innych gównach są do downloadu te albumy, nie, to nie te, wszystkie te bootlegi są tak pomieszane że się rzygać chce, na bang 4 jakieś kurwa traki z 2016 i inne takie kwiatki
Spoiler
@baqlashan przywołuję Cie bo kiedyś Ci obiecałem że podrzucę Ci wszystkie nagrania Sosy, jeszcze chwilę wytrzymaj xD tutaj masz krem de la krem
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Chief Keef

Post autor: Finn »

Zassane, dziękuję :bowdown:
O mnie też pamiętaj przy tych wszystkich nagraniach Sosy.
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 238
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: Chief Keef

Post autor: gloryboy »

zastrzelili Tray Savage :censored:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Chief Keef

Post autor: vampmoney »

GIP
Współczuje sosie, jeden z jego najbardziej oddanych ludzi
TRAY SAVAGE GOT THE MAC AND HE COMIN AT YO BACK
dobrze ze Sosa i Tadoe opuścili Chicago
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Chief Keef

Post autor: Whtn »


banger to był soczysty :mad:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Chief Keef

Post autor: daveyo »

G4 Boyz - Local Scammer (Remix) ft. Chief Keef, G4 Choppa (Official Music Video - WSHH Exclusive)
Spoiler
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Chief Keef

Post autor: Finn »

Podchodziłem wiele razy do Chief Keefa, ale nie mogę się do niego przekonać. Co robię źle?
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Chief Keef

Post autor: baqlashan »

za niska inteligencja muzyczna
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Chief Keef

Post autor: vampmoney »


Sosa zabrał głos w sprawie Tray Savage'a
ODPOWIEDZ