A$AP Rocky

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: A$AP Rocky

Post autor: clockers »

ten gość ma kilka numerów, które mnie zmiotły i będę do nich wracał zawsze. ale już jeśli chodzi o całe płyty, to niestety każdej czegoś brakuje i w każdej czuć niewykorzystany potencjał. tak czy inaczej jeden z ciekawszych zawodników nowej fali i będę obserwował jego ruchy.
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 307
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: A$AP Rocky

Post autor: federalny »

asap ma grubo w tym areszcie, watpie zeby jeszcze wrocil do szwecji albo w ogole do europy
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: A$AP Rocky

Post autor: FLoo »

co to znaczy grubo?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3903
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: A$AP Rocky

Post autor: camzatizbak »

dziś three 6 mafia sluchalem starsze i wjechal jeden numer gdzie typ charakterystycznie tak leci jak to follow up jebł Rocky ze Skeptą, jeszcze chyba do Dmx'a follow up był z tego co się tłumaczyli po wydaniu jak kurwipołki nie skumali, tak mi się przypomniało widząc topic.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: A$AP Rocky

Post autor: bukaj »

Hov go wyciągnie pewnie, jak już zajdzie taka potrzeba
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: A$AP Rocky

Post autor: instinkt »

A$AP Ferg pisze:He’s in Sweeden locked up in solitary confinement with no visit or phone call privileges. They are trying to keep him there for 2 weeks and if convicted he will be looking at 6 years just for defending himself in a fight. He was no way in form the aggressor in this ordeal. Pray for justice #freeflacko
https://www.instagram.com/p/BzjMA64nAEy/
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: A$AP Rocky

Post autor: baqlashan »

Zaczęło się od domniemanego rozjebania słuchawek tego turka, więc pojawia się pytanie czy murzyńskiego pięknego flako z purpurowym słegiem nie stać na to, aby na środku ulicy wyjąć z portfela bankroll i zapłacić za wyrządzone szkody? Rocky podkreślał na wideo, że nie chce mieć żadnych problemów z tymi turkami, a na ich prośby by zapłacili za słuchawki ROcky i jego ekipa nic nie odpowiedzieli (co jest dowodem na ich winę)

mogło się obejść bez ulicznych przepychanek i odsiadki, wystarczyło wyjąć te 100$ z kieszeni
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: A$AP Rocky

Post autor: Kacper »

Jakby mi dwa tureckie psy rozjebały słuchawki na głowie mojego goryla to też nie byłbym skory żeby im płacić
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: A$AP Rocky

Post autor: baqlashan »

A to tak było? W takim razie coś mnie pominęło
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5396
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: A$AP Rocky

Post autor: clockers »

to w końcu kto komu rozjebał słuchawki i co wydarzyło się dalej, bo chyba kurwa nie wjebali go do aresztu na 3 tyg grożąc 6-latami puchy za jakieś pierdolone słuchawki ?!
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: A$AP Rocky

Post autor: FLoo »

Przecież mu najebali i za to zawineli :dunno:
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: A$AP Rocky

Post autor: cloud »

FREE ROCKY
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: A$AP Rocky

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 20 lut 2023, 17:28 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: A$AP Rocky

Post autor: Kubinsky »

Spoiler
#muremzarockym
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: A$AP Rocky

Post autor: baqlashan »

zrewidowałem info, dobrze rocky jednak zrobił
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
dicegame
Posty: 165
Rejestracja: 05 lip 2019, 15:28

Re: A$AP Rocky

Post autor: dicegame »

naćpane typy łażą za rockym i szukają atencji, wreszcie zostają zbutowani nie tylko przez Rocky'ego, głupio zrobili i nieważne o co poszło, ale Rakim nie był u siebie i wystarczyło po prostu odpuścić albo kazać ochroniarzowi się nimi zająć, a z tego co w filmiku wyżej powiedziano, ochroniarz oczyszczony z zarzutów :lol:
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: A$AP Rocky

Post autor: Drmz »

baqlashan pisze: 06 lip 2019, 8:15 Zaczęło się od domniemanego rozjebania słuchawek tego turka, więc pojawia się pytanie czy murzyńskiego pięknego flako z purpurowym słegiem nie stać na to, aby na środku ulicy wyjąć z portfela bankroll i zapłacić za wyrządzone szkody? Rocky podkreślał na wideo, że nie chce mieć żadnych problemów z tymi turkami, a na ich prośby by zapłacili za słuchawki ROcky i jego ekipa nic nie odpowiedzieli (co jest dowodem na ich winę)

mogło się obejść bez ulicznych przepychanek i odsiadki, wystarczyło wyjąć te 100$ z kieszeni
Ziombo wiem, że już zrewidowałeś sytuację i post nieaktualny, no ale zobacz no co robisz mordini no taki foruming powinien być nielegalny. Twój post brzmi jak oczywiste stwierdzenie faktu, a tak na prawdę nie wiesz o czym mówisz. czek joself bifo ju rek joself!

Właściwie filmiki, które flaco strimował na swoim insta wystarczą, żeby skumać całą sytuację. Chore gówno imo i przysięgam, że nigdy nie zagram koncertu w szwecji tfuu pierdole!
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: A$AP Rocky

Post autor: baqlashan »

no tak napisałem bo myślałem że przerobiłem wszystkie materiały na ten temat, ale jednak coś mi umknęło uwadze
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1088
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: A$AP Rocky

Post autor: Drmz »

Na filmiku ewidentnie widać jak turek rzuca słuchawkami w głowę goryla Rokiego, więc ciężko mówić o domniemanym "rozjebaniu słuchawek turkowi". Swoją drogą ciekawe czy organy ścigania miały tak bardzo wyjebane we wszelkie tłumaczenia ekipy A$APA czy próby przedstawienia im materiału wideo? Nienawidzą go bo jest czarny? Czy serio te turki mają tam aż takie przywileje?
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: A$AP Rocky

Post autor: aleksy »

musisz zrozumieć, że imigrant nie zna naszej kultury i nie wie, że nie można napierdalać obcych ludzi na ulicy
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
ODPOWIEDZ