GRIME / brytyjski rap & drill

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: Bubbles »

aj dobry gracz, nie można mu zarzucić nic do nutek typu wifey riddim 3. ogólnie jak macie jakieś bangry to podsyłajcie, chętnie przesłucham.
Spoiler
Spoiler
zwłaszcza ten drugi klip. nie widziałem tego tu, albo jestem ślepy... co za bity i refren w drugiej nucie to nie mam pytań.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: przedszkolanek »

Da Beatfreakz ft. D Block Europe x Krept & Konan x Deno - Self-Obsessed [Music Video] | GRM Daily
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: przedszkolanek »

nowe 67
(67) Dimzy, LD, Monkey, ASAP, Liquez, R6, ST & SJ - Sports [Music Video] | GRM Daily
Spoiler
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: Bubbles »

deema :bowdown:
deema, kish! - blame
Awatar użytkownika
RappSnitch
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2019, 3:33

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: RappSnitch »

Wiley - Wearing My Rolex Remix feat. Hypo
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: przedszkolanek »

Loski - Allegedly (Official Video)
Spoiler
Lotto Boyzz - +44 (Official Video) ft. Dappy
Spoiler
Awatar użytkownika
RappSnitch
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2019, 3:33

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: RappSnitch »

K Trap - Off White (ft. Nafe Smallz)
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: instinkt »

Footsie ft. JME - ‘Pepper Stew’
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 105
Rejestracja: 13 maja 2019, 21:21

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: ikko »

Dutchavelli - Surely
Drugi numer w tym roku od Dutchavelli, warto sprawdzić bo jeszcze chwila i gość będzie u waszych ulubionych raperów na fitach.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: daveyo »

Hardy Caprio - 9 Months
Spoiler
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: Bubbles »

Spoiler
oczywiscie track nie jest nowy, ale moze nie wszyscy znaja z nowego albumu JME, a wrzucił na MBK. śmiało mogę go nazwać królem grime obok wileya, którzy wracają do korzeni, bo skepta imo w kontekście grime'u jest asłuchalny (bo tam go prawie nie ma).
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: deska »

super kawałek, zresztą bardzo lubię wszystko co puszcza JME, jeśli chodzi o UK to jeden z moich ulubieńców, chociaż poznałem dopiero przy okazji klipu do Integrity. Gościu jest mega inteligentny i słychać to w jego tekstach, to nie takie typowe pierdololo. Szkoda że GRIME MC nie jest w polsce dostępny na spotify
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: Bubbles »

deska pisze: 03 kwie 2020, 19:41 super kawałek, zresztą bardzo lubię wszystko co puszcza JME, jeśli chodzi o UK to jeden z moich ulubieńców, chociaż poznałem dopiero przy okazji klipu do Integrity. Gościu jest mega inteligentny i słychać to w jego tekstach, to nie takie typowe pierdololo. Szkoda że GRIME MC nie jest w polsce dostępny na spotify
ja go poznałem przez Skepte, JME na początku totalnie mi nie siadał, flow wydawało mi się lekko drewniane, ale jak posłuchałem kilka razy Integrity to nagle najlepszy MC w grze. oprócz Integrity masz jeszcze przecież History, Famous?, troszkę gorsze imo Blam! i imo super instrumentale - Avalanche Music 2: JME. co do tego ostatniego, potrafiłem odpalić sobie suchy bit i go zapętlać też ogrom razy. to jest kozak>
Spoiler
do chłopa trzeba się przekonać, bo to co on wyczynia można zapętlać 2 tysiące razy jak na moim last.fm :rotfl: sam się dziwię, że przebiłem nim Skepte, bo na oldschoolowym grime beatach też ładnie leciał. co do udostępniania to na pewno przez wejście tego albumu na platformy by zyskał fanów, ale może właśnie o to mu chodziło, nie chciał się popularyzować i zostać z tymi, co naprawdę chcą go słuchać. jakąś kminę na pewno w tym miał.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: instinkt »

ten ostatni album mimo wszystko dużo nudniejszy niż Integrity
mimo tego mi się podobał i oceniam dość pozytywnie, tutaj temat o albumie jak coś

mógłby tylko te hooki w końcu dopracować bo to praktycznie zawsze element który znacząco odstaje w jego releasach :dunno:
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: Bubbles »

instinct pisze: 04 kwie 2020, 14:55 ten ostatni album mimo wszystko dużo nudniejszy niż Integrity
mimo tego mi się podobał i oceniam dość pozytywnie, tutaj temat o albumie jak coś

mógłby tylko te hooki w końcu dopracować bo to praktycznie zawsze element który znacząco odstaje w jego releasach :dunno:
chetnie przenioslbym sie z tym wątkiem do tamtego tematu, ale żeby skończyć zaczety wątek - nie wiem dla mnie top1 album to History: przez praktycznie wszystkie nuty, bo czuć korzenie grime, lekko za jest praktycznie reszta, bo ciężko mi tak w sumie oceniać. każdy album niesie jakiś powiew świeżości. co do hooków to może i racja. no ale np. końcówka tracka Pricks jest ujmująca, mógłbym ciągle słuchać outro :confused: i zajebiste tam są podbitki. w Move On, You Know też mega refren stworzył, już nie mówię jak współgra dobrze z bitami na You Watch Me, Issmad czy Knock Your Block Off.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: przedszkolanek »

Hardy Caprio ft. SL – XYZ (Official Video)
Spoiler
i gościnka Giggsa
Marshmello x Southside - Been Thru This Before (Feat. Giggs & SAINt JHN) [Official Music Video]
Spoiler
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: deska »

ISSMAD - Jme
Spoiler
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: przedszkolanek »

Loski - Slay (Official Video)
Spoiler
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1454
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: NEGRO »

przedszkolanek pisze: 28 lut 2020, 17:02 SL x PA Salieu - Hit The Block (Official Music Video)
Spoiler
Nafe Smallz - Home Run (Official Music Video)
Spoiler
ładny bicik
Hit The Block, konkretny rozpierdol i ten beat jeszcze łaaaa
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: GRIME / brytyjski rap & drill

Post autor: przedszkolanek »

ale będzie kozak okładka
Sneakbo - I Used To ft. Stickz
Spoiler
ODPOWIEDZ