Albumy, które doceniliście po latach

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Albumy, które doceniliście po latach

Post autor: lygrys »

Temat o albumach, które kiedyś nie znosiliście, ale po posłuchaniu się z różną stylistyką muzyczną za kolejnym razem doceniliście.

Kiedyś słuchałem podcastu metalurgia i tam jeden z rozmówców powiedział, że do niektórych płyt trzeba się "dostroić".

Ja tak miałem z wszystkimi płytami Hypnotize Minds przed 6661 i rapem z Memphis, że kiedyś nie znosiłem, ale z czasem jak się osłuchałem z różnymi stylami w rapie i powiększałem swoją wiedzę na temat postania muzyki z M-Town, zacząłem odkrywać te wszystkie muzyczne nawiązania i doceniłem tak bardzo, że teraz głównie tego słucham.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Albumy, które doceniliście po latach

Post autor: quasimoto »

Clipse - Hell Hath No Fury
Roc Marciano - Reloaded
Jay-Z - Blueprint
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6178
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Albumy, które doceniliście po latach

Post autor: DoubleB »

lygrys pisze: 24 sty 2022, 11:01 Ja tak miałem z wszystkimi płytami Hypnotize Minds przed 6661 i rapem z Memphis, że kiedyś nie znosiłem, ale z czasem jak się osłuchałem z różnymi stylami w rapie i powiększałem swoją wiedzę na temat postania muzyki z M-Town, zacząłem odkrywać te wszystkie muzyczne nawiązania i doceniłem tak bardzo, że teraz głównie tego słucham.
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Albumy, które doceniliście po latach

Post autor: KillerCroc »

Nie album ale raper, jakoś nigdy nie mogłem się zajarać MF Doomem. Ani rzeczy z Madlibem, ani solo, ani nic. I w tym miejscu wysyłam propsa do Spotify bo wrzucił mi w playlistę parę lat temu któryś kawałek, który mi się tak spodobał, że postanowiłem sprawdzić płytę a po niej dyskografię i wszystko co wyszło z pod szyldu tego wariata.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Albumy, które doceniliście po latach

Post autor: lygrys »

Mogę też być raperzy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ