The Worst Flow Ever

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

The Worst Flow Ever

Post autor: lygrys »

Jest jakiś raper którego flow nie znosicie?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:28 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: lygrys »

Z tego co zauważyłem dość często pod względem najgorszego flow w rapie jest wymieniana nawijka Silkk The Shockera, że nie wiadomo o czym rapuje, albo że rapuje jakby bitu nie słyszał.

Mi nigdy nie przeszkadzało to jak rapuje, chociaż czasem rzeczywiście brzmiał jakby bitu nie słyszał.
Z tego co pamiętam w magazynie KLAN z całego No Limit właśnie on i Mia X byli wyróżniani jako najlepsi raperzy ze złotego czołgu.

Ja bardziej nie znoszę Devin The Duke i E-40.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: sebring »

bladee

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
sematary
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: Yayo »

Keak Da Sneak oprócz rzeczy z 3X Krazy.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: Parlae »



^ Keak da sneak to bardziej głos słaby i irytujący.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 26 lut 2023, 20:28 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: lygrys »

Ja tak E-40 lubię pół na pół, są kawałki gdzie mi brzmi spoko, a są kawałki gdzie brzmi dla mnie tragicznie.

E-40 - Things'll Never Change (Official Video) ft. Bo-Rock
Spoiler
lubię i to jest chyba pierwszy utwór E-40 jaki usłyszałem.

E-40 - Hope I Don't Go Back (Long Version)
Spoiler
ten kawałek też lubię.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ZRO
Posty: 437
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:20

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: ZRO »

40 lubię bardzo, choć zdarzały się numery, w których jego flow nieco mnie irytowało. Suga Free lubiłem kiedyś, ale z czasem jego flow zaczęło męczyć uszy.
Zdecydowanie Blueface. Nie dam rady go słuchać.
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: Dzonson »

lygrys pisze: 23 lip 2021, 22:16 Z tego co zauważyłem dość często pod względem najgorszego flow w rapie jest wymieniana nawijka Silkk The Shockera, że nie wiadomo o czym rapuje, albo że rapuje jakby bitu nie słyszał.

Mi nigdy nie przeszkadzało to jak rapuje, chociaż czasem rzeczywiście brzmiał jakby bitu nie słyszał.
Z tego co pamiętam w magazynie KLAN z całego No Limit właśnie on i Mia X byli wyróżniani jako najlepsi raperzy ze złotego czołgu.

Ja bardziej nie znoszę Devin The Duke i E-40.
Wg mnie są kawałki w których Silkk brzmiał topowo z całej grupy. Przykładowo Throw your hood up ze Snoopem, lub z tego samego albumu kawałek otwierający. Ogólnie nie kumam przypierdolki do niego, ale rozumiem, że komuś może to nie siedzieć. IMO chwalony Mac miał częściej gorsze flow, chociaż tekstowo był jednym z czołowych żołnierzy. Nie będzie nigdy tak dobrej, płodnej i zajebistej ekipy w rapie jak No Limit tamtych lat.


EDIT
Just be straight with me lub You know what we bout to przykładowe numery gdzie, może kontrowersyjnie, ale Silkk zjadał swoich gości, a mówimy o Jayu Z i Masterze P
Obrazek
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5952
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: DoubleB »

Tak, flow E-40 denerwuje, do tego dodałbym Eminema z przeciągu ~10 lat, no i oczywiście, and the winner is, Busta Rhymes, którego przenigdy nie mogłem znieść, ta maniera i flow powoduje, że żałuję wtedy posiadania uszu
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: lygrys »

Dzonson pisze: 10 sie 2021, 14:14
lygrys pisze: 23 lip 2021, 22:16 Z tego co zauważyłem dość często pod względem najgorszego flow w rapie jest wymieniana nawijka Silkk The Shockera, że nie wiadomo o czym rapuje, albo że rapuje jakby bitu nie słyszał.

Mi nigdy nie przeszkadzało to jak rapuje, chociaż czasem rzeczywiście brzmiał jakby bitu nie słyszał.
Z tego co pamiętam w magazynie KLAN z całego No Limit właśnie on i Mia X byli wyróżniani jako najlepsi raperzy ze złotego czołgu.

Ja bardziej nie znoszę Devin The Duke i E-40.
Wg mnie są kawałki w których Silkk brzmiał topowo z całej grupy. Przykładowo Throw your hood up ze Snoopem, lub z tego samego albumu kawałek otwierający. Ogólnie nie kumam przypierdolki do niego, ale rozumiem, że komuś może to nie siedzieć. IMO chwalony Mac miał częściej gorsze flow, chociaż tekstowo był jednym z czołowych żołnierzy. Nie będzie nigdy tak dobrej, płodnej i zajebistej ekipy w rapie jak No Limit tamtych lat.


EDIT
Just be straight with me lub You know what we bout to przykładowe numery gdzie, może kontrowersyjnie, ale Silkk zjadał swoich gości, a mówimy o Jayu Z i Masterze P
Ja lubię Silkk Shockera, chociaż te jego flow momentami jest zbyt przekombinowane i według mnie czasem się koleś gubi. Lubię jego kawałki z Mystikalem i trochę szkoda, że nie nagrali razem żadnej płyty, ale chyba Silkk na tle Mystikala pod względem flow wypada gorzej.

Z tego co pamiętam w recenzji klanowej płyty "Da Game Is to Be Sold, Not to Be Told" Snoop Dogga było napisane, że z No Limitowych gości Silkk i Mia X nawijają tam najlepiej.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 227
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: Sjk 022

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: Dzonson »

Nieśmiertelny singiel Woof! z tego albumu. Ogólnie szkoda, ze nie wyszło Tru Tank Doggs
Obrazek
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4669
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: 8na10 »

Rugged Man. Jezus Maria, kompletnie nie rozumiem jak wielu ludzi może go typować jako swojego goata.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
gloryboy
Posty: 238
Rejestracja: 24 sie 2019, 23:57

Re: The Worst Flow Ever

Post autor: gloryboy »

Cassidy
ODPOWIEDZ