Jak słuchać dzisiejszych rapów?

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Fejm
Posty: 88
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:28

Re: Jak słuchać dzisiejszych rapów?

Post autor: Fejm »

A ja z kolei mam inny problem. Nie wiem, moze sie zatrzymałem trochę wlasnie jakos w 2017 bo za chuja nie mogę się zajarać jakimiś nowszymi albumami z USA czy to tymi co tu wrzucacie czy polecanych na Spotify. Mój peak tego gatunku to jakos 2013-2015. Because the Internet, GKMC, FHD, ,Oxymoron, These Things Happen, SremmLife. Bangery od Chief Keefa, Travisa czy Migosow. Nie wiem, moze po prostu wtedy najlepsze melanże byly w moim żyćku i nostalgią mną przemawia ale do dzisiaj mega lubie rap z tamtego okresu. Szkopuł w tym że większość z wyżej wymienionych albo ma dłuższa przerwę albo robi co innego, albo słabszego niż wtedy. Nie wiem czy jeszcze powstaja albumy w takim klimacie jak wtedy?? Dodam że nie mam jakiegoś zamkniętego łba bo wymienione tutaj mumble rapy z 2017 tez słuchałem dużo typu Lil Pumpa xD czy Lil Yachtiego. A od jakiegoś czasu ciężko czymkolwiek nowszym się zajarać. Bardziej juz UK siedzi, Niemiecka scena czy Rosyjska. Wszystko w US wydaje się być na jedno kopyto, szczególnie bitowo. Po swoich znajomych widzę podobnie i nie raz słyszę ze nie ma czego słuchać xD a no i Kanye jeszcze tak nie odleciał wtedy i też miał peak imo no a tera to lipa juz
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2727
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Jak słuchać dzisiejszych rapów?

Post autor: Finn »

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Jak słuchać dzisiejszych rapów?

Post autor: ART »

zamiast tematu z wklejanym jednym albumem na okraglo swoj problem mozesz rozwiazac przy pomocy playboi carti
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Jak słuchać dzisiejszych rapów?

Post autor: baqlashan »

Fejm pisze: 03 maja 2021, 2:37 A ja z kolei mam inny problem. Nie wiem, moze sie zatrzymałem trochę wlasnie jakos w 2017 bo za chuja nie mogę się zajarać jakimiś nowszymi albumami z USA czy to tymi co tu wrzucacie czy polecanych na Spotify. Mój peak tego gatunku to jakos 2013-2015. Because the Internet, GKMC, FHD, ,Oxymoron, These Things Happen, SremmLife. Bangery od Chief Keefa, Travisa czy Migosow. Nie wiem, moze po prostu wtedy najlepsze melanże byly w moim żyćku i nostalgią mną przemawia ale do dzisiaj mega lubie rap z tamtego okresu. Szkopuł w tym że większość z wyżej wymienionych albo ma dłuższa przerwę albo robi co innego, albo słabszego niż wtedy. Nie wiem czy jeszcze powstaja albumy w takim klimacie jak wtedy?? Dodam że nie mam jakiegoś zamkniętego łba bo wymienione tutaj mumble rapy z 2017 tez słuchałem dużo typu Lil Pumpa xD czy Lil Yachtiego. A od jakiegoś czasu ciężko czymkolwiek nowszym się zajarać. Bardziej juz UK siedzi, Niemiecka scena czy Rosyjska. Wszystko w US wydaje się być na jedno kopyto, szczególnie bitowo. Po swoich znajomych widzę podobnie i nie raz słyszę ze nie ma czego słuchać xD a no i Kanye jeszcze tak nie odleciał wtedy i też miał peak imo no a tera to lipa juz
mam podobnie jak ty, ale dam ci protipa: wpisz se w yt "king kontraverse get it back" nastepnie się zajaraj, a potem jeszcze obczaj jego inne single i mixtejpy, to jest kopalnia tego co najlepsze w tym gatunku, jest śmiechulcowo i o życiu i na temat

"bitch i pay taxes"
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
KapitanRozpierdol
Posty: 260
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:02
Lokalizacja: 59-220

Re: Jak słuchać dzisiejszych rapów?

Post autor: KapitanRozpierdol »

Podepnę się pod temat, bo pamiętam jak kiedyś potrafiłem luźno zagłosować na 30 albumów na zagranicznych Ślizgerach po przesłuchaniu każdego z tych albumów, a teraz nawet z top 2 miałbym problem :bag:
ODPOWIEDZ