niemiecki rap

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1487
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: niemiecki rap

Post autor: NEGRO »

@Połas dzięki za wyjaśnienia, pozdro!
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1951
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: niemiecki rap

Post autor: Połas »

Ale żeby oddać sprawiedliwość; gdy w 2019 Sinan G zapowiedział, że puści w sieć nieopublikowaną wersję kawałka Sodom & Gomorrha Bushido, którą napisał Laas Unltd., gdzie dissowani byli Bonez MC, bodaj matka Boneza, MoTrip i Kollegah, to rzeczywiście to zrobił :D Także czasem potrafi dolać oliwy do ognia i rozkręcić imbę.
Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1011
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: niemiecki rap

Post autor: miku »

Sinan G to bardzo nudny i slaby raper, ale jako czlowiek sie wydaje w porzadku. Ja go przede wszystkim znam przez to, ze jest bratem Rooz - imo najlepszego niemieckiego dziennikarza rapowego.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
samcro
Posty: 785
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: niemiecki rap

Post autor: samcro »

https://twitter.com/jujuviervier/status ... 3118185474

Ktoś bardziej obeznany w scenie i jezyku ktos wie o co jej chodzi? Ktoś w komentach odparł że feat z Xsavierem był bardziej peinlich.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1951
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: niemiecki rap

Post autor: Połas »

Nie wiem, o co tam poszło między nimi, bo średnio to śledziłem, ale Ali As jakoś w połowie ubiegłego roku napisał czy to na Twitterze, czy na Instagramie, że Juju, Nura i Namika są bardzo aroganckimi paniami. Od jakiegoś czasu Aliemu i paniami, z którymi nagrywał hitowe single, nie jest po drodze. Przyczyn nie znam.

A co do odpowiedzi z featem Xaviera, to Juju jest jedną z tych artystek, która nie wyrzuciła ze streamingów swojego kawałka z Naidoo, jak chociażby zrobiła Shirin David, która najpierw nagrała z byłym frontmanem SM, a teraz na próżno szukać tego kawałka na cyfrowej wersji albumu Supersize xD Więcej pisałem o tym tutaj ;)
Obrazek
samcro
Posty: 785
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: niemiecki rap

Post autor: samcro »

Połas pisze: 27 sty 2021, 14:54 A co do odpowiedzi z featem Xaviera, to Juju jest jedną z tych artystek, która nie wyrzuciła ze streamingów swojego kawałka z Naidoo, jak chociażby zrobiła Shirin David, która najpierw nagrała z byłym frontmanem SM, a teraz na próżno szukać tego kawałka na cyfrowej wersji albumu Supersize xD Więcej pisałem o tym tutaj
To to znam bo pamiętam bo ja o to pytałem wcześniej :D
Ale słabo do wygląda od strony sxtn, nury nigdy jakos specjalnie nie lubiłem, dla mnie gorsza cześć sxtn ale Juju nabiła trochę fejmu sobie tymi fitami z Ali Asem jak Heroin i tym wcześniejszym, a teraz jak się wybiła to własnie zero featów z Alim. Śledzę sobe Juju na instagramie bo ładna wiadomix ale jestem w stanie uwierzyć Aliemu że są aroganckie.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1011
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: niemiecki rap

Post autor: miku »

Połas pisze: 27 sty 2021, 14:54 Nie wiem, o co tam poszło między nimi, bo średnio to śledziłem, ale Ali As jakoś w połowie ubiegłego roku napisał czy to na Twitterze, czy na Instagramie, że Juju, Nura i Namika są bardzo aroganckimi paniami. Od jakiegoś czasu Aliemu i paniami, z którymi nagrywał hitowe single, nie jest po drodze. Przyczyn nie znam.

A co do odpowiedzi z featem Xaviera, to Juju jest jedną z tych artystek, która nie wyrzuciła ze streamingów swojego kawałka z Naidoo, jak chociażby zrobiła Shirin David, która najpierw nagrała z byłym frontmanem SM, a teraz na próżno szukać tego kawałka na cyfrowej wersji albumu Supersize xD Więcej pisałem o tym tutaj ;)
Z Ali Asem jest tak, ze on uprawia twitter grind. On po prostu robi zrobic dobra inbe na twitterze, niebralbym jego slow zbyt powaznie. Widzialem SXTN parokrotnie na backstage'ach i mam znajomych, ktorzy sie z nimi znaja. Nura, choc rapu jej rapu nie trawie w ogole, jest najsympatyczniejsza ever, istne przeciwienstwo jej imidzu. Juju sie po rozpadzie duzo bardziej arogancka wydaje, ale tez nigdy nie slyszalem nic zlego raczej o niej, oprocz tego, ze niestety wierzy w teorie spiskowe. Stad pewnie Xaviera nie usunela, bo ma podobne poglady. ;) O Namice nigdy nic nie slyszalem, ze jest arogancka oprocz Ali Asa rowniez.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1951
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: niemiecki rap

Post autor: Połas »

No właśnie też mi się wydawało, że problem bardziej leży po stronie Ali Asa niż dziewczyn. Tyle, że nie zakładałem prowokacji z jego strony, tylko, że zakulisowo coś się tam wydarzyło i rozeszły się ich drogi. O ile taka Juju rzeczywiście często sprawia wrażenie wrednej suki, co - jak słusznie zauważasz, przy SXTN było na zupełnie inną skalę - tak już taka Namika wydaje się być mega pozytywną i wesołą osóbką :D Pamiętam, że jak to wtedy przeczytałem, to miałem jedno wielkie WTF we łbie.

Co do Nury, to ja mam zupełnie przeciwnie niż wy. O ile za czasów SXTN była dla mnie niezbyt ciekawa i bardziej kibicowałem Juju, tak teraz jestem fanem tego co robi Nura, począwszy od featów które nagrywa, po jej solowe wydawnictwa (Habibi oczywiście jest na półce!). No i rzeczywiście sprawia wrażenie bardzo fajnej dziewczyny. Nawet ostatnio odświeżyłem sobie ten track

Obrazek
sifuentes
Zbanowany
Posty: 127
Rejestracja: 10 sty 2021, 13:40

Re: niemiecki rap

Post autor: sifuentes »

W ramach czego wyszła ta nutka 187 jakiś album nadchodzi?
ksiazenieporzadek

Re: niemiecki rap

Post autor: ksiazenieporzadek »

sampler 5
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: niemiecki rap

Post autor: Beny »

Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1951
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: niemiecki rap

Post autor: Połas »

Celo & Abdi - FLODDER ft. Killer Kamal (prod. von Farhot & Drunken Masters) [Official Video]


XATAR x OGT x MOEWAVY "Smooth Operator" (Official Video)


Symba - Springfield


VEGA FEAT. HAFTBEFEHL - ICH WILL ES BAR (PROD. EFE x STILLABEATZ)


VOLO - HARAM PARA


RAMO & MASSIV - QUALITÄT'ER (OFFICIAL QUALITÄTER VIDEO)


FiNCH ASOZiAL - FiCK MiCH FiNCH (prod. Dasmo & Mania Music) - 4k


Murda - Gece Gündüz ft. MERO (prod. Spanker)
Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1011
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: niemiecki rap

Post autor: miku »

Ogolnie dobry piatek.

65GOONZ x LUCIO101 x NIZI19 - SCHLAGSAHNE (Official Video)


EDO SAIYA - 2021 (OFFICIAL VIDEO)


Layla - Massari Mami


CRO - ALLES DOPE


Kool Savas - Rapkiller (feat. Alies) (prod. Supersonic)


Audio88 & Yassin feat. Nura - GARTEN (prod. BENDMA) [Offizielles Video]


Dashiell - 24H (feat. Ion Miles, MCNZI, Monk)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: niemiecki rap

Post autor: baqlashan »

Połas pisze: 27 sty 2021, 15:46

o kurwa, coś z niemieckiej sceny co jest świeże i oryginalne, to nowość

dzięki za te wrzutke, bardzo interesujący numer
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
samcro
Posty: 785
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: niemiecki rap

Post autor: samcro »

Cro i Kool Savas najlepsi z piątku, spoko numery.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
FerrisBueller
Posty: 107
Rejestracja: 09 lut 2020, 16:41

Re: niemiecki rap

Post autor: FerrisBueller »



Serduszko

Jeszcze M.O.030 wjechał

ARTIST...
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1011
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: niemiecki rap

Post autor: miku »

Jan Delay - Intro (Official Video)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10395
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: niemiecki rap

Post autor: wujot »

Schwesta Ewa wyszła z pierdla
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1951
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: niemiecki rap

Post autor: Połas »

"Wyciekł" nowy singiel Animusa, Bushido i Saada. W kawałku dissowani Fler, Ali Bumaye i Sadiq. Klip wleci oczywiście po północy.
Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1011
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: niemiecki rap

Post autor: miku »

Boze jak to komicznie brzmi, Animus udajacy twardziela, Bushido oczywiscie kolejne marionetki znalazl - bo zadnych konkretnych wersow od niego nie ma, tylko Animus i Saad jada po ksywkach.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ