najgorsze albumy jakie słyszeliście

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

najgorsze albumy jakie słyszeliście

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 23 lut 2023, 15:18 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: Jose »

Jakieś ostatnie solówki Guru, późniejsze Onyxy i w ogóle solówki Onyxów poza Stickym
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: Parlae »

Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: przedszkolanek »

revival to pierwsza myśl, ale myśle że coś by się jeszcze znalazło jakby człowiek pomyślał, z tego roku Artist 2.0 A Boogiego bez konkurencji póki co
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: instinkt »

Spoiler
Obrazek
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

ogólnie to dużo ciężej wybrać te najgorsze niż te najlepsze
i to widać też po skalach ocen recenzentów których średnia ocena się kręci między 6 a 8
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: Yayo »

Staram się nie słuchać aż tak złych albumów żeby były "najgorsze" ale oprócz wymienionych wcześniej na myśl przychodzi mi Juice WRLD - "Death Race for Love", jest to jeden z nielicznych wypadków przez ostatni rok, że nie zdołałem przesłuchać całości, a byłem ciekaw po śmierci co on tam nagrywał.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: horrypaz »

pierwsze co na myśl przychodzi to hajpowane Mudboy Sheck Wesa. no gówno niemiłosierne, męczyłem się strasznie a Mo Bamba w wersji studyjnej to koszmarny numer
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 23 lut 2023, 15:18 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: Finn »

[mention]Yayo[/mention] Juice WRLD i jego zwrotki, cięte tak, że słowa nachodzą na siebie, to jest po prostu żart :rotfl:
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: zlewam »

wiadomo ze logici i eminemy maja pierwszenstwo.
na pewno warto wspomniec o total xanarchy, posthumousach od x'a i kakofonii na cherry bomb

e: o przypomnialem sobie o tejpie z remixami joynera lucasa jesli mozna zaliczyc to jest to chyba najwieksza dawka krindżu jaka przyjalem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: instinkt »

zlewam pisze: 31 mar 2020, 16:02 kakofonii na cherry bomb
:crazy:
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: JoeyJoeJoe »

zlewam pisze: 31 mar 2020, 16:02 wiadomo ze logici i eminemy maja pierwszenstwo.
HEHE BĘDE JEBAŁ EWIDETNIE ZAJEBISTEGO RAPERA I KLASYKA, BO JESTEM TAKI EDGY I ANTYSYSTEMOWY XDD PACZCIE NA MNIE ZIOMECZKI
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: koniec »

revival, kamikaze, speedin bullet to heaven(chociaż w sumie to nie rapowym album więc w.e), wszystkie solówki hopsina(ostatniej nie słyszałem ale jestem pewien że tak samo chujowa jak poprzednie), wszystko co wydał logic w ciągu ostatnich ~3 lat, king of the ol skool od krs one, total xanarchy, alcoholic aligator od riff raffa(przepraszam jodye kocham cię ale to gunwo)

[mention]JoeyJoeJoe[/mention] przecież edgy antysystemowi to są najczęściej fani tych 2 baranów :rotfl:
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: zlewam »

JoeyJoeJoe pisze: 31 mar 2020, 16:57
zlewam pisze: 31 mar 2020, 16:02 wiadomo ze logici i eminemy maja pierwszenstwo.
HEHE BĘDE JEBAŁ EWIDETNIE ZAJEBISTEGO RAPERA I KLASYKA, BO JESTEM TAKI EDGY I ANTYSYSTEMOWY XDD PACZCIE NA MNIE ZIOMECZKI
co z tego ze klasyk jak od 2010 obiektywnie robi gowno :dunno:
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: JoeyJoeJoe »

koniec pisze: 31 mar 2020, 17:05 @JoeyJoeJoe przecież edgy antysystemowi to są najczęściej fani tych 2 baranów
nie mówię o antysystemowcach w sensie politycznym (kto kurwa słucha logica jako wyraz sprzeciwu przeciw czemukolwiek xD?) tylko rapowym, takich jak ty.
"hurr durr barany"
prawda jest taka że sprowadzanie eminema do gierek słownych i panczy (zajebistych swoją drogą ;)) to kurwa głupota i wyraz kompletnej degeneracji szarych komórek
chłop umie napisać poruszający storytelling, banger, piosenkę motywacyjną kurwa wszystko gościu i banda edgy baranów nie lubi go tylko dla tego że jest popularny pozdro
zlewam pisze: 31 mar 2020, 17:13 co z tego ze klasyk jak od 2010 obiektywnie robi gowno
xD znalazła się kurwa wyrocznia
jak obiektywnie zmierzyć to czy coś jest dobre? powiedz mi proszę
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 23 lut 2023, 15:21 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: zlewam »

muzycznie zero progressu i jakiejkolwiek swiezosci a lirycznie to nie wiem gdzie ty masz te zajebiste storytellingi bo od kamikadze ktore mialo 'zaorac xD' niuskulowcow slyszalem glownie przypierdolki do raperow nowej fali od goscia ktory 20 lat temu byl symbolem buntu i bycia cool naprzemiennie z glownianym pop rapem typu venom
to nie 2008 zeby walic konia pod technike ale co kto lubi
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: JoeyJoeJoe »

zlewam pisze: 31 mar 2020, 17:33 to nie 2008 zeby walic konia pod technike ale co kto lubi
chuj nie argument gościu
zlewam pisze: 31 mar 2020, 17:33 irycznie to nie wiem gdzie ty masz te zajebiste storytellingi
trzeba było zaznaczyć, że mówisz o nowych albumach a nie, że eminem
ale mimo wszystko kamikaze spoko imo, po prostu lubie flow tego gościa i pancze
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: koniec »

ale ja też nie mówi o antysystemowcach politycznych przecież, jak ty na politykę tu wpadłeś?
Mowa o fanbejsie eminema, który najcześciej poza eminemem, logiciem, hopsinem, tomem mcdonaldem, joynerem, nf, tokenem i kilkoma innymi cornballami nie słucha rapu przecież to jest najbardziej edgy fanbase w tym gatunku i jakimś kompletnym zakrzywieniem rzeczywistości jest twierdzenie, że to ci co eminema nie lubią chcą być edgy :rotfl:

tak samo nie wiem jak wpadłeś na to, że ktoś tu wymieniając jego albumy sprowadza go do czegokolwiek, albo go nie lubi za to że jest popularny, nigdzie nie było o żadnych konkretach mowy wymyśliłeś sobie argumenty ludzi którzy tu go wypisali za nich i z nimi sam dyskutujesz :wall:

Ale już odnosząc się do tych argumentów co sobie je w głowie wymyśliłeś to mam piżdzie to czy jest popularny czy nie(jaram się masą popularnych raperów, nawet drejka lubię bardziej niż większość forum pewnie), byłem jego fanem przez dobrą dekadę do recovery był moim ulubionym raperem, relapse tak średnio lubiłem na początku jednak z czasem się do niego przekonałem, nadal cenie sobie jego 3 pierwsze albumy i relapse ale to co potem robił to hujnia opierająca się na jego wkurwionym głosie w większości tracków, pozostałe to zapewne te gdzie szybko rapuje żeby stanleye sobie mogły sobie konia walić, że ich idol jest najszybszy. I nadal czekam aż to się zmieni i mam nadzieję, że w końcu zacznie nagrywać więcej po prostu czillowych numerów typu jakiegoś drug ballad, superman albo czegokolwiek gdzie losowo nie zaczyna drzeć tej pizdy bo naprawdę męczy mnie to gdy słyszę jakiś fajny bicik z idealnym polem do popisu dla lajtowego flow a tam wchodzi wkurwiony marszal chuj wie po co, na gościnkach to najlepiej słychać bo w wielu z nich on kompletnie runuje klimat utworu przez to wkurwione flow.

nie wiem jakie tam bangery eminem nagrał przez ostatnie 10 lat ale jak wciskasz je ludziom na imprezach to współczuję bo ja nie znam żadnego, jego piosenki motywacyjne mam w poważaniu bo w każdej zaczyna spokojnie a potem buduje to swoje karykaturalne napięcie, drze pizdę i jest wkurwiony w chuj wie na co i tak od recovery a walk on water na revival to jest esencja tej chujozy elo
muzycznie nie ma co nawet dyskutować bo zawsze miał trochę huja w uszach do bitów i refrenów ale z wiekiem pod tym względem u niego jest gorzej a nie lepiej, venom mi się śni po nocach do dziś
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: najgorsze albumy jakie słyszeliście w ZHH

Post autor: Parlae »

TheD pisze: 31 mar 2020, 17:32 Po prostu to wszystko co na razie odsłuchałem (poza Supermarketem którego nie chcę mi się odsłuchać bo to jakiś soundtrack jest, ale widziałem oceny że jest syfem i Everybody) jest BARDZO średnie (no może YSIV jeszcze jest nawet powyżej średniej). Z tym że Logic robi i tak syf ostatnio to się zgodzę (te linijki na clickbait, Twisted, Don't Be Afraid To Be Different, a jprdl sporo tego jest)
Posłuchaj sobie Young Sinatra: Welcome to Forever ziomeczku. Tam był jeszcze słuchalny Logic. Potem zaliczył zjazd. Cały tape na soundcloudzie jest.
ODPOWIEDZ