chiraq drill

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów spoza naszego kraju.

Moderatorzy: instinkt, luk0as

Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: chiraq drill

Post autor: Whtn »

swagg ponoć w przeciwieństwie do jojo nie miał zbyt wiele wspólnego z ulicami
oby reese wyszedł z tego i wyjebał z chicago na stałe
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: chiraq drill

Post autor: Whtn »

https://www.hiphoplately.com/lil-durks- ... s-cut-off/
Post pod postem, ale jak zwykle Chicago dostarczyło :rotfl: sam dede niedawno wyszedł z pierdla, pewnie za tydzień do niego wróci bo zemsta za takie coś musi być sroga
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: chiraq drill

Post autor: przedszkolanek »

Whtn pisze: 19 sty 2020, 18:54Post pod postem
w regulaminie stoi, że po miesiącu już można na legalu
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: chiraq drill

Post autor: recklezz »

Spoiler
CIEKAWE
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: chiraq drill

Post autor: recklezz »

[mention]Whtn[/mention]
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: chiraq drill

Post autor: Whtn »

flexowanie się rpg to jednak jeden z peak momentów tej sceny :bowdown: w sumie nawet bym się nie zdziwił jeżeli ta wyrzutnia jednak była zdatna do użytku i któryś murzyn z niej skorzystał, 600 to psychopaci

Edit
https://youtu.be/wliovKTjs7c
W ogóle to w szoku jestem jaki progres zajebal Drilla, 051 dead opps to był naprawdę zły track, a tutaj wszystko siedzi elegancko, ze swoim street creditem może coś tam osiągnąć, chociaż reprezentowanie 051YM w tym mu nie pomoże

https://youtu.be/m6OUvYf3SCA
Najnowszy nabytek OTF po tym jak już chyba ostatecznie durk wypierdolił Memo, i chyba pierwszy GD bujający się z durkiem. Ten nowy traczek akurat mi nie siada, ale stare tracki typu dont get smoke to ogień w chuj, i o ile na 1 stronie przewidziałem, że von może coś osiągnąć to myślę, że timmiemu też się uda, dobry jest skurwiel.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: chiraq drill

Post autor: lygrys »

Są w ogóle jakieś kobiety, które nagrywają DRILL?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 105
Rejestracja: 13 maja 2019, 21:21

Re: chiraq drill

Post autor: ikko »

Katie Got Bandz swojego czasu nagrywała, teraz kobiecy rap idzie bardziej w stronę City Girls / Saweetie itp.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: chiraq drill

Post autor: baqlashan »

[mention]lygrys[/mention]

Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: chiraq drill

Post autor: Sialala »

Jak już zostałem tu zaproszony


Drilla to przypierdolil taki progres że :shock: Na 51 dead opps to on generalnie se mówił jakby był zaspany tera to już serio fajnie brzmi.

A z innej manki czy jestem jedyny który kompletnie nie czai zajawki na fbg duck'a? Wiadomo że slide spoko, wiadomo że on dat car banger jak chuj, wiadomo że right now klasyczek, wiadomo że lets talk mocne ale co dalej? Remix exposing me czy może Pincet tak samo brzmiacych numerów z wkurwiajaca maniera nawijania. No serio poza kilkoma numerami kompletnie zero repeat value dla mnie.

No i nowy memo :roll:

recklezz pisze: 20 sty 2020, 19:48
Spoiler
CIEKAWE
A i tera czytam temat widzę ten post. Przecież to jest uboga wersja guilty conscience sprzed 21 lat.
dutchie
Posty: 114
Rejestracja: 28 maja 2020, 10:23

Re: chiraq drill

Post autor: dutchie »

założyłem tutaj konto, żeby przypostować, że uk drill nigdy nie zrobi takiego numeru (tak jak głosi drugi komentarz na yt)

let's get it
Spoiler
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: chiraq drill

Post autor: Whtn »

No Duck nigdy nie dał dobrej od początku do końca taśmy, co zrobił przykładowo Lil Jay na Unexpected Fame czy nawet Rosé051. A Memo to już powinien zakończyć karierę chyba, ma ze 30 lat, jego stary handluje fejkami gucci, wyjebali go z OTF i jeszcze łańcuch zajebali, muzycznie od czasu Steppers też coraz słabiej :dunno: Nigdy nie sądziłem, że napiszę, że Drilla jest w lepszej formie niż ktokolwiek z 600, ale muszę to odszczekać teraz :)
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: chiraq drill

Post autor: Sialala »

Fbg duck i jakiś typ postrzeleni.



Jak przeżyje to niech on spierdala z tego miasta, w zeszłym roku dostał kulkę w plecy, teraz dwie w klatkę piersiową. Po tym numerze to była kwestia czasu zanim go dopadna.




Edycja.

Zmarł.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: chiraq drill

Post autor: vampmoney »

O jezu, RIP
Wczoraj i przedwczoraj słuchałem mixtejpu Look at me
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: chiraq drill

Post autor: tsuko »

ja pierdole
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: chiraq drill

Post autor: Whtn »

Ja pierdole, nie wierzę w to :shock: wydawało mi się, że kto jak kto ale duck ma na tyle rozumu żeby poruszać się bezpiecznie po mieście
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: chiraq drill

Post autor: Sialala »



Świeże.



I nowy Breezy. On jak nie mialczy i nie świruje chuj wie czego to brzmi najlepiej. Mocny numer biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia :bowdown:

Them niggas dead on that fuckin block
You fat bitch them diss songs gonna get you fuckin shot
You took a few already, next time ya bitch ass in the fuckin box
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: chiraq drill

Post autor: baqlashan »

brizi ma chyba na chwilę obecną najmocniejsze uliczne wersy tam, no dla mnie to już za dużo i nie wyobrażam se puścić na melanżu i słuchać cały czas o mordowaniu innych ludzi, ale co kto lubi

wgl obecny chiraq drill jest już zbyt drill, chociaż nadal muzycznie to to jest lata świetlne przed jakimś uk czy NY
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: chiraq drill

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 25 lut 2023, 15:48 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: chiraq drill

Post autor: Sialala »

Jak chcesz poznać historię to raczej musisz pogrzebać w necie. Ten gość ma dużo skrinow z nieistniejącego już Wiki

https://www.reddit.com/u/Hypetheticz?ut ... urce=share

Z wiadomych względów na Wiki było dużo domysłów i spekulacji jeżeli chodzi o to kto kogo złapał ale historię setów możesz sprawdzić bo były potwierdzane że są mniej więcej w punkt. Mi się tego gowna nie chciało nigdy czytać bo to zezwierzecenie ale ze względu ze sledze drill z Chi to sprawdzam regularnie chiraqology i to chyba najlepsze i jedyne miejsce w necie tera o chiraqu
ODPOWIEDZ