Lifter (Oxon & Sarnula) - Sowy EP (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Lifter (Oxon & Sarnula) - Sowy EP (2022)

Post autor: manieq »

OKŁADKA
Obrazek
Gdy słońce powoli chowa się za horyzontem, a świat zwalnia i układa się do snu, do życia budzą się sowy. Szybując powoli i majestatycznie przez spokojne niebo, wsłuchują się uważnie w otoczenie, wyłapując dźwięki niesłyszalne dla innych. Gdy wstaje brzask, chowają się w koronach drzew, by przeczekać hałaśliwy dzień i zebrać siły przed kolejną nocną wędrówką w nieznane.

W podobną podróż ze swoją najnowszą EPką zapraszają Oxon i Sarnula jako zespół Lifter. Niezwykle przyjemne, kojące ucho kompozycje w stylu Lo-Fi są odpowiedzią na coraz szybszy świat, w którym wciąż brakuje nam czasu dla samych siebie. Śpiewany, nietypowy dla Oxona wokal nie gra tu pierwszych skrzypiec – jest jedynie kolejnym instrumentem wprowadzającym dodatkowe melodie w ten ciekawy, oniryczny świat. Sześć premierowych utworów przeplata się z krótkimi skitami, stanowiącymi reinterpretacje kilku najbardziej znanych refrenów z dotychczasowej twórczości rapera.

Na końcu zostaje jedynie muzyka.
FIZYKI - https://lifter-sowy.pl/?fbclid=IwAR0bFJ ... w3ipJKUKN0



I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Lifter (Oxon & Sarnula) - Sowy EP (2022)

Post autor: bronek »

Piekne bity, skit o ludziach z dzikimi bestiami w brzuchu moj ulubiony track rozpierdalacz na chwile obecna :bowdown:

Tak ogolnie to mam mieszane uczucia co do albumu jako calosc, tak srednio wyszlo ale jeszcze nie mialem okazji zeby przesluchac wszystkiego do deski do deski na spokojnie wiec moze jeszcze zmienie zdanie. Tak czy siak pewnie ludzie tego nie sprawdza bo oxon w tytule ale no trudno ja kibicuje mimo ze nie wszystkie jego loty mi sie podobaja to czesc z nich tak i wydaje sie byc pozytywna mordeczka pelna energii
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Lifter (Oxon & Sarnula) - Sowy EP (2022)

Post autor: Patryk233 »

Mnie wkurwia jego głos, dlatego typa mało słucham. Ale wersy potrafi składać.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Lifter (Oxon & Sarnula) - Sowy EP (2022)

Post autor: MalkoNTENT »

Muzycznie bardzo fajnie, ale co on tam pierdoli. Nie pasuje mi to a szkoda, ktoś inny mógł zrobić z tego większy pożytek
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ