Otsochodzi - TARCHO TERROR (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: manieq »



Wleciała również tracklista - jak widać po kawałku nr 15 - wspólna wytwórnia zmienia dużo:
1. Intro 2021 (prod. Pilotkid)
2. KFC (prod. Serafin x Ltwn)
3. Poj*bane stany feat. Young Igi (prod. NINETY8)
4. Tarcho Terror (prod. Alb)
5. Taka praca feat. Berson, DJ Phunk’ill (prod. @atutowy)
6. Pomarańczowo (prod. Guavo)
7. Pies Franek na auto-tune (Skit)
8. WWA Melanż feat. Oskar83 (prod. SHDOW)
9. Paczkomat feat. Pako, Szopeen (prod. BAHsick)
10. Robię taki rap od kilku lat na Tarchominie (prod. EasyB)
11. Luty (prod. NINETY8)
12. Ceha Joint (Skit) (prod. Szczur)
13. Waka Flocka feat. Young Igi, OKI (prod. Swizzy x Xthauun)
14. Z czym do ludzi? (prod. nolyrics)
15. SMS feat. Gruby Mielzky (prod. C-Wash)
16. W dół (prod. Drayy x Gabe Lucas)
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
grubcioo
Posty: 109
Rejestracja: 22 mar 2020, 15:31

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: grubcioo »

Ktoś tego marniaka w ogóle jeszcze słucha? :crazy: :dunno:
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: OmarStooleyman »

Chyba robię album życia
Wziąłem ją od tyłu kiedy grała sobie w simsy
Kupuje sobie łaszki i najtańsza flaszkę
Przejebane wybrać sobie drogę zawodową RAPER i nie mieć tematów do nawijania już w wieku 25 lat. Strasznie mnie wymęczył ten utwór o niczym.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: kvcper »

:lol:
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: RIVALDO111 »

grubcioo pisze: 14 lip 2022, 13:30 Ktoś tego marniaka w ogóle jeszcze słucha? :crazy: :dunno:
Masa tak. 1 mln 300 tysięcy na Spotify.

A 2 teledyski przekroczyły już ponad 1 mln

Ja np go nie słucham, bo mnie wk...a jego głos. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: kvcper »

No ale te wyswietlenia to w sumie z oio, ciekawe jak to wygląda na jego solowych projektach
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: RIVALDO111 »

No przecież te 2 teledyski co wbiły ponad 1 mln to jego solowe klipy.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: OmarStooleyman »

No że gówniarze zasrane nie mają gustu to wie chyba każdy, ale gdy poznają własną drogę to skisną srogo, że słuchali truizmów typa który nie miał absolutnie nic do przekazania. Za 15 lat będą pisać na ślizgawce, że zostali oszukani przez opinię publiczną i znajomych tak jak dzisiaj piszą dawni słuchacze OSTR. Jego kariera to mem, ale niech on już się lepiej skończy bo ciężko się ogląda te artystyczne dogorywanie.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Jiigsi »

No, ale młodzi ludzie to teraz do muzyki chcą się bawić i pokrzyczeć w samochodzie z ziomkami. Co ich obchodzi co on tam pierdoli za truizmy, albo czy w ogóle ma coś do powiedzenia. Przecież nikt tego nie puszcza do ziomka mówiąc, obczaj to gówno patrz jakie barsy jaka technika
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: OmarStooleyman »

ale tu nie ma ani barsów, ani techniki, w OIO odstawał znacznie od Jeżyka i marihuanisty. Ja nie odstawiam boomer talku, że czego słucha dzisiejsza młodzież, tylko dlaczego akurat jego, jak na scenie pełno jest młodych gniewnych co chociaż starają się coś przekminić xD. No a on już nawet w kategorii młodych nie jest, więc jedna z zalet bycia MŁODZIEŻOWYM powoli się oddala
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13199
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: oldschool »

Na fanpage rapowych/grupkach młodzi propsują, że zawsze w niego wierzyli i rozpierdala.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: RIVALDO111 »

OmarStooleyman pisze: 14 lip 2022, 14:50 ale tu nie ma ani barsów, ani techniki, w OIO odstawał znacznie od Jeżyka i marihuanisty. Ja nie odstawiam boomer talku, że czego słucha dzisiejsza młodzież, tylko dlaczego akurat jego, jak na scenie pełno jest młodych gniewnych co chociaż starają się coś przekminić xD. No a on już nawet w kategorii młodych nie jest, więc jedna z zalet bycia MŁODZIEŻOWYM powoli się oddala
Przecież Otso jest niewiele starszy od Okiego i Young Igiego.

A dlaczego on a nie inny X, przecież on już jest w meju kilka lat, a tu jak wejdziesz to zaraz szybko nie wylecisz, przecież od tak jego fan go nie rzuci do kosza.

Tym bardziej, że mu jeszcze fanbase po OIO doszedł.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: przedszkolanek »

OmarStooleyman pisze: 14 lip 2022, 13:33 Przejebane wybrać sobie drogę zawodową RAPER i nie mieć tematów do nawijania już w wieku 25 lat.
ale on nigdy nie miał nic do powiedzenia, nawet te jego pradawne nagrywki truskulowe, to kurwa, o czym to niby jest?
Jiigsi pisze: 14 lip 2022, 14:39 No, ale młodzi ludzie to teraz do muzyki chcą się bawić i pokrzyczeć w samochodzie z ziomkami.
może stary jestem, ale chyba da się znaleźć do wymienionych czynność dużo lepszy kontent playin in da background, nawet w obrębie plhh edycja chujomainstream
OmarStooleyman pisze: 14 lip 2022, 14:50 tylko dlaczego akurat jego
bo odpowiedni ludzie zainwestowali w niego pieniądze - ze względu na hiphopowe pochodzenie, nie oszukujmy się - więc teraz musi się jakoś spłacić, a do tego bratanek kolegi z podbazy (czy kim on tam kurwa jest) musi też sobie żyćko ładnie ogarnąć i się zabezpieczyć na starość, więc spłaca się powoli

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
a, zapomniałem napisać, że bicik nawet interesujący
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Patryk233 »

Mi się kawałek KFC podoba - fajna energia, bit, rozkminione flow (pomijam już, że zaczerpnięte z zagranicy). Kawałek pewnie dobrze będzie chulać na koncertach. Dawno żaden kawałek od niego mi tak nie siadł. A to, że pisze gówno wersy - w sumie przymykam już oko, bo typ od kilku płyt ma niewiele do powiedzenia (o czym już inni zdarzyli parę razy wspomnieć). Zresztą też typa nie słucham codziennie i nie włączam jego kawałków tuż po przebudzeniu. Co jaki czas można posłuchać.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Jiigsi »

przedszkolanek pisze: 14 lip 2022, 17:14 może stary jestem, ale chyba da się znaleźć do wymienionych czynność dużo lepszy kontent playin in da background, nawet w obrębie plhh edycja chujomainstream
Ale ja nie twierdzę że to jest w jakis sposób dobre i warto tego słuchać. Nie spodobał mi się tylko argument, że
OmarStooleyman pisze: 14 lip 2022, 14:35 skisną srogo, że słuchali truizmów typa który nie miał absolutnie nic do przekazania
Bo absolutnie mają w to wyjebane. Niektórzy będą kisnac pewnie, że słuchali chujowej muzyki, ale no to jakiś kurwa promil (no bo bądźmy szczerzy zdecydowana większość ludzi po prostu słucha sobie tego co tam akurat popularne albo co było popularne jak jeszcze życie było piękne) co się faktycznie zainteresują tą muzyczka trochę szerzej i założy konto na ślizgawka. Tak jak ja teraz kisne, że białasa czy tam innego eripe sobie słuchałem. Reszta to co, powspomina sobie jak fajnie się było wozić z ziomkami do bangerow, co każdy znajomek ich słuchał i tyle
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Bryx Fenrir »

Taki sobie ten numer, technicznie nawet nieźle poskładane, ale nic wybitnego tekstowo. Na raz do odsłuchu.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2791
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Swoją drogą, tak spojrzałem na playlistę i za podśmiechujki Mielona z jego nowej stylówki, Młody Jan stwierdzał, że
W Płocku podam ci łapę, pewnie
Ale nigdy nie pogadamy, nigdy już nie będzie jak kiedyś (kiedyś)
A tu feat xD
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022) [Zapowiedź]

Post autor: manieq »

Też ciekawi mnie ta kwestia, czy do tej współpracy doszło na zasadzie, że serio spotkali się, coś tam poprzepraszali się za wersy w cztery oczy czy bardziej wytwórnia naciskała, no bo jak w jednej grupie ma być dwóch skonfliktowanych ze sobą raperów.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4425
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022) [Zapowiedź]

Post autor: Kalom »

oby był to przypadek gdzie gość disuje gospodarza na feacie
:joint: [*]
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (2022)

Post autor: DeDoK »

XDDD
Ostatnio zmieniony 13 mar 2023, 8:38 przez DeDoK, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ