Otsochodzi - TARCHO TERROR (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: aleksy »

nwm jak innym, ale mi właśnie chodzi o to, że zawsze był chujowy, jako ktokolwiek na tle kogokolwiek

bo, młodzi mogą tego nie pamiętać, ale truskul też może być ciekawy i charyzmatyczny
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: scarz »

Oczywiście, że Otso bez względu, czy tru, czy niuskulowy zawsze był nudnym i bezpłciowym średniakiem. Po prostu Nowym Kolorem perfekcyjnie trafił w trendy i jeszcze dostał featy, które w tamtym czasie wręcz gwarantowały wyświetlenia.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: aleksy »

przyszła mi teraz do głowy teoria spiskowa: otso wiedział, że jest chujowym i nudnym raperem, więc nic nie osiągnie jak będzie robił popularną muzykę, bo za duża konkurencja, dlatego celowo zaczął tworzyć truskul, bo wiedział że spragnione swojego rapu zamknięte głowy spropsują wszystko, potem kiedy już zdobył krajową popularność przerzucił się na niuskul, żeby spokojnie dalej robić swoje bezpłciowe miałkie gówno, ale już z pozycją na scenie, więc bez konieczności udowadniania czegokolwiek komukolwiek
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: moxxi »

Bezpłciowy przezroczysty chuj, nieważne co by zrobił i jak zmieniał imidż XD
Drmz pisze: 21 cze 2022, 14:30 Siema gimbusy, ja przychodzę tylko powiedzieć, że Otso akurat przebijał się już do jakiejś szerszej świadomości słuchaczy jak wydawał takie rzeczy jak Polepiony, czy SLAM, kiedy ludzie byli w jakiś sposób stęsknieni za jakimś dobrym wyluzowanym truskulem jak piersze wygrzewki Kubana. Dopiero potem młody janas zaczął odpierdalać jakąś popeline i właściwie to dzięki takim jak wy to poszło w miliony. Swoją drogą sam jeszcze niedawno strzelałem facepalmy jaki bezjajeczny jest rap janasa, ale na tle dzisiejszej kondycji sceny to i tak jest całkiem nieżle :dunno:
XDXDXD
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
doopal
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2022, 16:08

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: doopal »

nowy klipon





Ta jego kolejna "agresywna" odsłona jest całkiem zabawna.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Prez »

KFC = kupa fchuj
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3247
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: yungXpaproch »

Drmz pisze: 21 cze 2022, 14:30 Siema gimbusy, ja przychodzę tylko powiedzieć, że Otso akurat przebijał się już do jakiejś szerszej świadomości słuchaczy jak wydawał takie rzeczy jak Polepiony, czy SLAM, kiedy ludzie byli w jakiś sposób stęsknieni za jakimś dobrym wyluzowanym truskulem jak piersze wygrzewki Kubana. Dopiero potem młody janas zaczął odpierdalać jakąś popeline i właściwie to dzięki takim jak wy to poszło w miliony. Swoją drogą sam jeszcze niedawno strzelałem facepalmy jaki bezjajeczny jest rap janasa, ale na tle dzisiejszej kondycji sceny to i tak jest całkiem nieżle :dunno:
:rotfl:
otso, wiemy ze to ty
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: SWN »

Przeskipowałem trochę ten klip wyżej i polscy raperzy pokroju Otso powinni mieć ustawowy zakaz nazywania się w i z j o n e r a m i i tym podobnymi. Producenci robią im bity na spóźnionych falach z zachodu, dostają wideo z motywami podpierdalanymi z zachodu (a nie raz dokładnymi kadrami typu ktoś tam miał podjebany jeden do jednego klip Ufo361), a potem przychodzi co do czego i wychodzą akcje jak z Schafterem iNsPirUjĄcYm się beattape'ami nieznanych murzynów, polski Kanye wizjoner.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Jiigsi »

Siedem i slam oczywiście dobry, wygrzany hip hop, nic kurwa wybitnego, ale też w żaden sposób wybitne być nie miało
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: oyama »

nie chce mi sie tego sluchac nawet
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: OmarStooleyman »

Nie wierzę, że wystarczy być stryjecznym Pelsona, by zrobić taką karierę w polskim rapie
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Drmz »

Ale jeśli ktoś tam z podśmiechujących wyżej koleżków pomyślał, że mój post to jest jakikolwiek ukłon czy props w stronę Otsochodzi to rozumienie przy czytaniu się kłania gimbusy pierdolone :wall: Chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt, że słuchacie muzyki chyba od kiedy pojawia się na tiktoku, że rozkminiacie skąd się chłopak wziął, jak on se pizgał rapy na soundclouda dekadę temu. Jak wydawał SLAM w Asfalcie to oni wydawali takie albumy jak "I Żyli krótko i szczęśliwie" Sariusa czy jakieś Flirtini, a poza tym to tam za wielu gimbograjów nie było to i zażarło mu przy tym spierdolonym nowym kolorze. Czy jest marny czy nie to inny temat
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: przedszkolanek »

przecież dyskusja zaczęła się od pytania kiedy on stał się popularnym i szeroko rozpoznawanym raperem (wybił si), a nie kiedy zaczął rapować :dunno:
mówienie o czymś takim w przypadku jego truskulowych wygrzewów jest nieporozumieniem, chyba że dla kogoś popularność to przesłuchanie numeru przez kogoś więcej niż kumple na oście i starzy pana rapera i takim numerem był już ten jego janka rap z kubanem (nie dam głowy za tytuł)
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Bryx Fenrir »

Całkiem dobry kawałek. Smiem twierdzić, że jeden z lepszych Miłosza od dłuższego czasu
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Drmz »

no to Tylko mówię, że te 7 lat temu robił wyświetlenia bardziej na poziomie Rasmentalism niż Jeżozwierz. Nie pytam, czego słuchali chłopcy na Twojej ośce.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: przedszkolanek »

kumple z ośki pana rapera, ktoś tu jednak ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)

Dodano po 1 minucie 28 sekundach:
inna sprawa, że te 5-10 lat temu milion na klipie to nie był wynik nadzwyczajny, porównywać to z numerami z nowego koloru, które robiły po kilkadziesiąt milionów nie wypada

Dodano po 2 minutach 12 sekundach:
ale ten singiel chujowy xDDD
oki zjadł gospodarza, a nawet fita nie dał
choć bicik nawet nawet
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Patryk233 »

aleksy pisze: 21 cze 2022, 14:36 nwm jak innym, ale mi właśnie chodzi o to, że zawsze był chujowy, jako ktokolwiek na tle kogokolwiek

bo, młodzi mogą tego nie pamiętać, ale truskul też może być ciekawy i charyzmatyczny
Przykładem jest Bonson chociażby, albo stary Małpa.

Dodano po 5 minutach 12 sekundach:
Zajebisty ten nowy kawałek, aż sam się zdziwiłem. Props.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: Drmz »

@przedszkolanek zrozumiałem co napisałeś, ot sobie odwróciłem kota ogonem ;)
Te 5-10 lat temu też te kawałki jednak nie szły tak szeroko jak dzisiaj no nie oszukujmy się. Nie ma co drążyć temat tho no jak pytanie jest o to kiedy stał się faktycznie POPULARNY to kiedy Nowy Kolor stał się viralem
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: przedszkolanek »

szły szły, może nie 10, ale 7-8 już to się zaczęło, otsochodzi był jednak jednym z frontmenów tego szerokiego pójścia
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Otsochodzi - TARCHO TERROR (05.08.2022)

Post autor: RIVALDO111 »

Nowy numer

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ