Pezet - Muzyka Komercyjna (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

frunio
Posty: 56
Rejestracja: 11 mar 2022, 22:31

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: frunio »

Jednak ta wersja nie ma podjazdu do jednej prawilnej wersji muzyki komercyjnej by slg
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5937
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: DoubleB »

dopiero z komentarzy na glamrapie dowiedziałem się o ślizgawkowej wersji xd
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

Na tej płycie nic nie gra, poza zmarnowanymi bitami. Tekstowo mizeria i rymy jakby to pisał Krzysiek z 3c w gimnazjalnej ławce podczas lekcji historii, bo typiara pierdoli coś o Mezopotamii a jego to nudzi. Jak nagrywał tę płytę to bit ktoś mu palcem wystukiwał czy o co chodzi? Ciągła gonitwa, wypierdalanie się.. nie no, tragicznie to brzmi.
Jeszcze tylko wydanie wersji hyper deluxe i giga hyper deluxe z limitowaną zawieszka do samochodu w kształcie wizerunku Jana Pawła z Ursynowa i można liczyć siano.

Wypuścić tak długa płytę i upchać w tym tyle gniotów to szczere chapeau bas panie Pezet.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Beben
Posty: 28
Rejestracja: 23 kwie 2020, 20:24

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Beben »

Kurwa te porównania są najgorsze :wall: :wall:
Nawet jak juz flow jest git i tekst wchodzi to musi dojebać czymś chujowym. W dodatku oprócz banalnych porównań to teksty są takie same o rzeczach przeruchanych milion razy. Wielki kurwa pan raper artysta. A pierdole to :( :(
mefisto47
Posty: 232
Rejestracja: 07 maja 2020, 21:26

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: mefisto47 »

SiNi pisze: 30 wrz 2022, 7:18 @mefisto47 Właśnie szkoda, że nie ma więcej takich numerów jak np. ze Szroeder bo wałek jest piękny i jeszcze do tego na nutach Urbańskiego.
Nie zrozumieliśmy się 😬 pisze o tym, ze chyba wszyscy jak dają bonus tracki to dają je na sam koniec. Tu Pezet te kawałki z deluxe wymieszał w trackliscie i to fajnie się prezentuje. Numer z Natalia Szroeder okej ale bardziej mi się spodobał Pierwszy Człowiek Na Księżycu
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

nawet nie dałem rady przesłuchać tego w całości, dramat
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Suseł »

Uwaga, wyciekł kod programu GeneratorTekstówPezeta.exe
Tu WWA miasto <grzechu / seksu / pokus> jak <jakieś bardziej znane światowe miasto grzechu / seksu /pokus>
Tu te laski wyglądają jak <księżniczki / modelki / anioły>, chcą tylko <seksu / hajsu / luksusowych marek>
Tu ziomki wyglądają jak <gangsterzy / dilerzy / bankruci> i wożą się, jakby byli <bardzo ważni / bardzo groźni / nie mieli niczego do stracenia>
<hehe>
Tu dzieciaki <biorą narkotyki / mają cały świat w smartfonie>, kiedyś to było inaczej
Ja jadę przez to miasto jak <no że szybko bardzo> i czuję się jak <ktoś bardzo znany / ktoś przegrany>
A ona <chce seksu / płacze / jest pijana> i wygląda jak <nazwisko modelki / nazwisko aktorki>
A ja znowu <nie chcę tu być / chcę byś sam / żałuję tego, kim byłem / nie wiem, kim jestem>.
loco pisze: 30 wrz 2022, 11:11 Tekstowo mizeria i rymy jakby to pisał Krzysiek z 3c w gimnazjalnej ławce podczas lekcji historii, bo typiara pierdoli coś o Mezopotamii a jego to nudzi.
MEZOPOTAMIA – MIĘDZY EUFRATEM A TYGRYSEM
MEZO STYL – MIĘDZY KARTKĄ I DŁUGOPISEM
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
ipk
Posty: 84
Rejestracja: 13 maja 2019, 18:49

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: ipk »

Nie wiem, może jestem spaczony bo lubię to co robi Auer ale mi to się spoko to słucha a nawijka Pezeta nie przeszkadza. Może za dużo wszyscy oczekują od niego. Muzyka do mycia garów i ogrania xls-ów.
frunio
Posty: 56
Rejestracja: 11 mar 2022, 22:31

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: frunio »

Ja pierdole takiego rozczarowania się nie spodziewałem, poprzednia płyta mi się podobała czy nawet single reklamowe które puszczał w tamtym okresie, tutaj nie dałem rady przesłuchać tego czegoś, co drugi numer to skip i tak mnie to zmęczyło że szkoda gadać. Chłop ponad 40 lat a mam wrażenie że teksty pisały dzieciaki po 14 lat. Lepiej by się słuchało jak by wyszły same instrumentalne.
Mogą licytować się z Bonsonem i zbić pione kto zrobił efektywniejszy i chujowszy zjazd.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2022, 12:34 przez frunio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

Na poprzedniej były jeszcze niezłe kawałki. Tutaj to koleś już jedzie na ksywie totalnie, bo gdyby to wydał ktoś inny to by ledwo robił po 200k odsłon na yt albo mniej
Aż się wierzyć nie chce, że ten sam człowiek nagrał Poważną
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Patryk233 »

Mnie trochę razi rym kotem - spowrotem. Trochę kiczowate. Pewnie więcej by się znalazło takich rymów, ale nie osłuchałem się narazie z całością. Generalnie problem w tym, że utwory nie wywołują u mnie większych emocji. Brakuje mi energi, ekscytacji, radości - czekogolwiek - w głosie Pezeta. Mam wrażenie jakby rapował za karę. Ta płyta brzmi, jak papka trendów, tyle że jak chcę sobie posłuchać przykładowo drillu, to nie włączam sobie Pezeta. Dziwi mnie, że mając tyle świetnej muzyki znajdą się ludzie propsujący Pezeta :dunno:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Krynew »

Numer z Emasem super, lubię takie smutniejsze wygrzewki, reszta niestety ziew. Ale brzmieniowo ciekawiej na pewno niż na poprzedniej płycie.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

To prawda zdecydowanie najlepszy kawałek na płycie. Świetny bit, choć brzmi jak nowe wcielenie bitu z Obrazów Pollocka (zwłaszcza tego brake-u przed wejściem tekstu: Wszyscy goście są tacy sami)
grubcioo
Posty: 109
Rejestracja: 22 mar 2020, 15:31

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: grubcioo »

produkcyjnie bardzo dobrze to brzmi ale tekstowo to jest kurwa jakis belkot. nie wiem co sie z peziem stalo ale straszne to jest i to wkurwiajace zakonczenie wersow (oo, haha) brakuje tylko kurwa zasysania (czy jak to nazwac) jak swego czasu mozna bylo slyszec u pezia
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Ta płyta jest serio z 2/10. Jedyny słuchalny kawałek to ten o starym WWO. Te "nowoczesne", "komercyjne" motywy produkcyjne są fest chujowe itd., ale najgorszy jest jednak sam Pezet i jego teksty. Miałkie, nijakie, żadne, chujowe.

Dzwoni telefon, ona ma w dłoni proseco.

Ja pierdole. :bag:
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

@mefisto47 Wiem o czym pisałeś, ale wspomniany utwór prze Ciebie bardzo fajny ,lubię taki klimat.
edenmar
Posty: 1199
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Ale profanacja z tym Tyrmandem i Hłaską, na miejscu spadkobierców rozważyłbym pozew #pierdolonyjurekmordel
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022)

Post autor: Sialala »

Ja pierdole tak po łebkach ino przeleciałem po 30 sekund kilka kawalkow bo jeszcze mnie nie pojebało żeby tego słuchać w całości. White nigga 2115 zjadł pezetowi z Ursynowa płytę :lol: :lol:
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022)

Post autor: oKulTywowany »

a teraz postawcie sobie nową płytę O.S.T.Ra który pewnie na freestylu napisał ją a do tego przypominam że chłopy te same roczniki
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
Sieloo
Posty: 300
Rejestracja: 27 kwie 2019, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022)

Post autor: Sieloo »

Już w otwierającym płytę numerze Pezet pierdoli takie kocopoły, że głowa mała:
mam krótkie spodnie i długie skarpetki i czapkę z daszkiem
to wszystko jest takie warszawskie
mam 40 lat ale mam 17
wszyscy wciąż robią tu biznes
to się nigdy nie znudzi jak cycki
:lol:
ODPOWIEDZ