Pezet - Muzyka Komercyjna (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

milford966
Posty: 236
Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: milford966 »

czego nie rozumiecie w nazwie muzyka komercyjna i czy mieszkacie pod jeziorem?
nie jestem wielbicielem sb maffiji ale bedoes jak i łajcior udowodnili już parę razy że potrafią składać, bardziej obawiałbym się o formę pezeta
ogólnie single mega lipne
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Patryk233 »

Japierdole, ale te snippety brzmią tragicznie. Chłop chyba zapomniał, jak się rapuje :dunno:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Te single to nudne dno jak skurwysyn
I co to za przypalowe rymy spierdolone jakby byl po lobotomii. No kurwa drugi po malpie co zapomnial jak sie rapuje
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: TRAPSTAR »

Muzyka komercyjna, no kurwa tu powinien być drill, trap, bangery a póki co jest gówno
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: 2rzyn »

Poki co jest jebana papka radia eska jak nudne rapy quebo
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2793
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: mario995 »

To jest za słabe nawet na Eskę - po tych utworach nic nie zostaje w pamięci
Współczesna była cienka, ale miała momenty, a tutaj to już nie wiem jak to określić
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2632
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: bloodyhell »

Nie mam yt premium i niestety częstotliwość reklam jest dość duża, a ostatnio pośród nich usłyszałem głos pezeta w jakimś tracku. Nie miałem fizycznie opcji skipnąć tego, i sobie leciał kawałek bodajże z natalią szreder, i nie sądziłem, że taki ściek może wyjść od chłopa, który tyle lat siedzi w branży i coś tam w życiu nawinął. Do tego stopnia jestem zażenowany, że musiałem to najpierw rozchodzić, a później to z siebie wyrzucić na forum :(
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: manieq »


"Tonący" to dla mnie to tekst o moim pokoleniu, takich ludziach, którzy musieli zawalczyć o przyszłość, często o rzeczy przyziemne, o jakieś większe zasoby materialne, bo nikt nam nie dał tego na starcie. Gdziekolwiek byśmy nie doszli to z tyłu głowy mamy to, że możemy tam wrócić. Niemniej jednak trochę walczą w nas dwa wilki, bo równocześnie gardzimy ludźmi, którzy robią wszystko dla pieniędzy i samymi pieniędzmi również. Tacy już powoli starzejący się rapowcy z pozostałością antysystemowego, trochę punkowego światopoglądu. A w tym wszystkim jak zwykle damsko-męska historia w tle, lub może należałoby rzecz wiele takich historii. Don’t hate the player, hate the game
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: oKulTywowany »

:damn: :roll: :eek:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6169
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: DoubleB »

manieq pisze: 21 wrz 2022, 15:06 "Tonący" to dla mnie to tekst o moim pokoleniu, takich ludziach, którzy musieli zawalczyć o przyszłość, często o rzeczy przyziemne, o jakieś większe zasoby materialne, bo nikt nam nie dał tego na starcie
jak byłem w twoim wieku
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

dawne czasy byly ciezkie, teraz normalnie kazdy na starcie dostaje mieszkanie w warszawie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
szymon0791
Posty: 28
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:02

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: szymon0791 »

Pierwszy spoko kawałek z płyty mimo że od zawsze sajko Pezeta byłem.
Choć przypomina mi trochę Bonsona nawijkę, szczególnie 1 zwrotka.

Co do Pana wyżej to kiedyś było zdecydowanie ciężej. Teraz jak ktoś chce to świat przed nim otworem, nawet wystarczy komputer i czas, nie mówię że mało , ale w rok można się nauczyć programowania czy grafiki i kosić sianko po nawet 2 latach pracy czy stażu. Czyli 3 lata i zarabiasz 10k. A że teraz się jeszcze mniej chce dzieciakom robić cokolwiek niż kiedyś to już inna sprawa. A kiedyś ludzie pracujący całe życie w fabrykach czy jak moja mama jako pielęgniarka nawet jako oddziałowa ledwo się mogli dorobić małego mieszkanka i głównie dlatego że zniżki były na zakładowe przy wykupie. Bo że się dostawało mieszkanie z zakładu pracy to nie znaczy że było Twoje.
Wiadomo "nowobogaccy" co mieli łeb do interesów mieli łatwiej z jakimś biznesem wejść w czasach przemian ustrojowych, ale dla zwykłej osoby która myśli i jest w miarę inteligentna to nie ma problemu teraz. Zresztą fizyczne zawody jak ślusarz czy dekarz też dobry hajs koszą.
A że poprzednie rządy pozwalały na tworzenie głupich przepisów i oddawanie korporacjom pierwszeństwa za niskie ceny + obecne wolały rozpierdzielić to co oszczędziły poprzednie na tych "biznesach" i wprowadzają powoli socjalizm narodowy jak w III Rzeszy, bo ten kto się dorobił to na pewno na oszustwie i trzeba mu zabrać i oddać biednym poł biedy i patologii cała bieda i zapierda****ć niedługo będzie trzeba za miskę ryżu jak mówił premier i się jeszcze z tego cieszyć to już inna sprawa. Ja jestem conajmniej kilka lat młodszy od Pezeta, ale jednak pamiętam jak wyglądała Polska 15-20 lat temu nawet.
A podśmiewającym dzieciakom zobaczycie jak kryzys dojedzie starych w ciągu roku, dwóch, to nie wiem czy na internet starczy jak zamiast inwestować się przejada hajs. Ale no offence bo w wieku dwudziestu paru lat byłem na pewno głupszy ;)
wklz

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: wklz »

Ciekawe to były czasy, kolka w szkle za 1.50, melanż za dychę, średnia krajowa realnie 800zł. Pizza gigant 25zł to już luksus.
Pierwszą dziewczynę uraczyłem Komandosem na osiedlowym wzgórzu.
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Miker »

manieq pisze: 21 wrz 2022, 15:06
"Tonący" to dla mnie to tekst o moim pokoleniu, takich ludziach, którzy musieli zawalczyć o przyszłość, często o rzeczy przyziemne, o jakieś większe zasoby materialne, bo nikt nam nie dał tego na starcie. Gdziekolwiek byśmy nie doszli to z tyłu głowy mamy to, że możemy tam wrócić. Niemniej jednak trochę walczą w nas dwa wilki, bo równocześnie gardzimy ludźmi, którzy robią wszystko dla pieniędzy i samymi pieniędzmi również. Tacy już powoli starzejący się rapowcy z pozostałością antysystemowego, trochę punkowego światopoglądu. A w tym wszystkim jak zwykle damsko-męska historia w tle, lub może należałoby rzecz wiele takich historii. Don’t hate the player, hate the game
Boże, co to za pierdolenie. Już temat o ukrytych bananowcach pokazał, jak oni wszyscy musieli zapierdalać o rzeczy przyziemnie :lol: No i Pezet wielki antysystemowiec gardzący pieniędzmi, który non stop nagrywa tracki reklamowe :lol:
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2035
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: gods bidness »

Straszny upadek tego kasztana.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Ema »

wklz pisze: 21 wrz 2022, 16:31 Ciekawe to były czasy, kolka w szkle za 1.50, melanż za dychę, średnia krajowa realnie 800zł. Pizza gigant 25zł to już luksus.
Pierwszą dziewczynę uraczyłem Komandosem na osiedlowym wzgórzu.
Swego czasu w pewnym toruńskim, studenckim klubie sprzedawali piwo w butli za 1zl , to za dychę było na prawdę kozackie melooo, az łezka się w oku kręci.
A pezeta, to już nawet ciezko komentować, kiedyś byłem sajkofanem, dzisiaj jestem hejterem
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 850
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Finesta »

Na tym kawałku brzmi jak gorsza wersja Rasa
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: OmarStooleyman »

Jedno co dobitnie pokazuje to pokolenie dinozaurów to poziom ich rozkmin. Próbują odnaleźć się na pozycji jakiegoś wnikliwego rozkminiacza, ogarniać umysłem całe pokolenia i podsumowywać te refleksje na kawałkach, by ostatecznie dać poziom przemyśleń na poziomie zjaranego 30 latka który obejrzał dokument o puczu Janajewa i jest kurwa specem od zachowań społeczeństwa w trudnych chwilach. Widać, że potrzebują lat na ogarnięcie spraw które dzisiaj studenciakom zajmują pierwszy semestr.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

Bonson vibe + dodatkowe chromosomy.
Pezio skoncz rapowac
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Pezet - Muzyka Komercyjna (2022) [Zapowiedź]

Post autor: juwen »

Ema pisze: 21 wrz 2022, 21:31
wklz pisze: 21 wrz 2022, 16:31 Ciekawe to były czasy, kolka w szkle za 1.50, melanż za dychę, średnia krajowa realnie 800zł. Pizza gigant 25zł to już luksus.
Pierwszą dziewczynę uraczyłem Komandosem na osiedlowym wzgórzu.
Swego czasu w pewnym toruńskim, studenckim klubie sprzedawali piwo w butli za 1zl , to za dychę było na prawdę kozackie melooo, az łezka się w oku kręci.
A pezeta, to już nawet ciezko komentować, kiedyś byłem sajkofanem, dzisiaj jestem hejterem
gdy studiowałem w Krakowie (a nie było to znowu tak dawno temu) otwierali Huki Muki na floriańskiej i czwartki browar był po 2zł, za dyche można było posiedzieć kilka godzin ale szybko lokal zamienił się w spelune
ODPOWIEDZ