Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

SLAFF
Posty: 370
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: SLAFF »

Klasyk w kurwę, największa bengeroza w historii polskiego rapu, co numer to petarda. Nigdy wczesniej i nigdy później Paweł z Ursynowa nie był tak skurwysyńsko pewny siebie.
Marcin_
Posty: 111
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:33

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: Marcin_ »

Podbijam Slaffa.

W czasie premiery każda Polka chciala być niegrzeczną - zapytaj Mamy, na pewno potwierdzi.

Benger za bengerem. Płyta, którą powinno się puszczać jako benchmark pewnego siebie, bezczelnego, agresywnego, świetnego rapera. Paweł nie miał w 2007 r. konkurencji, a każdy, kto ewentualnie chcialby się sprawdzić, odpadłby na starcie.

Na dobre Wdowie wyszło oddanie wspomnianwj Niegrzecznej na Rozrywkową (pierwotnie miało to iść na płytę Wdowy). Promocyjnie strzał w 10.

BTW: dobrze pamiętam, że w momencie premiery opinie były raczej podzielone, prawda?

Z podobnego okresu jest zwrotka u szczecińskich Projektantów w "Tam się, kurwa, patrz". Polecam! Pezio otwiera numer.
Spoiler
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: aleksy »

to ja to polecę jak ktoś nie zna:
Spoiler
i to przy okazji też
Spoiler
swoją drogą ślizger robił te mixy ;p
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Kysys
Posty: 397
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: Kysys »

Marcin_ pisze: 03 lut 2022, 11:01 Podbijam Slaffa.

W czasie premiery każda Polka chciala być niegrzeczną - zapytaj Mamy, na pewno potwierdzi.

Benger za bengerem. Płyta, którą powinno się puszczać jako benchmark pewnego siebie, bezczelnego, agresywnego, świetnego rapera. Paweł nie miał w 2007 r. konkurencji, a każdy, kto ewentualnie chcialby się sprawdzić, odpadłby na starcie.

Na dobre Wdowie wyszło oddanie wspomnianwj Niegrzecznej na Rozrywkową (pierwotnie miało to iść na płytę Wdowy). Promocyjnie strzał w 10.

BTW: dobrze pamiętam, że w momencie premiery opinie były raczej podzielone, prawda?

Z podobnego okresu jest zwrotka u szczecińskich Projektantów w "Tam się, kurwa, patrz". Polecam! Pezio otwiera numer.
Spoiler
Dzisiaj od deski do deski wziąłem po latach odsłuch tego albumu i nie sposób nie podbić.
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6559
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: Jose »

Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: Patryk233 »

Niesamowite, jak wypada ta płyta na tle ostatnich dwóch singli z Komercyjnej. Chłop miał tak rozchulane flow, a teraz wręcz duka. Nazywa się raperem, a nie ćwiczy swojego rzemiosła totalnie, bo to wyraźnie słychać - wgl nie jest rozrapowany. Młodzi chłopacy z Berlina, jak Pashanim mają taki luz i świeżość, że Pezet może sobie w dupę wsadzić swoje rozdukane smęty i profesjonalne klipy. Niestety taka prawda.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4110
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: Luxair »

@Jose No bardzo ładna recenzja, wszystkie opinie w punkt. Wspomniałbym tylko jeszcze o tym zamieszaniu z nalepkami na płytę "już taki nie jestem" żeby uspokoić uwczesną partnerkę.

PS. A najlepszy pancz to oczywiście "szczam na takie dziwki, masz w prezencie mój warszawski deszcz", bo to jednocześnie piękny pstryczek w stronę Tedzia.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: oldschool »



Polecam wywiad. Prowadzący zadający głupie pytania i kwintesencja Pezeta w Pezecie :rotfl:
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: wuiru »

oldschool pisze: 18 kwie 2023, 23:33 Prowadzący zadający głupie pytania
przecież ten prowadzący to znany raper KrzyHu znany z hitu "Zdradzony przez ojca" i ogólnej beki jaka z niego zawsze była
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: myron »

Krzyhu z Janem przecież mają nawet kawałek. Kiedyś pisał do mnie, żebym usunął jego kawałki, straszył wytwórnią, bo wrzuciłem beef z Bonsonem.
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: Blendzior »

O ile dwa pierwsze albumy pezeta wchodzą do tej pory po same kule i praktycznie się nie zestarzaly tak ten jest dla mnie totalnie asluchalny właśnie przez bity a szkoda bo gdyby były tutaj dobre podklady to byla by scisla topka polskiej sceny. Jakby mnie ktoś spytał za czego w rapie nie lubię to bym mu pokazal takie coś. Już skandal sobie szybciej odpalę mimo częstochowskich rymów.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8658
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Pezet - Muzyka Rozrywkowa (2007)

Post autor: 2rzyn »

No i props dla cie ie mordo, mam tak samo.
Powazna>klasyczna>rozrywkowa
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
ODPOWIEDZ