Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: loco »

szymon0791 pisze: 30 kwie 2022, 0:55O Sokole mógłbym powiedzieć że słabo z flow ale nie o Małpie i Mielzik który brzmi jak Małpa xD
Mielzky akurat zajebiście składa i jest lata świetlne nad Małpą, a co do Sokoła to też bańka ci się zgrzała. Małpa wypierdala się z bitu prawie w każdym numerze i z płyty na płytę notuje regres. Warstwa muzyczna też nie pomaga, bo ucho do bitów ma takie samo jak Kękę, czyli zatkane
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Marekk
Posty: 358
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Marekk »

Mysle ze to plyta przede wszystkim dla sluchaczy, ktora doceni ekshibicjonizm wykonawcy i chec poruszania bardziej dojrzalych tematow. Album srednio latwy w odbiorze czesciowo ze wzgledu na tresc, czesciowo ze wzgledu na faktyczny regres Malpy na mikrofonie i srednia selekcje bitow. Dawno nie sluchalem Malpy wiec sprawdzilem kilka numerow z "Mowi" dla porownania no i rzeczywiscie od tego czasu forma mocno spadla, ale rozumiem ze to moze byc tez swiadowe rozwiazanie jako forma budowania wizerunku wyautowanego czlowieka z duzym dystansem do otaczajacej go rzeczywistosci.
Kornel
Posty: 31
Rejestracja: 13 lis 2021, 13:10

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Kornel »

:bowdown: jak ten bit gniecie w Raz dla sportu, raz dla sztuki
rahaal123
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2022, 12:31

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: rahaal123 »

Wie ktoś gdzie można epke znaleźć na necie?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Jose »

na spotify
dziejaszek
Posty: 244
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: dziejaszek »

Mi się dobrze słuchało. Rozumiem wszystkie zarzuty, ale utożsamiałem się na poziomie emocji i chyba jeszcze wrócę. Ale ja średnio się jarałem KNOC :twisted:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13208
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: oldschool »

@rahaal123 mówi o EPce dołączanej do preorderu.
Wersja preorderowa zostanie wzbogacona o dodatkową płytę "Lost tapes", na której znajdą się niepublikowane numery z lat 2010-2015. Jak zapewnia Małpa nagrania nigdy nie trafią do sieci, a preorder jest jedyną okazją by je zdobyć.
Autor płyty zapowiedział, że nie pojawi się odsłuch w sieci oficjalnie, a my nie jesteśmy warezem, więc musisz szukać gdzie indziej.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Patryk233 »

Niby chce mi się wracać do tej płyty, bo przemawia do mnie teściowo, a z drugiej strony nudzi mnie jego flow.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
Sieloo
Posty: 302
Rejestracja: 27 kwie 2019, 10:41
Lokalizacja: Giżycko

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Sieloo »

Na tej epce nie ma nawet jednego dobrego numeru jakby co.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Jiigsi »

Ani linijki
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Japan
Posty: 197
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Japan »

przedszkolanek pisze: 30 kwie 2022, 12:56
szymon0791 pisze: 30 kwie 2022, 1:41 Właśnie takich słuchaczy jak Jiigsi nam nie potrzeba
to trzeba być tupeciarzem jebanym, zarzucać innym arogancję wobec (chujowego) małpy, a samemu określać, jaki słuchacz jest nam (komu kurwa?) potrzebny, a jaki nie, zarzucać innym hejterstwo, jednocześnie srając na innych userów, bo ich foruming nie spełnia jakichś wydumanych kryteriów prawilnego forumingu :lol:

btw najbardziej rozczula pierdolenie o artystach, którzy przez hejt nie mogą podjąć dialogu z odbiorcą
Ale fikołek :bowdown:
Tylko PiS
szymon0791
Posty: 28
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:02

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: szymon0791 »

Małpiszon pierwsze miejsce na Olis, mimo wydawania płyt co conajmniej 3 lata, braku featów od znanych kolegów, 2 tylko wywiadów juz po premierze, dosyć prostego flow, ale nie prostackiego ale za to mądrych, nie łatwych tekstów. Jest jeszcze nadzieja . Może idolami ślizgawki nie będzie ekipa, ja pierdole covid , wojna, Ekipa idolem ślizgu, czy to matrix ? A bez beki naprawdę spoko płytka , przesłuchajcie jak będziecie mieli chociaż z 25 lat i trudny okres tą i poprzednią polecam. Tzn. bez tego też możecie.
A Tobie hejterze Jiggsi też odpowiem ale póki co mi się nie chce. O koncercie Quebo co komentowałeś podrzuciłem z 10 argumentów dlaczego było to dla mnie słabe , Ty co drugi wątek hejt, hejt, hejt bez argumentów
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Jiigsi »

od drugiej połowy to miałem ciarki żenady. I jeszcze ta końcówka z jak się dowiedziałem od jakichś małolatek Ralfem Kamińskim to było za wiele. Daleki jestem od hejtowania, i staram się tego nie robić ale od drugiej połowy to naprawdę było wielkie gówno w błyszczącym cukierku.
no full argumentów mr hejter

1) ciarki żenady

2) nie wiem kto to Ralf Kamiński

3) wielkie gówno w błyszczącym cukierku
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
szymon0791
Posty: 28
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:02

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: szymon0791 »

Jak cytujesz to całość pedale
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Jiigsi »

Ok idioto :lol: pogrubiłem całość "krytyki"
szymon0791 pisze: 09 maja 2022, 17:27 Ja pierdole zawsze uważałem quebonafide za chyba najlepszego artystę w PL jeśli chodzi o koncerty, ze wzgłedu na niesamowitą energię, kontakt z publicznością, naprawdę dobre wykonania to to co zobaczyłem na torwarze w sobotę...pierwsza +/- połowa jeszcze w miarę spoko, efekt wow ze względu na ja bym to nazwał efekty specjalne , trochę energii też było ale druga połowa to festiwal żenady. Nie wiem czy to miało być podniosłe, czy ja miałem się wzruszyć i popłakać , ale dla mnie było to patetyczne, nudne gówno. Może ta płyta trochę taka jest spokojniejsza ale podobała mi się, jestem trochę wrażliwcem więc trafiają do mnie smutne też rzeczy, ale od drugiej połowy to miałem ciarki żenady. I jeszcze ta końcówka z jak się dowiedziałem od jakichś małolatek Ralfem Kamińskim to było za wiele. Daleki jestem od hejtowania, i staram się tego nie robić ale od drugiej połowy to naprawdę było wielkie gówno w błyszczącym cukierku.
Do listy wyżej można dołączyć:

4) festiwal żenady

5) patetyczne, nudne gówno

No, ale żenadę i gówno odhaczyliśmy już wcześniej, więc nie chciałem się powtarzać.

Potężna krytyka huncwocie, dobrze, że mamy taką wartość dodaną na forumku. Przypomnę tylko, że przyssałeś się jak gówno do podeszwy o tego posta
Nudne miałkie gówno oczywiście beka z bronienia tego tworu
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: jajca »

szymon0791 pisze: 17 maja 2022, 17:29 przesłuchajcie jak będziecie mieli chociaż z 25 lat i trudny okres
Czyli jesli ktos ma powyzej 25 lat to powinien spierdolic sobie zycie i dopiero wtedy posluchac?
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Jasion94
Posty: 880
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Jasion94 »

Po przesłuchaniu tej płyty, ten okres staje się jeszcze trudniejszy
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Bryx Fenrir »

Małpa: "W 2010 roku podczas koncertu w Warszawie jakiś zamaskowany czereśniak z pierwszego rzędu rozgniótł mi banana na czole. Niedawno (na planie klipu do "Pamiętaj kto 2") dowiedziałem się, że tym kimś był Belmondo Oczywiście nie pozdrawiam"
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Jasny »

A ja go lubię, w sensie nie jestem nawet fanem i nie puszczam sobie kawałków dla przyjemności, ale jak już tylko na Ślizgawce usłyszałem jego kawałek to spropsowałem i da się tego słuchać i jest o czymś. Z racji, że propsowałem jeszcze nim sam tknąłem tematu, obecnie ze sceny Małpa jest jedynym co do którego zgodziłbym się na feat.

a z tym bananem o ile Belmonda nie lubię, to props - podczas takich akcji człowiek czuje, że żyje
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Małpa - Bóg nie gra w kości (2022)

Post autor: Patryk233 »

Nwm, czy coś ze mną jest, ale wracam sam do tej płyty :shock:
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
ODPOWIEDZ