SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

000
Posty: 198
Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: 000 »

fajny refren i bicik
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Mi to się Solara bardzo dobrze na takich projektach słucha, jest takim powiewem trzeźwości i po tym jak Janusz Walczuk nawinie te swoje edgy wersy że ziomek mu umarł i zarabia hajs, to fajnie posłuchać wersów Solka które by ci w podobny sposób powiedział przy piwie
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
alcomae
Posty: 68
Rejestracja: 10 paź 2019, 15:21

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: alcomae »

Do ogniska wrzuć stare zdjęcia
Czuje ciągle chłód jak Syberia

Ale tam brzmi Łajcior, czekam na ten kawałek
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Jiigsi »

Dwie nutki ostatnie bardzo spoko, ale bania u solara mocny faworyt
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: potter »

'Chodzę po Luwrze' najlepszy track do tej pory, props
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

bedoes jak ci sie chce to dajesz rade i wierze ze kiedys nagrasz cos na poziomie
janusz walczuk skoncz z rapem i schowaj sie do szafy prosze cie
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: DeDoK »



Dodano po 58 minutach 45 sekundach:
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

prometazyna spoko, poki co byly i gorsze numery, i lepsze. fukaj do wyjebania oczywiscie
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: TRAPSTAR »

kto komentuje te wszystkie ich wrzuty na yt? wchodzę tutaj i zdania podzielone i większosć komentarzy negatywna, na yt jarają się nawet pierdoleniem Walczuka xD jestem fanem Solara i Białasa, Białas jest w ogóle moim ulubonym i według mnie najlepszym polskim raperem za całokształt, ale jakoś od 2017-18 wydaje mi się, że wszyscy równo tendencja spadkowa + branie jakichś randomów typu Walczuk, Fukaj czy teraz ten Nypel - co to ma kurwa być?
Awatar użytkownika
1909
Posty: 473
Rejestracja: 17 maja 2020, 15:14

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: 1909 »

To się kolego nazywa komercjalizacja. I chyba żaden label nie ogarnial jej tak dobrze jak SBM. Są na tym etapie, że młodociani fani, niekoniecznie obyci z kulturą hip-hop, będą łykać każde gówno jakie Solar postanowi wydać. Było widać po Macie, widać to po Walczuku, Kennym i Nyplu.
Zbudowali sobie renomę wśród ludzi, którzy będą słuchać wszystkiego co się pojawi w popularnych na spotify/yt. Pytanie tylko czy to uciągną, czy za parę lat to pierdolnie
to kurwa forum rap, nie wizaż
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: manieq »



SB Maffija (Kacperczyk, Adi Nowak, Janusz Walczuk, Solar, White 2115, Fukaj) - Postanowienia noworoczne
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13099
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Fukaj chuja nas obchodzi, że maturę masz, co roku od chuja osób ją ma i żyje.

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Solar bez jaj jak zawsze, a Walczuk zaskakujący progres.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: oyche »

takie tam, brakuje kinnyego
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Może się pomylę ale uważam że ten Fukaj też ma niezły hype marketingowy tylko po Owocach 1 i 3 nie trafił z hitem. Jedynie moooze papiery z płyty na hit miał tylko Dom Diabła. Facet po cichu nieźle płynie na socjalach , idzie tam zaraz na insta 100 k , a na Spotify 45 tys obserwujących. Do tego czytam ten yt i tam dobra walka o niego trwa od ,, nie umie rapować " po ,, Magik naszych czasów " co tylko wzbudza zainteresowanie stron. Jak gość rozmyśli dobrze płytę w stylu PKF nie zaskoczyło by mnie jakby walnął miliony jak ta lala. Szczerze jestem ciekaw w którą stronę pójdzie ten Fukajot bo to może być czarny koń tego SBMu na przyszłe lata , a gość dopiero rocznik 03.
Do tego potrafi bawić w takie Ala popowe nuty jak Papierosy i Chanel.

Tak jak ktoś tam wyżej napisał SBM dobrze kuma rynek.

Fukaj , Mata , Kinny Zimmer to cholernie dziś mocne karty na rynku.

Walczuk moim zdaniem na dłuższą metę to będzie taki Moli, Beteo i Adi Nowak czyli będzie ale mega sukcesu nie osiągnie.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Jeśli to prawda co mówisz że Fukaj tak polaryzuje słuchaczy to zabawne, bo on i Janusz Walczuk są dla mnie definicją nijakości. Obaj poprawnie rapują, mają ładne fryzury ale totalnie nie wiem co miałoby w ich rapie zwrócić moją uwagę :dunno:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Twoją może nie ale ja piszę o masie, a widać dużo postów o zajebistosci Fukaja oraz kompile ,, przegrałem z Fukajem w Hotelu " na yt też potrafią robić nawet ponad 100 tysięcy, więc ten gość ma dość spore zainteresowanie. Teraz tylko pytanie czy 2 płyta będzie mieć wielkie hity czy przejdzie bez echa , bo żeby wejść na szczebel wyżej potrzebny jest hit na takie 8-15 mln.

Zawsze uważałem że podpisane Fukaja dla SB było lepsze niż Szczyla , bo jako produkt marketingowy Fukaj go zjada na miękko.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: yungXpaproch »

RIVALDO111 pisze: 18 sty 2022, 1:56 Zawsze uważałem że podpisane Fukaja dla SB było lepsze niż Szczyla , bo jako produkt marketingowy Fukaj go zjada na miękko.
pierdolenie, liczby mowia same za siebie. fukaj nie ma flow i mowienie o jakims magiku naszych czasow to ogromna przesada. on doslownie nie umie nawinac inaczej bo nie ma skilla. jedynie sie moge zgodzic, ze szczyl by mocno nie pasowal do SBM i to widze jako realny powod czemu go nie wzieli
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Trochę to zabawne , że facet który przed 20 rokiem życia jest dziś medialnie najpopularniejszym raperem w Polsce / Schafter gdzieś stracił swoje 5 minut obecnie moim zdaniem/ a my tu piszemy czy Fukaj umie w ogóle rapować ;) , choć mnie w Polsce nic nie zdziwi bo dla mnie Kizo to gość który brzmi jakby 3 minuty wcześniej wziął mikro do ręki i powiedział sobie zostanę raperem i dziś to jeśli chodzi o wyświetlenia spokojnie top 5-8 Polski.


A co do Nypla to on NIE będzie w SBM. Bluzka z jego podpisem jest , bo wystąpił na HM 2. I dali mu numery na promke swojej osoby. Jakby go podpisali to serio to byłyby giga jaja , już widzę te featy Nypla hehe.

Ps- aż ciężko uwierzyć że ziomek jest 05 i w tym roku 17 lat. :rotfl:
Mi ktoś mógłby wmówić że to 10-12 latek.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2022, 8:42 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 1 raz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: SiNi »

Super ten wałek "Postanowienia noworoczne" Kacperczyki mają na swoim koncie świetną płytę z poprzedniego roku i trochę ich za mało na tych numerach,a przede wszystkim na refrenach, Fukaj idealnie pasuje do tego tracka ma fajny wokal, bicik rewelacja, ogólnie jak dla mnie edycja o wiele lepsza niż poprzednia,ale odsłucham sobie na spokojnie całość jak przyjdzie preorder.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 2 (2022) [Zapowiedź]

Post autor: RIVALDO111 »

Wokal/ głos Fukaja jest dosyć oryginalny , uważam że właśnie przez to rozwalił drzwi do mainstreamu.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
ODPOWIEDZ