Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 14:53 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
bxxxzlk
Posty: 136
Rejestracja: 07 mar 2020, 12:19

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: bxxxzlk »

chyba ta bo jak sprawdzałem to pod tym adresem jest jakaś bawialnia z kulkami dla dzieci aktualnie z tego co pamiętam
Marekk
Posty: 350
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: Marekk »

Wg info z FB: 𝗠𝗢𝗟𝗢 największy klub muzyczny w Polsce. 𝗗𝘄𝗶𝗲 𝘀𝗰𝗲𝗻𝘆 𝗶 𝗻𝗶𝗲𝗺𝗮𝗹 𝟮𝟬𝟬𝟬 𝗺² 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗰𝗵𝗻𝗶.
Oddajemy Wam przestrzeń, w której jesteśmy otwarci na wszystkie gatunki muzyczne od ciężkiego rocka i metalu, po ambientowe elektroniczne brzmienia. Oferujemy również możliwość realizacji wydarzeń na najwyższym poziomie.
https://www.facebook.com/klubmuzycznyMOLO/

wjechal jeszcze koncert w Poznaniu - 22.04
Marekk
Posty: 350
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: Marekk »

Jest zajawka trasy koncertowej:



Wyglada na to, ze trase z chlopakami ruszy tez Abram Montana.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: Finesta »

Wywalić Potęgi Klucz, Późną godzinę oraz Martwi lub za Kratkami i album 10/10
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: kshaq »

Finesta pisze: 06 maja 2022, 0:03Późną godzinę
Chyba cię bóg opuścił
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: aleksy »

ogólnie to dosyć średnie zwrotki są na tym albumie, mega się jarałem na początku, ale teraz nie chce mi się przedzierać przez większość zwrotek, bo po prostu nie ma w nich nic ciekawego, kawałek ma zajebisty refren z jakimś fajnym patentem, a potem ta zwrotka tak leci leci i chuj w sumie mogłaby nie lecieć

np. kawałek jebać życie jest dokładnie taki

a krowodrza jest już trochę inna, bo refren jest po prostu fajny, bez jakiegoś pomysłowego rozpierdolu, ale jest ok, potem są znowu zwrotki, których mogłoby nie być, i tak naprawdę w tym kawałku czekam tylko na końcówkę, gdzie jest:

krowodrza, krowodrza cały czas do przodu
walka trwa, wojna trwa, jedź z kurwami do spodu
...
krowodrza, krowodrza, dziwko ssij nam pałę
czarna chmura nad nami wisi już na stałe
krowodrza, krowodrza, niech nie kończy się balet
pozdro ziomale, oby tak dalej


co jest zajebiste

ale no ogólnie to ten album leci dla mnie na tych fajniutkich, przekminionych patencikach, ale leży zbyt często jeżeli chodzi o zwrotki, przez co całych numerów nie chce się słuchać

porównajcie to sb z melodramatem, tam nie było praktycznie wgl takiego kombinowania, tych patencików, o których mówię wyżej i wyszła najlepsza ich płyta, tam siła leży w zwrotkach, fajnie złożonych, fajnie nawiniętych, fajnie szokujących - w każdym razie chodzi o to, że one mnie interesują i chce mi się ich słuchać

nie mówię, że należałoby coś zmienić w melodramacie, bo to już wielki jebany klasyk i piękna płyta, ale może jakby w kolejnym albumie postarać się przy zwrotkach i jednocześnie dodać do tego trochę fajnych patentów refrenów, to mogłoby być super
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: MalkoNTENT »

Mnie się podobają zwrotki. Jedynie skipuję całą potęgi klucz i 1 zwrotkę z życie to dzifka.
A No i supa dupa fly takie Oo, chociaż kobik dał mega zwrotkę.
Martwi lub za kratkami zajebiste podsumowanie. Szczególnie druga część.
A co mam zrobić skoro cierpię, kolejny świr na mieście niepotrzebnie
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: kelsohmm »

piękna płyta absolutnie, chapeux bas za 3 albumy na takim poziomie, szczerze mówią po lecie w ghetcie myślałem że albo już nigdy nic nie wydadzą albo nie będą w stanie sie zblizyc do tego poziomu, a chłopaki cały czas pokazują że się myliłem :oops:
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: badi »

po jakimś czasie wolę posłuchać i just call to say i love you niż tego albumu. dużo mniejszy reapeat value od poprzedniczek bo do nich regularnie nadal wracam
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: Rozpierdalator »

Nie wiem czy te zwrotki takie chujowe. Nawet nie wiem czy warto porównywać Złoty Strzał do Melodramatu, czy może traktować bardziej jako rozwinięcie. Tam było raczej depresyjnie i mam taką rozkminkę, że jak czujesz się tak beznadziejnie jak było to przedstawione w Melodramacie, to w końcu sam masz z tego bekę i stąd taki lekko satyryczny wydźwięk Złotego Strzału. Ten syf nie jest przedstawiony tak dosłownie jak wcześniej, a prześmiewczo, a Młody Synek był właśnie takim wprowadzeniem do tego klimatu.

Tylko to co napisałem to tyczy się wszystkich tracków ze Złotego Strzału z wyłączeniem trzech ostatnich, bo one już są bardziej mroczne lirycznie.

Nie wiem czy zrozumiale napisałem ale se akat słucham bo nudzi mi się w pracy elo.
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: MalkoNTENT »

Ziomki to byłby ktoś tak miły i kupił mi płytkę jutro na koncercie? To chyba ostatnia opcja, a ja nie mam możliwości być. Byłbym mega wdzięczny, wcześniejsze płytki na półeczce leżą. Proszę o pw dobrej mordy
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Hytry Wałek
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2019, 16:09

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: Hytry Wałek »

@MalkoNTENT to już mój drugi wpis w tej sprawie, ale ten album jest normalnie w Empiku na półeczkach i na tej stronie internetowej: https://www.empik.com/zloty-strzal-cpaj ... 0,muzyka-p / Nie wiem, różni się czymś od tego, który będzie na koncercie? Probably not. Ćpaj.
No cat can match me... I'm passing fastly. Who's half as nasty?
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 569
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: stratemirat »

Jest bonus track w koncertowej iirc
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Ćpaj Stajl - Złoty Strzał (2022)

Post autor: MalkoNTENT »

@Hytry Wałek ooo musiałem przegapić poprzedni post bo pierwsze słyszę :eek: w takim razie git.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ