VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: 8na10 »

jajca pisze: 21 paź 2021, 15:42 klepie to swoje gówno w kółko bezrefleksyjnie jakby był kompletnie oderwany od popkultury
Abstrahując już od VNMa, to tacy twórcy "oderwani od popkultury" którzy mają swoją jazdę są po prostu najbardziej szczerzy w tym co robią, i często na tyle oryginalni i inni od otaczającego generycznego szlamu, że są w stanie porwać miliony. Z polskiego podwórka przykłady to np LSO, ćpajstajle, czy Syny. Nie muszę przepadać za tym wszystkim, ale mam do nich ogromny szacun, chociażby za to, że mają swoją wizję i kroczą własną ścieżką, a nie utartym brzmieniem. Najlepsze artyści to właśnie tacy, którzy są na tyle dzicy i wyalienowani, że mają zupełnie wyjebane w konwenanse. To ci ludzie poszerzają ramy gatunku, a nie wielkie produkty zorientowane na odbiorcę. Wizjoner pierdoli odbiorcę i robi swoje.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Schafter :bowdown: nigdy mi nie siadał za bardzo ten typ, no ale tutaj naprawdę propsy. Potem Dizkret, nadal ta sama dobra stylówka. VNM z Liroy'em podobnie, generalnie chyba źle dobrany singiel. powinno być pierdolniecie jak z Kazzushim na bicie.
Awatar użytkownika
panbyku
Posty: 170
Rejestracja: 04 kwie 2020, 1:17

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: panbyku »

VNM znalazł jeden prosty sposób na to, żeby jego płyta kogokolwiek obchodziła

zaprosił jak najwięcej ludzi, którzy mogą kogoś obchodzić
niech błogosławiona będzie moja tratwa (ś m r e)
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: SuperRapMaster »

VNM jest jak Komorowski. Ostatnio kogoś obchodził w 2015 roku. Teraz już tylko można cytować, co głupiego wymyślił.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Trochę ciary :oops:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

Ja tam bardziej mam uczucie żenady, że gość z rocznik 84 co miał niezłą karierę rapową nie kupił sobie mieszkania, tylko wszystko co zarobił to rozjebał i rapuje w ciuchach w stylówce sprzed x lat. Nikt się bardziej nie zestarzał jak V i słabo się na to patrzy.
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Woozard »

V, Bisz, Tet, Wena, Zeus - całe to pokolenie zostało bezpowrotnie pogrzebane przez zmianę trendu :dunno: biada tym, którzy się w porę nie przebranżowili jak Ras albo nie poinwestowali hajsu jakoś sensownie
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: 8na10 »

Raper ma przede wszystkim umieć rapować. Z perspektywy słuchacza koło chuja mnie to lata kto jakim jest asem biznesu, i jak bardzo jest "obrotny", co więcej za chuja dzwona nie kumam jak w ogóle można oceniać raperów pod względem ich wpasowywania się w trendy.
Co, nagle VNM byłby propsowany jeśli popłynąłby z prądem i zaczął klepać coś pozującego na "modne" ala Wotuś Sokół? Jeśli nie chcesz, i przede wszystkim nie umiesz tego robić, to tylko nabierasz tych nieco mniej lotnych intelektualnie słuchaczy. Trendy przypływają i odpływają, a dobre albumy zostają dobrymi na zawsze. (VNM akurat takich nie ma, ale mniejsza o to) Kompletnie nie kupuję gadki o "starzeniu się" muzyki. To słuchacz się zmienia, a nie muzyka. VNM miał swoje 5 minut, a teraz swoje 10 minut ma Paluch. A outfity? Żeby się jarać outfitami raperów to trzeba mieć max 19 lat.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: piernikowyskoczek »

Woozard pisze: 25 paź 2021, 0:12 V, Bisz, Tet, Wena, Zeus - całe to pokolenie zostało bezpowrotnie pogrzebane przez zmianę trendu :dunno: biada tym, którzy się w porę nie przebranżowili jak Ras albo nie poinwestowali hajsu jakoś sensownie
no tak jest, Bisz pisał, że za hajs z Wilka Chodnikowego kupił mieszkanie, więc dobre i to
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3562
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

Bez kitu, gdyby jeszcze tylko kupił trochę bitcoinów i obejrzał ten filmik...
Obrazek
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
SuperRapMaster
Posty: 601
Rejestracja: 11 wrz 2021, 13:41
Lokalizacja: Truskulasy

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: SuperRapMaster »

8na10 pisze: 25 paź 2021, 0:22 Co, nagle VNM byłby propsowany jeśli popłynąłby z prądem i zaczął klepać coś pozującego na "modne" ala Wotuś Sokół? Jeśli nie chcesz, i przede wszystkim nie umiesz tego robić, to tylko nabierasz tych nieco mniej lotnych intelektualnie słuchaczy. Trendy przypływają i odpływają, a dobre albumy zostają dobrymi na zawsze. (VNM akurat takich nie ma, ale mniejsza o to) Kompletnie nie kupuję gadki o "starzeniu się" muzyki. To słuchacz się zmienia, a nie muzyka.
Muzyka jak najbardziej może się zestarzeć. Najlepszym przykładem jest Skandal Molesty. Mógł imponować, kiedy w Polsce było 5 składów, z czego 3 nie umiały rapować, teraz słychać, jaki jest archaiczny i słabo nawinięty. Innym przykładem jest Nic dziwnego Łony, które dalej jest zajebiste, ale poruszane tam tematy dawno się zdezaktualizowały. No i wolałbym, żeby VNM zmienił się jak Sokół, niż jak VNM.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Spenser »

Woozard pisze: 25 paź 2021, 0:12 V, Bisz, Tet, Wena, Zeus - całe to pokolenie zostało bezpowrotnie pogrzebane przez zmianę trendu :dunno: biada tym, którzy się w porę nie przebranżowili jak Ras albo nie poinwestowali hajsu jakoś sensownie
Z tej ekipy powiedziałbym że Bisz i Zeus to zrobili celowo.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Ja bym powiedział, że Wena też zrobił to raczej celowo, z jaką on częstotliwością wydaje te albumu i w jaki sposób? Przecież jego kariera zupełnie się nie skupia wokół rapu obecnie i chyba nie narzeka patrząc na niektórych kolegów z branży :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 414
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

Wena to w sumie średnio co 2 lata wydaje krążek, wiec częstotliwość całkiem przyzwoita, teraz dopiero 3-letnia przerwa.
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Woozard »

KillerCroc pisze: 25 paź 2021, 9:21 Ja bym powiedział, że Wena też zrobił to raczej celowo, z jaką on częstotliwością wydaje te albumu i w jaki sposób? Przecież jego kariera zupełnie się nie skupia wokół rapu obecnie i chyba nie narzeka patrząc na niektórych kolegów z branży :dunno:
https://www.linkedin.com/in/michal-lasz ... -02465722/

nie trzeba prowadzić wielkiego śledztwa, jest aktywny zawodowo przez całą swoją karierę muzyczną
edenmar
Posty: 1201
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

No Bisz ze swoim artystycznym lotem to akurat zrobił bardzo dużo, żeby słuchała go tylko najwytrwalsza nisza. Gdyby popłynął wtedy na fali "Wilka" bez kombinowania, to pewnie mógłby z rapu wycisnąć jeszcze nieco więcej. Zeus to chuj wie, on akurat miał odwagę i chęci do robienia bengerów w czasach, kiedy nie było to do końca dobrze odbierane (jak to w ogóle absurdalnie brzmi, że mu wtedy wypominano, że nie sampluje z winyli :lol: ), a talentu też mu nigdy nie brakowało, więc gdyby chciał to by się odnalazł, ale wydaje mi się, że u niego to się po prostu priorytety życiowe pozmieniały.
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1387
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Spenser »

Zeus swoją najmocniejszą płytę imo to wydał na fitach po "nie żyje", myślę że wycisnął ile się dało z tego i stwierdził że ma wyjebane, albo miał jakiś burnout i nagrał "jest super". (Sytuacja trochę jak u Bonsona po HPPH)

Myślę że sytuacja taka że płyta wystrzeliwuje i wszyscy się na Ciebie gapią to jest przejebana sytuacja artystycznie i mało kto to dźwiga. (Myślę że można dopisać tu raper Maupamuwi).
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Waco król, Dizkret król, VNM słuchalnie, czyli jak na niego zajebiście, Shafter super, Liroy :shock: pradziadek tego gówna, jak na emeryta zajebiście to pojechał, zardzewiałe to flow ale i tak propsy. Megapozytywne wrażenie zrobił na mnie ten singiel, a miałem olać cały ten mixtape.
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1519
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

@Bryx03 w nazwę tematu można dać datę: 10.12.2021r
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Krynew »

Na strimingach nowy singiel: fontam, pono, wdowa, siles na bicie gibbsa
Kocham, pozdrawiam
ODPOWIEDZ