VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 813
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: tsuko »

słuchałem ostatnio z ziomkiem jakiegoś tracku vnma i z tym typem jest coraz gorzej jednak XD nawijał że mu na jamie zalało ścianę i ma dwa kontakty na chacie XD chętnie sprawdzę ten mixtape bo słuchanie venoma po joincie to jedna z lepszych rozrywek
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: loco »

Flojd, wierzę
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: lll »

bedzie numer z pyskatym; pospolite ruszenie
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: marco_pantani »

Eis czekam
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: PSZ »

Wydaje mi się, że to koniec "kariery" rapera VNM. Trochę psuje to, że są utwory ludzi z jego potężnej :what: "wytwórni" bez samego VNMa na nich, ale chuj wie może pisał im teksty czy coś. :rotfl:

Dodano po 6 minutach 36 sekundach:
Dobra nieważne jednak jest to mikstejp dnb 2
Spoiler
Witam wszystkich po tygodniu ciszy. To już ostatnia z infografik i jak wielu z Was się domyśliło owe infografiki zapowiadały De Nekst Best Mixtape 2 czyli projekt, który spędzał mi i całej ekipie sen z powiek od 8 miesięcy. To zdecydowanie największy i najtrudniejszy projekt jaki dane nam było tworzyć, a ja podejmując rolę producenta wykonawczego tego tejpu miałem tym razem aż 63 (!!!) artystów do „ogarnięcia” i umówmy się - nie są to ziomeczki z bloku dogrywające się w tydzień bo każdy z nich ma swoje kariery i wiadomo, żyćko. Oczywistym jest również fakt, że obecnie nie nam takiej pozycji w rapie jaką miałem 5 lat temu gdy wydawaliśmy pierwszą część tej kompilacji więc zaczynając dzwonić do tych wszystkich osób w lutym tego roku nie miałem pojęcia jak zareagują - okazało się, że nie było ani jednej osoby, której nie zainteresowałby pomysł ponadpokoleniowego mixtejpu i nikt nie powiedział mi „sorry stary”, to było miłe uczucie, tak jak kiedyś nawijałem - ‚real recognize real, ewidentnie’. Parę osób wykruszyło się z projektu z wielu różnych powodów, ale nikt nie odmówił po odebraniu ode mnie czy ‚preziego’ DNB telefonu, szacunek. Więcej szczegółów oczywiście wkrótce, tymczasem jutro pierwszy klip promujący to bezprecedensowe wydawnictwo i start preorderu, liczę na Was, że nasza ciężka praca będzie doceniona bo bez kitu czasem nie wiedzieliśmy jak się nazywamy. Koniec ciszy, do usłyszenia jutro ♥️
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: aleksy »

no a eldoce prawie każdy odmówił XD
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »



CI CO WRZUCALI PRZERÓBKE MOJEGO FRISTALJU TO NIE SĄ MOIMI ZNAJOMYMI
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6558
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Jose »

Piters pisze: 19 paź 2021, 21:12 W ogole komus sie chce w tych czasach słuchac tych zlepków losowych raperow? Zawsze brzmi jak jakiś blend, gdzie typ se wyjął 3 zwroty 3 raperów z 3 roznych numerow i zajebal na jeden bit (a blendy sa lepsze czesto w sumie, bo przynajmniej bit ktos trafi dobry i wyjmie jakies dobre zwrotki)
nikomu, ale on jeszcze tego nie wie
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: KillerCroc »

Czy ja wiem... w erze streamingów raczej słucha się singli a nie albumów więc odpowiednio skrojone kawałki z dobrze dobranymi raperami mogą wykręcić dobre liczby. Inna sprawa, że nie spodziewam się, że cokolwiek na tej płycie będzie warte odsłuchu a o jakimkolwiek repeat value nawet nie wspominam
Ostatnio zmieniony 20 paź 2021, 21:47 przez KillerCroc, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: moxxi »

Venom aka VNM aka Flołdemon nie sądzi chyba że ten mikstejp cokolwiek zmieni w jego sytuacji XD każdy sobie odsłucha raz z ciekawości powie chujowe/dobre i zapomni po minutach, ewentualnie po dniu

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
No tak, ale i tak chuja mu to da
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
livex99
Posty: 72
Rejestracja: 03 maja 2020, 22:48

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: livex99 »

Pierwszy singiel

edenmar
Posty: 1232
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: edenmar »

Zaskakująco przyjemne i ciekawe połączenie. Szafter znudził mnie po kilku swoich hitach, a tu w otoczeniu weteranów nawet daje radę i nie wkurwia. Oni ujawnili już wszystkich gości czy zostawili sobie jakichś w ramach niespodzianki?
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: pieschrodingera »

Liroy na emeryturze nawija chyba lepiej niż w swoim prime'ie.
tbc
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4387
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Piters »

Nie no spoko, ale to nie 2009, kogo ma to przekonać do sprawdzenia płyty. Numer, który powinien gdzieś ci polecieć miedzy sluchaniem płyty albo nie wiem na 3/ostatni singiel, nie wierze ze nie bylo czegos z wiekszym pierdolnieciem

Dodano po 10 minutach 23 sekundach:
Zanim ktoś sie przyjebie - mówiąc, że to nie 2009 mam na myśli, że to brzmienie to już nie jest mainstream. Co innego jak ktoś puszcza płyte z pozycji wyjebane w to mam, ale po pierwsze V ciagle narzeka na ilość słuchaczy i po drugie robiąc taki mixtape to chyba oczywiste, że chcesz wypromować wytwórnie i siebie, więc no nie kumam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 813
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: tsuko »

Dzik kret zajebista zwrotka
Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
Jasion94
Posty: 880
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Jasion94 »

VNM jest już takim retardem że na jego płycie będą rapować głównie inni raperzy
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Vnm mógłby być dobrym retard raperem gdyby nie uważał się za inteligentnego, w rzeczywistości będąc imbecylem, mógłby napierdalac wersy o betonowych chujach jak mfc czy balagane ale niestety w kategorii braku dystansu do siebie jest tuż za eldoka i zostaje mu bycie mesem po wylewie
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5416
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: clockers »

Dizkret :bowdown:
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: kvcper »

A mógł nazwać ten album "De Besta Mikstejp". Może by jeszcze Majora czy konona, albo chociaż MC Mexicano ogarnął na fita.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3700
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: VNM - De Nekst Best Mixtape 2 (202?) [Zapowiedź]

Post autor: Prez »

Dizkret super, V przeciętnie, nie wyzbył się maniery chujowych porównań i wypadania z bitu, schafter przyjemnie, Liroy średnio ale i tak powyżej oczekiwań
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ