Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2226
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: SiNi »

"Brief" ma super bicik, ogólnie fajna płytka, epka taka sobie, dodatek na luzie /ciary przy cudownym wokalu Pani Furtak w "Anioły" na lampowcu brzmi to rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: F88G »

przesłuchałem ten numer z ameryki w tle kilka dni temu i już w środku bardzo chciałem się do niego dojebać, w pewnym momencie jan-rapowanie leci tak chujowym flow, że jest to szokujące nawet. Potem musiałem dwa razy to przesłuchać bo nie mogłem zrozumieć, gdzie jest feat, a za trzecim razem jak przesłuchałem to pomyślałem, że coś mi się pojebało i to Mata musiał być na feat jednak. Na końcu zrozumiałem, że nie, nic nie pojebałem. Karuzela wrażeń. Potem długo ale właściwie bezproduktywnie myślałem o tym zjawisku mixu głosu Maty i, że trzeba przestać słuchać polskiego rapu.
Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 2365
Rejestracja: 24 lis 2019, 21:47

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: Wolny »

boje się i biznes, reszta do wyjebania
Pierdolnij z dyńki w mur, pierdolnij, żeby go rozkurwić.
encrenoire

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: encrenoire »

Ta zwrotka sokoła nie jest zła. Jan Rapowanie najgorzej w karierze chyba. Co on kurwa traci talent, czy o co chodzi?
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: DoubleB »

nie ma co tracić
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
encrenoire

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: encrenoire »

Mial duzo bardziej udane utwory.

Glos, Tancze, Niech to Uslysza, Ruchy, Wybory, +48, Dziewczyny z Klasy, Thx (i cos tam jeszcze z tej trzeciej plyty pewnie).

Nawet jesli nie "dobre", to lepsze, na pewno. Nie mam sily tej plyty przesluchac, szczerze, bo single juz zmeczyly.

Od razu napisze tez, ze plyta Czarnego HiFi tez z jednym czy dwoma wyjatkami niemozliwa do przesluchania rapowo...i najzupelniej szczerze na chujowych bitach. Np. ten utwor Szczyla jest zarapowany spoko, taki sam jak wszystko od niego, ale od bitu boli glowa.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: Bryx Fenrir »

Lepszy album niż poprzedni. NOCNY to genialny producent, ale w końcu przejada się takie samo zestawienie zawsze MC x Producent. Tutaj było sporo fajnych numerów, aczkolwiek Janek przeciętnie wypadał w kawałkach z większą ilością gości. Tak czy siak może uznać ten album za udany. Wracać nie będe, ale żenady nie odczułem
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: KILLIE »

Pokazcie co tam janek pisal
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: OmarStooleyman »

Zauważyłem na socjalnach i spotify, że jeżeli już ktoś słucha, a nawet afiszuje się na instagramie słuchaniem tego albumu, to jest to osoba typu normie-hip hop. Ten Janek to jest wręcz wizytówka takich osób, lico rapu lekkostrawnego, bezpiecznego, społecznie akceptowalnego, bez zbędnych przekleństw i poruszania tematów dyskusyjnych. Tak się składa, że z 3 osób w moim otoczeniu które jara się tym artystą (jeden nawet kupił fizyk xD), wszystkie 3 są takimi przyziemnymi obywatelami bez większej refleksji w życiu i reagują na bardziej agresywną muzykę zaniepokojeniem i dziwnym grymasem, szczyt hardkoru na imprezach z nimi to puszczenie Tede - Bielyje nosy, bo wiecie, to o kokainie.
hwjsk
Posty: 4829
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 14:48 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1789
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: the badman »

Przesłuchałem ten album i w sumie bity spoko, goście nawet bardzo spoko ale sam gospodarz to meeeh nuda. Senny ten album jest, Polskiego rapu słucham dość mało i raczej ten album mnie nie zachęcił, te jego flow czy głos jest taki że przysypiam w środku dnia, przed snem będzie spoko album, zasnę przy pierwszym kawałku i to pewnie w połowie
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: sztyc »

Jan po co o tego typa jebanie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: RIVALDO111 »

Z ciekawości na YT zobaczyłem filmiki z koncertu piątkowego w Tauron Arenie Kraków Rapowanie. W 90 procentach dziewczyny 15-20 lat.

Umarł Pop i te wszystkie zagubione dziewczynki z braku laku poleciały do SBMu. Żyć nie umierać dla artystów z tego labelu ;) Zielone będzie można kosić latami.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: RIVALDO111 »

SBM ogłosiło, że Bufor ma Złotą płytę.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6117
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: DoubleB »

bufor przeszedł do kanonu polskiego rapu
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: FruitOffTheWall »

bufor>>>najebawszy


jan rapowanie charyzma lepsza niż ten raper obrotny
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: sztyc »

RIVALDO111 pisze: 02 kwie 2022, 18:34 Z ciekawości na YT zobaczyłem filmiki z koncertu piątkowego w Tauron Arenie Kraków Rapowanie. W 90 procentach dziewczyny 15-20 lat.
no widzisz, a ten ma 45 lat
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3981
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: emcess »

Spoiler
Obrazek
xD

Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Jan-rapowanie - Bufor (2022)

Post autor: benzoabuser »

Ej, macie filmik gdy peja powiedział 'wiecie co macie z nim zrobić'? To byłem ja, cały się trzęsę, bo najważniejsza dla mnie osoba wie o moim istnieniu
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
ODPOWIEDZ